Skocz do zawartości

Astell&Kern A&norma SR25 - przedsprzedaż.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Palpatine napisał:

Zresetuj może całe urządzenie i wgraj najpierw XAPK instaler a później Tidal XAPK.

@hary2 udało się?

Zrobione i dalej brak połączenia. 

Czy aby uruchomić Tidal online - ten zainstalowany fabrycznie w SR25, muszę co wcześniej zaktualizować, wgrać, inne? 

Czy moglibyście zamiescic linki do XAPK instaler oraz Tidal XAPK, które u Was pozwoliły na poprawne połączenie z Tidal? Być moze to pozwoli uruchomić usługę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ściągnąłem XAPK Installer na kompa, później skopiowałem do SR25 do katalogu OpenService

https://apkpure.com/pl/xapk-installer/com.apkpure.installer

Następnie go zainstalowałem.

W drugiej kolejności powtózyłem ten sam proces z Tidal

https://apkpure.com/pl/tidal-music-hifi-songs-playlists-videos/com.aspiro.tidal

 

A tak jeszcze zapytam V-Link czyli YT działa?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Palpatine napisał:

Najpierw ściągnąłem XAPK Installer na kompa, później skopiowałem do SR25 do katalogu OpenService

https://apkpure.com/pl/xapk-installer/com.apkpure.installer

Następnie go zainstalowałem.

W drugiej kolejności powtózyłem ten sam proces z Tidal

https://apkpure.com/pl/tidal-music-hifi-songs-playlists-videos/com.aspiro.tidal

 

A tak jeszcze zapytam V-Link czyli YT działa?

Nie wiem co to v-link. Jak go chcę uruchomić pojawia się białe pole Inc dalej się nie dzieje-więc jak dla nie tonie działa. YT nie wiem jak próbować zainstalować. Fabrycznie go nie ma. Jest to mój pierwszy AK więc jestem zielony i być może stąd te problemy. Dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to v-link. Jak go chcę uruchomić pojawia się białe pole Inc dalej się nie dzieje-więc jak dla nie tonie działa. YT nie wiem jak próbować zainstalować. Fabrycznie go nie ma. Jest to mój pierwszy AK więc jestem zielony i być może stąd te problemy. Dzięki za odpowiedź 
Zrob jak radzi@Palpatine. Sciagniej ,wrzuć w folder ,a potem zainstaluj xapk installer bezpośrednio z pozycji urządzenia. Następnie pobierz tidala np stad:

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.apkpure.com/pl/tidal-music-hifi-songs-playlists-videos/com.aspiro.tidal/amp&ved=2ahUKEwiG6IC72vnpAhVLaJoKHQVKCisQFjACegQIAhAB&usg=AOvVaw3YkwixBSYWvWAhlTxyYqmA&ampcf=1

Również wrzuc przez komputer do folderu open source. Nastepnie w urządzenie wlacz xapk installer i tam kliknij todal,a następnie instaluj. W folderze service powinny być wtedy dwie apki tidala. Jedna instalowana przez producenta,a druga wgrana przez Ciebie

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest udało się.Zrobiłem kolejny reset urządzenia.Tym razem "factory data reset"

i to pomogło.Po tym resecie od razu normalnie wystartował v-link (dzięki za wszelkie wyjaśnienia ) i już zacząłem przeczuwać ,że reszta pójdzie z górki.

Tak też się stało.Zgodnie z powyższymi sugestiami wykonałem poszczególne kroki (wcześniejsze Wasze wyjaśnienia dla mnie też były ok).

Wnioskuję,że "factory data reset" zrobił robotę.Jak ktoś będzie miał problemy podobne do moich to proponuję rozpocząć od tego resetu.

Wielkie dzięki Panowie

Znalazłem kolejną ciekawostkę. Jeśli odhaczę "automatic data&time" Tidal przestaje działać. Macie też tak? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już trochę posłuchaliśmy nowej zabawki więc czas ponarudzić :) Nie brakuje Wam trochę wysokich tonów i rozdzielczości? Trochę za ciepło się wydaje. I tak z pamięci (więc mogę się mylić) to jednak dx220 wyraźnie wyższy poziom grania gdy chodzi o detal, rozdzielczość i głębie.

Ps. Zaczynam się zastanawiać nad bazarkiem :(

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 76 Porównałem SR25 z DX220 na AMP1 i Astell ma więcej detalu, dynamiki i rozdzielczości. Może na innych wzmacniaczach sytuacja byłaby odmienna. Chyba AMP 8 i 9 były najlepiej oceniane. Co do wysokich tonów to mi osobiście nie brakuje, na Andromedach czasem ich jest aż za wiele. Sprawdziłeś wejście zbalansowane? W sumie jak szukasz DAPa z większą ilością góry to na dobrą sprawę nie ma czego polecić. Chyba jedynie M6 lub jakieś wyższe AK? SA700 czy 1000M, ale te znam tylko z recenzji.

 

5 minut temu, nokiokdb napisał:

dokanałowych które dobrze zagrają z SR25 - opcja słuchania w podróży. 

Jaki budżet? Podobno AK Diany fajnie się zgrywają z SR25

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, ja słucham moich EL-8 na bal i tutaj góry jest duuużo. Jak wcześniej napisałem i zdania nie zmienię - SR25 to sprzęt jednak lepszy od DX220 i mojego DX160.

Mam też Diany. Góra rewelacja, średnica super. Bas... dla mnie do dupy, rozlazły i bez rozdzielczości (na fabrycznych tipsach). Raczej oddam na rzecz FH7.

Edytowane przez ZebLong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam 76 napisał:

U mnie muza zgrana w jakości płyty CD gra zamulenie, za ciepło, głębi nie stwierdzono.

Tutaj nie pomogę, słucham jedynie na Tidal online/offline. 

Masz ciepłe i dość ciemne słuchawki. Aby wyrównać je tonalnie potrzebujesz bardzo jasnego źródła.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam 76 napisał:

U mnie muza zgrana w jakości płyty CD gra zamulenie, za ciepło, głębi nie stwierdzono.

 

To wina plików. Słucham bardzo dużo FLAC i DSD i jeśli płyta jest dobrze zrealizowana to scena w SR25 powala.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Palpatine napisał:

Tutaj nie pomogę, słucham jedynie na Tidal online/offline. 

Masz ciepłe i dość ciemne słuchawki. Aby wyrównać je tonalnie potrzebujesz bardzo jasnego źródła.

Na to chyba wygląda bo i Aune E1 i pm3 są przygaszone. No cóż, dam sobie jeszcze kilka dni i się zobaczy. Co ciekawe pliki wysokiej rozdzielczości już słucha się OK. Tu jest podobna sytuacja jak z moimi ATC 7, jak nagranie jest skopane to wszystko gaśnie. 

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam 76 napisał:

Na to chyba wygląda bo i Aune E1 i pm3 są przygaszone. No cóż, dam sobie jeszcze kilka dni i się zobaczy. Co ciekawe pliki wysokiej rozdzielczości już słucha się OK. Tu jest podobna sytuacja jak z moimi ATC 7, jak nagranie jest skopane to wszystko gaśnie. 

 

SR25 nie wybacza słabych plików podobnie jak SR15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam 76 napisał:

Tylko szkoda, że moje Flac-i też uważa za słabe pliki :)

 

Nie potrafię na dystans poradzić. Ja wpinam SR25 w Aune B1 i jest rewelacja!

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam 76 napisał:

Tylko szkoda, że moje Flac-i też uważa za słabe pliki :)

Wszystko zależy jaka była płyta CD. Różne wydania (z różnych lat) mają różną jakość. Najczęściej im starsza (czyli np pierwsze wydanie) jest najlepiej zrealizowana. Jak masz kiepskie Flac-ki to nic z jich nie wyciągniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności