Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

[650 PLN] Słuchawki + DAC do gier


PaXer

Pytanie

Cześć,
mój obecny sprzęt to Superlux HD669. Na pewno cenię z nich bass, ale przy dłuższym noszeniu bolą uszy, stąd rozpocząłem poszukiwania lepszego zestawu audio. Obecnie słuchawki są podłączone do integry do PC, ale z nowym zestawem chcę dokupić combo DAC/AMP. Głównym przeznaczeniem są gry FPS (pozycjonowanie przeciwnika), drugim zaś to muzyka - głównie electro house, dance lub rap.

Chciałbym uzyskać szeroką scenę pozwalającą pozycjonować przeciwników w grze jak i ergonomię.

Po m.in zorientowaniu się w temacie na różnych forach, skłaniałbym się ku wyborze:
1.) AKG K240 Studio Made in China (z uwagi na dostępność) + ew. pady EDT-T1V + FiiO E10K Olympus 2
2.) DT990 Pro 250 Ohm + Audiotrak Prodigy Cube (lub FiiO E10K Olympus 2)


Jak w przypadku pierwszej opcji dużo ludzi chwali słuchawki za scenę to tym samym zaznacza, że słabiej wypadają w muzyce, w której bass odgrywa bardziej znaczącą rolę.
Druga opcja jest poza przyjętym przeze mnie budżetem, ale jestem w stanie ją zaakceptować o ile będzie zauważalny przeskok w porównaniu do AKG. Nie jestem niestety w stanie wykosztować się na lepsze źródło na poziomie Aune T1, aby dużo lepiej wykorzystać ich potencjał.

Czy rzeczywiście będzie przeskok na plus w stronę DT990 jeśli chodzi o muzykę oraz zarazem potencjał w grach jaki już daje AKG? Jestem otwarty na wszystkie propozycje oraz opinie.

Edytowane przez PaXer
zmiana założeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności