Jump to content
Superata

Zostań w domu ze swoją muzyką - Mega Promocja

Recommended Posts

1 godzinę temu, Superata napisał:

Pytanie do Forumowiczów: Co sądzicie o dodawaniu maseczek antywirusowych do zestawów promocyjnych?

Nie ma maseczek antywirusowych, natomiast dodanie do zestawu maseczki "antymandatowej" to super pomysł! Zwłaszcza, że sama maseczka jest nawet spoko

No i promocje. Szacun, naprawdę dobre, coś tam mnie kusi :)

gdzie jest to reklamowane 'do 70%'?

Edited by whero

Nie ma co się szczypać, i tak są fajne zestawy. Nawet bardzo fajne. Chociaż te Ultrasony w grafice to lekki bait :P

Edited by Undertaker

To byłby dobry demotywator "zostań w domu - pierwsza kategoria: zestawy on the go"

• Haha 4

Wiem, że Cowon Plenue D2 wcześniej był w promocji, ale mógłby być jeszcze raz ,ale bez słuchawek 😁

Auralic G1 to w końcu z Roon nucleus czy z iPad??

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

5 godzin temu, brunnerius napisał:

Nie ma maseczek antywirusowych, natomiast dodanie do zestawu maseczki "antymandatowej" to super pomysł! Zwłaszcza, że sama maseczka jest nawet spoko

A czemu nie ma maseczek z logo mp3store ?

• Haha 1

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

A czemu nie ma maseczek z logo mp3store ?

I słuchawkami namalowanymi, do wyboru wg preferencji? :)

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Auralic G1 to w końcu z Roon nucleus czy z iPad??

Auralic chyba ma apkę na andka.

Chodziło mi o to że w promo niby z Roon nucleus a jak klikasz na link to z darmowym iPadem :)

18 minut temu, Nicodem napisał:

Chodziło mi o to że w promo niby z Roon nucleus a jak klikasz na link to z darmowym iPadem :)

Musi być błąd w linku, bo ta promocja z iPad to niby do 31 grudnia 2019... @Superata wyjaśnisz?

IPada dodają i jeszcze narzeka
Bo miał być Roon nucleus :)

8 godzin temu, Nicodem napisał:

Bo miał być Roon nucleus :)

Z Nucleus by było w sumie miło :) 

15 godzin temu, brunnerius napisał:

Zgadza się, nie ma maseczek antywirusowych ale miły akcent na koniec :)

Dla ścisłości, są maseczki antywirusowe - specjalistyczne z filtrem HEPA (patent 3M) teraz niedostępne, a jeżeli już to w kosmicznych cenach. Obecnie sprzedawane są wyroby maseczko-podobne i maseczki p/pyłowe gdzie mamy klasy FPP od 1 do 3. Połączenie fpp3 i hepa daje nam zabezpieczenie antywirusowe na he,he 30-40 min!

Są maseczki ( maski , półmaski, całkowite) antysmogowe (p/oparom) ABEK w rożnych odmianach. Nie mówię nic o technice zakładania, noszenia i zdejmowania gdyż to jest  całkowity mentalny kosmos nawet dla "doświadczonych" użytkowników. To tyle w materii maseczek.

Osobiście obecnie preferuję spacery bez masek z konieczności w lesie, niekoniecznie ze słuchawkami :)

Proszę o poprawienie, a konkretnie, o skreślenie słowa antywirusowa w Waszej ofercie. Będzie wtedy bardziej.

Edited by zypek

Zypek - dla ścisłości to oprócz szczelnej, działającej maseczki trzeba by jeszcze używać szczelnych gogli żeby śluzówkę oczu zabezpieczyć.

Tak więc jeśli nie chodzimy w goglach, a mamy na ustach i nosie super-bajer maseczkę i ktoś na nas kichnie, smarknie, warknie 😉 to i tak jesteśmy umoczeni.

Wniosek - nie używam szczelnych gogli to maseczka też mi nie potrzebna 😜

edit : żeby off topu nie robić - patrzę na te oferty i mnie ten Astel&Kern L1000 przez chwilę zaciekawił. Małe, poręczne, złączy "w ciul i hoho" (2,5mm, 3,5mm, 6,3mm, XLR) ktoś to kiedyś miał, testował ?

Edited by paratykus

W dniu 24.04.2020 o 15:16, Superata napisał:

Co sądzicie o dodawaniu maseczek antywirusowych do zestawów promocyjnych?

Mnie to trochę śmieszy, ale ogólnie zwisa, znak czasów. Osobiście wolałbym kostkę  masła 82%.

5 godzin temu, bob2000 napisał:

Mnie to trochę śmieszy, ale ogólnie zwisa, znak czasów. Osobiście wolałbym kostkę  masła 82%.

Paka rękawiczek nitrylowych 100 szt w rozmiarze L byłaby lepsza. Jak ktoś ma w pracy wymóg noszenia to się przydadzą.

Jeśli chodzi o maseczki antymandatowe to skoro są wymagane ? Pomysł z logiem mp3store na pyszczku lub ze słuchawkami - czemu nie ? Zamówiłem sobie na Alledrogo maskę z Rebel Flag. Skoro mam coś nosić na ulicy to wolę coś fajnego

Edited by Lord Rayden
  • Like 1

Maskę mam zwykłą jednokolorową, dla mnie akurat takie są fajniejsze. A rękawiczki w sumie lepsze byłby od maski, ale bez loga ;).

Edited by bob2000

A może by tak wrócić do tematu?

• Like 1

Podsumowując. Maseczki rozdajemy w ramach wsparcia lokalnego zakładu krawieckiego oraz jako praktyczny gadżet. Nie wykluczone , że każdy może znaleźć się w sytuacji gdzie akurat będzie mu brakowało maseczki. Maseczka sama w sobie nie jest tutaj żadnym elementem zachęcenia czy zniechęcenia do promocji.  Jest to wyraz globalnego solidaryzmu.

Proponuje skupić się na samej promocji 🥳