Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&norma SR25 - przedsprzedaż.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Palpatine napisał:

Dzięki za info i potwierdzam gra fantastycznie.

Dostałem info, że paczka wysłana więc oby do poniedziałku ;)

Przyczynowo-skutkowość Twojego wpisu … antycypuje.

Znaczy, dostaniesz zabawkę w poniedziałek, a już gra fantastycznie.

Proszę o rozjaśnienie, bo czaję się na Komis 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MP3store WAW napisał:

Przyjechały, póki co do odsłuchu tylko w Warszawie, gra nieziemsko a i cieszy oko.

W pozostałych   sklepach od poniedziałku? chciałbym wpaść na odsłuch, będę miał czas.

Edytowane przez audiozet01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Palpatine napisał:

Na testach miałem zanim kupić kupić się go zdecydowałem. 

Wpis Twój rylcem złotym wykuję w mojej muzycznej księdze ...

Dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Zdzichu się rozkręca ...

Zostało mi może 10 lat słuchania, w porywach.

Ogłuchnąć nie słyszawszy Astella - śmiechawka przez łzy ...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paratykus napisał:

Zostało mi może 10 lat słuchania, w porywach.

Ogłuchnąć nie słyszawszy Astella - śmiechawka przez łzy ...

Mój już wyjechał, w poniedziałek powinien być u mnie, zakup w ciemno zrobiony więc 50/50, że będzie komis lub zostanie. Dam znać jak nie podejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adam 76 napisał:

Mój już wyjechał, w poniedziałek powinien być u mnie, zakup w ciemno zrobiony więc 50/50, że będzie komis lub zostanie. Dam znać jak nie podejdzie. 

Gościu, wchodzisz w temat jak w masło !

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adam 76 napisał:

Mój już wyjechał, w poniedziałek powinien być u mnie, zakup w ciemno zrobiony więc 50/50, że będzie komis lub zostanie. Dam znać jak nie podejdzie. 

 

Grzeszysz, grzeszysz brakiem wiary brachu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cxh1437 napisał:

Witam, jestem z lodzi. Tutaj mp3store jest zamkniety, wiec troche mam utrudniony kontakt. Chcialbym kupic ten odtwarzacz za 2600. Czy  jakis mp3store, z jakiegos miasta moze mi zaproponowac taka cene ? Jesli tak to prosze o kontakt na priv. Dzieki

Poczekaj parę dni a może kupisz taniej :) Jutro wszyscy dostaniemy swoje SR25 i jak zawsze coś wyląduje na bazarku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Palpatine napisał:

No proszę na head hifi są pierwsze porównania SR25 do Dx220 i podobno Astell #lepszy. Wyższe sq i więcej detalu.

Chociaż to było do przewidzenia raczej. 

Czyli jednak nie jestem głuchy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

No proszę na head hifi są pierwsze porównania SR25 do Dx220 i podobno Astell #lepszy. Wyższe sq i więcej detalu.

Chociaż to było do przewidzenia raczej. 

Nie porównania, a porównanie jednego człowieka testującego je na w zasadzie trzech iteracjach jednego modelu słuchawek. Żeby było zabawniej, w innej recenzji cenionego testera ten porównywał SR25 z DX160 i pod kątem detaliczności nie wskazał wyraźnego zwycięzcy, gdzie tymczasem - co dość oczywiste - DX160 technicznie jednak nie do końca dotrzymuje pola DX220. :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vaiet napisał:

Nie porównania, a porównanie jednego człowieka testującego je na w zasadzie trzech iteracjach jednego modelu słuchawek. Żeby było zabawniej, w innej recenzji cenionego testera ten porównywał SR25 z DX160 i pod kątem detaliczności nie wskazał wyraźnego zwycięzcy, gdzie tymczasem - co dość oczywiste - DX160 technicznie jednak nie do końca dotrzymuje pola DX220. :]

 

Słuchałem obydwu i DX160 nie ma podejścia do SR25. Ale ok, to tylko moje indywidualne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności