Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&norma SR25 - najnowszy przenośny odtwarzacz Hi-Fi


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Nie testowałem co prawda jeszcze SR25 w roli ampodaka w połączeniu z kompem, ale zdążyłem już puścić muzę przez BT AKacza na Bursona C3P. 

No gra muzyka! Tu przy okazji pewnie trzeba pochwalić Burka za to, że jest na tyle transparentnym urządzeniem że przekazuje te niuanse brzmieniowe Astella. Takie niewymuszenie i płynność dźwięku, przyjemnie lekko ozłoconą barwę, spokój i wyrafinowanie. 

Aż chce się słuchać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2021 o 17:45, Palpatine napisał:

Jako DAC dobrze się spisuje. Połączenie bezbłędne, brak opóźnień czy trzasków. Tyle, że imo gra trochę cieplej jako DAC niż jako DAP

No to niezły sprzęt że daje radę jako dac :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palpatine napisał:

W przeciwieństwie do flagowego modelu Sony np. czy wielu innych chińczyków 😉

Napisz, jakie może to komuś oszczędzisz rozczarowania i od razu sięgnie po A&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten Astell SR25 mi ostatnio ślicznie gra, nie wiem czy to ja stałem się mniej wymagający/krytyczny czy coś zaskoczyło w moim grajku ale to mój najlepszy zakup audio, i to w ciemno, w sumie zakup oczyma. Wszystko w brzmieniu tego grajka jest w idealnych proporcjach. Klasa. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardzo zaskoczył, pozytywnie oczywiście. Choć nie wiem, jak grają inne Astelle czy w ogóle dzisiejsze DAPy. W każdym razie tak jak piszesz, te proporcje w dźwięku ma bardzo dobrze wyważone a ja sobie cenię płynność, koherencję i barwę której też tu nie brakuje nawet kosztem wyżyłowania i jakiejś takiej bezgranicznej pogoni za realizmem. Słowem, nazwa tego grajka mnie nie dziwi :)

Nawet sobie dokupiłem brązowe Sennki Momentum żeby mi do brązowego etui pasowały. Co się ze mną dzieje :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukałem fanklubu A&K, ale chyba nie ma. Ktoś mi powie czy z main screena jest jakiś skrót aby szybko przejść do aktualnie odtwarzanego artysty / albumu? W informacjach jest link do folderu gdzie znajduje się plik, ale ja bym chciał do biblioteki, a nie do przeglądarki po folderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.02.2021 o 14:03, Palpatine napisał:

Tidal, YT działają i są zainstalowane na formowym oprogramowaniu - nie działają tylko opcje offline.

Po instalacji xapk można zainstalować Tidal, Qubuz, Spotyfi i będą działać również offline.

AK są stabilne, zwykle nie ma takich cyrków jak przy Shanlingu czy Ibasso bo to system zamknięty. Ma to swoje mocne i słabe strony oczywiście.

 

Jaka apka youtuba działa na sr25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności