Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&norma SR25 - przedsprzedaż.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

1. Adam76

2. kpt

3. _raza_ SR25+Diana

4. mrbudyn ( #2 )

5. Waski (na zestaw SR25+Diana).

6. marec2 (zestaw SR25 + Diana)

7. Palpatine (zestaw SR25 + Diana)

8. Xseverus  (zestaw SR25 + Diana)

9. ZebLong

10.nokiokdb

Edytowane przez nokiokdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten system składania zamówień jest delikatnie mówiąc ułomny. 

Włożyłem zestaw SR25 i Diana do koszyka, podałem wszystkie dane, nick, hasła i dostałem już link do zapłaty na 4 598,01 zł zamiast 3555 zł.

@MP3store Rozumiem, że teraz mam czekać na korektę zamówienia, drugi link do płacenia?

 

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zamówieniu dostałem maila z nr konta i prośbą bym przelał umówioną kwotę, a w tytule przelewu zamieścił nr. zamówienia.

Jeszcze jedno. Podczas zamówienia dopisałem komentarz w uwagach w stylu "promocja z forum" + mój nick. 

 

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem, czemu to jest tak skomplikowane. Po paru godzinach i interwencji mailowej doczekałem się maila z informacja że akceptują cenę preorderową ale trzeba dopłacić za kuriera 15 zł ponieważ darmowa przesyłka dotyczy tylko zamówień w cenie nie promocyjnej 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MP3store napisał:

Trzeba wrzucić do koszyka produkty, które maja być w zestawie, jeśli ma być to zestaw.

W uwagach trzeba podać nick oraz hasło z promocji,.

Nie żebym się czepiał ale ludzie pokażcie mi to hasło z promocji jak ono brzmi i gdzie ono jest podane w tej promocji?

Jak był Wojtek to jakoś wszystko było bardziej przejrzyste. 

Wczoraj sklep mnie nie puszczał po dodaniu produktów do koszyka więc złożyłem zamówienie mailem i mam ciszę na skrzynce, pusto żadnej informacji zwrotnej. Dzisiaj widzę, że coś tam poprawiono i już da się złożyć zamówienie przez sklep więc idę tą drogą tylko mam problem z tym hasłem, ktoś go w ogóle wymyślił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w preorderach czy w promocjach jak pamiętam zamówienia składało się przez sklep dodając do koszyka, tylko że wczoraj gdy składałem zamówienie, SR25 występował w ilości 0 szt. i wtedy chyba tak się dzieje, że procedura nie idzie dalej dlatego spróbowałem mailem. Dzisiaj ktoś z obsługi sklepu doładował magazynek, spróbowałem jeszcze raz przez sklep i poszło, haha. No i luzik. Czekam na zmianę ceny.

Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Adam76

2. kpt

3. _raza_ SR25+Diana

4. mrbudyn ( #2 )

5. Waski (na zestaw SR25+Diana).

6. marec2 (zestaw SR25 + Diana)

7. Palpatine (zestaw SR25 + Diana)

8. Xseverus  (zestaw SR25 + Diana)

9. ZebLong

10.nokiokdb

11.Loke13 (zestaw sr25 + billie jean)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Adam76

2. kpt

3. _raza_ SR25+Diana

4. mrbudyn ( #2 )

5. Waski (na zestaw SR25+Diana).

6. marec2 (zestaw SR25 + Diana)

7. Palpatine (zestaw SR25 + Diana)

8. Xseverus  (zestaw SR25 + Diana)

9. ZebLong

10.nokiokdb

11.Loke13 (zestaw sr25 + billie jean)

12. herovego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, waski napisał:

Też nie możecie się doczekać?

Było by super gdyby zabawki dotarły przed weekendem 😀

Wszyscy mamy podobnie , ale tylko niektórzy będę nucić jak w reklamie Mamby " Mam i Ja" :D .

 

 

PS. Oby nie dostać testowego modelu, tylko ciii....🤐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już się wczoraj w myślach przestawiłem, że przed weekendem nie będzie, ale miło by się było pozytywnie zaskoczyć :). Ciekawe, jak Norma wypadnie w porównaniu z moim obecnym KANNem na słuchawkach Grado PS1000. Jak już się dobrze osłucham to postaram się coś napisać na temat różnic w brzmieniu i które granie mi się bardziej podoba. KANNa zmieniam z powodu braku Tidal offline.  

 

EDIT

Jeszcze wczoraj był status że brak towaru, a dziś patrzę i jest wysyłka w 24h, czyli faktycznie dostawa przyszła👍

Edytowane przez herovego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 nasze zabawki i tak będą leżały gdzieś głęboko w magazynach mp3store do połowy przyszłego tygodnia, więc u nas dopiero za tydzień licząc od dnia dzisiejszego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności