Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zostań w domu ze swoją muzyką - Mega Promocja


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Superata napisał:

Pytanie do Forumowiczów: Co sądzicie o dodawaniu maseczek antywirusowych do zestawów promocyjnych?

 

Nie ma maseczek antywirusowych, natomiast dodanie do zestawu maseczki "antymandatowej" to super pomysł! Zwłaszcza, że sama maseczka jest nawet spoko

 

No i promocje. Szacun, naprawdę dobre, coś tam mnie kusi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, brunnerius napisał:

 

Nie ma maseczek antywirusowych, natomiast dodanie do zestawu maseczki "antymandatowej" to super pomysł! Zwłaszcza, że sama maseczka jest nawet spoko

 

No i promocje. Szacun, naprawdę dobre, coś tam mnie kusi :)

 

 

A czemu nie ma maseczek z logo mp3store ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

A czemu nie ma maseczek z logo mp3store ?

I słuchawkami namalowanymi, do wyboru wg preferencji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że w promo niby z Roon nucleus a jak klikasz na link to z darmowym iPadem :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nicodem napisał:

Chodziło mi o to że w promo niby z Roon nucleus a jak klikasz na link to z darmowym iPadem :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Musi być błąd w linku, bo ta promocja z iPad to niby do 31 grudnia 2019... @Superata wyjaśnisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nicodem napisał:

Bo miał być Roon nucleus :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 

Z Nucleus by było w sumie miło :) 

 

15 godzin temu, brunnerius napisał:

 

Nie ma maseczek antywirusowych, natomiast dodanie do zestawu maseczki "antymandatowej" to super pomysł! Zwłaszcza, że sama maseczka jest nawet spoko

 

No i promocje. Szacun, naprawdę dobre, coś tam mnie kusi :)

 

 

 

Zgadza się, nie ma maseczek antywirusowych ale miły akcent na koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości, są maseczki antywirusowe - specjalistyczne z filtrem HEPA (patent 3M) teraz niedostępne, a jeżeli już to w kosmicznych cenach. Obecnie sprzedawane są wyroby maseczko-podobne i maseczki p/pyłowe gdzie mamy klasy FPP od 1 do 3. Połączenie fpp3 i hepa daje nam zabezpieczenie antywirusowe na he,he 30-40 min!

Są maseczki ( maski , półmaski, całkowite) antysmogowe (p/oparom) ABEK w rożnych odmianach. Nie mówię nic o technice zakładania, noszenia i zdejmowania gdyż to jest  całkowity mentalny kosmos nawet dla "doświadczonych" użytkowników. To tyle w materii maseczek.

Osobiście obecnie preferuję spacery bez masek z konieczności w lesie, niekoniecznie ze słuchawkami :)

Proszę o poprawienie, a konkretnie, o skreślenie słowa antywirusowa w Waszej ofercie. Będzie wtedy bardziej.

 

Edytowane przez zypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zypek - dla ścisłości to oprócz szczelnej, działającej maseczki trzeba by jeszcze używać szczelnych gogli żeby śluzówkę oczu zabezpieczyć.

Tak więc jeśli nie chodzimy w goglach, a mamy na ustach i nosie super-bajer maseczkę i ktoś na nas kichnie, smarknie, warknie 😉 to i tak jesteśmy umoczeni.

Wniosek - nie używam szczelnych gogli to maseczka też mi nie potrzebna 😜

 

edit : żeby off topu nie robić - patrzę na te oferty i mnie ten Astel&Kern L1000 przez chwilę zaciekawił. Małe, poręczne, złączy "w ciul i hoho" (2,5mm, 3,5mm, 6,3mm, XLR) ktoś to kiedyś miał, testował ?

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bob2000 napisał:

Mnie to trochę śmieszy, ale ogólnie zwisa, znak czasów. Osobiście wolałbym kostkę  masła 82%.

Paka rękawiczek nitrylowych 100 szt w rozmiarze L byłaby lepsza. Jak ktoś ma w pracy wymóg noszenia to się przydadzą.

 

Jeśli chodzi o maseczki antymandatowe to skoro są wymagane ? Pomysł z logiem mp3store na pyszczku lub ze słuchawkami - czemu nie ? Zamówiłem sobie na Alledrogo maskę z Rebel Flag. Skoro mam coś nosić na ulicy to wolę coś fajnego

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Podsumowując. Maseczki rozdajemy w ramach wsparcia lokalnego zakładu krawieckiego oraz jako praktyczny gadżet. Nie wykluczone , że każdy może znaleźć się w sytuacji gdzie akurat będzie mu brakowało maseczki. Maseczka sama w sobie nie jest tutaj żadnym elementem zachęcenia czy zniechęcenia do promocji.  Jest to wyraz globalnego solidaryzmu.

 

Proponuje skupić się na samej promocji 🥳

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności