Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&norma SR25 - przedsprzedaż.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hary2 napisał:

Witam 

Jak synergia takiego zestawiku? 

Jest rozdzielczo, szybko, analitycznie, lekko ocieplony subbas i midbas, wysokie z lekką iskierką. Fajna scena i holo. Jak ktoś szuka podkreślenia zalet Andro to będzie zadowolony!

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Palpatine napisał:

Jest rozdzielczo, szybko, analitycznie, lekko ocieplony subbas i midbas, wysokie z lekką iskierką. Fajna scena i holo. Jak ktoś szuka podkreślenia zalet Andro to będzie zadowolony!

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam 76 napisał:

Jednak bazarku nie będzie, dobre gó.. no :) Przeciwieństwo mojego FiiO x5 - 3, więc fajnie będą się uzupełniały. Z Oppo pm3 jest bardzo OK. Zadowolenie czuję :)

IMG_20200608_163436.jpg

AK z Oppo dobrze grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja podzielę się bardzo wstępnymi krótkimi wrażeniami (1h odsłuchu po ciężkim dniu) SR25 w porównaniu do KANNa.

 

Pierwsze co rzuca się w uszy i jest to różnica niemała to detal. SR25 daje go więcej. Jest też bardziej rozdzielczy, łatwiej jest śledzić dokładnie skąd dany dźwięk pochodzi. Moje Grado P1000 na SR25 grają też bardziej basowo. Zauważalnie więcej jest go ilościowo, ale też wydaje się schodzić niżej i jest twardszy. Bębny perkusji mają większą moc.Za to wokale i ogólnie średnica wydają się jakby trochę z tyłu, na drugim planie. Na KANNie wokale są bliższe, brzmią jakby lżej, z większą ilością powietrza, bardziej czarują. Słuchałem wczoraj tylko rockowych kawałków (Green Day i Simple Plan) i riffy gitarowe na SR25 wydają się mieć mniej życia, wydają się mniej obecne. Akcent przeniesiony jest bardziej na dół pasma, tak więc całość brzmi bardziej rytmicznie, ale czuję jakby czegoś brakowało w środku pasma, jakaś taka lekka pustka. Niby fajnie, ale tak całościowa bardzo wstępna refleksja jest taka, że KANN gra bardziej czarująco, kremowo, trochę jak na lampie. Nie czuję się nic a nic techniczności. KANN nie zachęca do analizy, tylko do słuchania. Technicznie SR25 bez wątpienia wygrywa, nie wiem tylko czy to do końca moja bajka.

 

Będę testował dalej 🙂

Edytowane przez herovego
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności