Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAP / Karta dźwiękowa BT do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bardzo serdecznie :),

 

Posiadam kolumienki Microlaby Solo 6C i słuchawki JBL 550 BT - wiem, że nie jest to sprzęt najwyższych lotów, ale może mogę w przyszłości kupić coś lepszego.

 

Microlabów i słuchawek używam do laptopa, filmów i muzyki. Posiadam kartę dźwiękową Asus Xonar U7 i nie jestem z niej zadowolony. Przede wszystkim nie mogę tej karty używać przez BT, więc słuchawki BT odpadają. Ponadto dźwięk jest poprawny, ale nic ponadto. Do Microlabów mam taki kabel nie standardowe wyjście słuchawkowe, tylko podwójne, że do głośników podpina się dwa wejścia i do karty dźwiękowej dwa wejścia - ta karta Asusa takie wejście posiada. (nie wiem jak to się nazywa) Mogę używać w razie potrzeby do Mcrolabów standardowego kabla do wejścia słuchawkowego, ale wiadomo, że odbije się to negatywnie na jakości brzmienia.

 

Preferuję jasne, odrobinę ocieplone, przestrzenne brzmienie.

 

Słucham właściwie wszystkiego, zróżnicowanie gatunkowe jest ogromne, dlatego potrzebuję czegoś uniwersalnego.

 

Dapa używałbym do słuchawek, Microlabów i do konsoli Nintendo Switch (jeśli się da - podpiętej do słuchawek, bądź Microlabów przez dap / kartę dźwiękową, (słuchawki na bt -  ale nie wiem czy to możliwe w przypadku Nintendo Switcha) .

 

Celuję w sprzęt do 500 zł, w uzasadnionych przypadkach - ale tylko jeśli naprawdę warto mogę dołożyć z 200 zł.

 

Pomożecie mi coś dobrać, żeby w razie potrzeby miało ten podwójny kabelek do Microlabów do podpięcia, i BT i najlepiej, żeby mogło współpracować ze Spotify?? (może być jakaś aplikacja na komórkę).

 

Nie wiem ,czy nie za dużo wymagam, ale po prostu używam sprzętu w różnych warunkach i czasem podróżuję, więc potrzebuję czegoś mobilnego (nie większego niż załóżmy ta karta Asus Xonar U7.

 

Pozdrawiam ciepło i liczę na Waszą pomoc! :)

 

Edytowane przez takisam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności