Jump to content

Recommended Posts

Produkty xDuoo czasami się pojawiały na naszych łamach przy okazji różnych recenzji, jednak tym razem jej nie będzie, mimo że prosto od firmy Audioheaven wpłynął do mnie ich najnowszy sprzęt stacjonarny: flagowa lampowa hybryda, xDuoo TA-30, wyceniona na 2799 złotych.

Jest to wszystko mające combo, czyli DAC, wzmacniacz słuchawkowy i odbiornik Bluetooth, zamknięte w jednym, trzykilogramowym bloku. Jako przetwornik działa tu układ scalony ESS Sabre 9038Q2, w oczy zdecydowanie rzuca się duża lampa prostownicza 5Z3P (może bardziej znana jako 5U4G), a jako lampy wzmacniające pracuje para ECC82 (czyli 12AU7). Oczywiście mamy tu obsługę protokołu Bluetooth w wersji 5.0 oraz kodeków audio od SBC aż po aptX HD i LDAC. Możliwość połączenia układu DAC jest zarówno przez USB, jak i przez wejścia optyczne oraz koaksjalne. Z kolei zewnętrzny przetwornik można podpiąć przez RCA.

Skoro jednak tyle tu dobra, to dlaczego nie ma dziś recenzji? Powód jest prosty: nie miałem na biurku żadnego odpowiednika prócz zestawu Focusrite Scarlett 6i6 2gen + xDuoo TA-20 , więc i o porównanie ciężko. Zamiast tego, dziś trochę luźniejszy opis mocno subiektywnych wrażeń.

Po moje wnioski zapraszam niżej 😏

https://kropka.audio/test/wzmacniacze/xduoo-ta-30-wrazenia/

4a-4.jpg

• Like 6
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By music hunter
      W związku z przestawieniem kolumn, nie mam już potrzeby trzymać swoich ulubionych słuchawek. Przyjmę w rozliczeniu materiał wygłuszający na drzwi  
      Przechodzą również na winyle, więc przyda się każdy grosz.

Cena dla forumowiczów do negocjacji szczególnie w przypadku zestawu słuchawkowego.
      ZX300A + MDR-EX1000 + balans 4.4 na miedzie od JD + 256GB = 2750 zł
      https://www.olx.pl/oferta/sony-mdr-ex1000-zx300a-balans-4-4-256gb-CID99-IDH6ftV.html
      Xiang Sheng DA-05A srebrny = 950 zł
      https://www.olx.pl/oferta/xiang-sheng-da-05a-srebrny-CID99-IDH3BzO.html

Słuchawki mają widoczny odprysk, starałem się wyeksponować go na zdjęciach z OLX. Takie już kupiłem i raczej nie powiększa się.
      ZX300a ma wgrany profil dźwiękowy DMP-Z1, mogę przywrócić oryginalny co jest bajecznie proste.
      Stan idealny, jedynie klapka na kartę nie trzyma się gumowego wysięgnika i siedzi na wcisk. Nie ma szans by sama wypadła.
      Karta to Samsung Evo Plus 256 GB.
    • By majkel
      Sprzedam wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic z zasilaczem w komplecie. Najbardziej popularny set. Obudowa niebieska, gałka czarna, ale może być też srebrna, zielona dioda świecąca. Sprzęt nowy, grał kilka godzin. Cena 1799zł

Sprzedam również parę interkonektów Chocolate RCA długość 1m. Pudło firmowe w komplecie. Staż podobny jak wzmacniacza powyżej, stan jak nowe. Cena 1399zł

Jeszcze kabel USB Optimal wersja 3.0 beta, długość 1m sprzedam za 249zł, a o długości 1,3m za 299zł. Kolor tych kabli jest czerwony. Do tego Extreme v2 2m za 499zł. To był mój egzemplarz używany kilka miesięcy, z tym że prawie nie przepinany w tym czasie.

Filtr sieciowy wpinany przed laptopa sprzedam za 299zł. Wyraźnie poprawia zwłaszcza wysokie tony przy używaniu komputera jako hosta USB.

DVD harman/kardon DVD 25 przerobiony według aktualnej wersji - jedna ze sztuk do wyboru:
      - mocno używana, lekko podrapana, poskręcana nadwymiarowymi śrubami - 984zł
      - w stanie idealnym, prawie jak nowy - 1968zł

Combo słuchawkowe, o którym więcej w innym ogłoszeniu - 4999zł brutto. Możliwość customizacji np. o wyjście liniowe wprost z DACa. Po dodaniu ich to będzie killer w tej cenie, nawet innych killerów z killerskimi zasilaczami dokupionymi.  

Zestawy / bundle:
      Z combo dowolny kabel USB 99zł taniej
      Headonic + IC Chocolate + DVD gorszy stan (funkcjonalnie bdb) - 3999zł
      Headonic + IC j.w. + DVD ideał - 4900zł - dream team do słuchania CD na słuchawkach poniżej 5000zł
      Zakup combo z odbiorem osobistym za gotówkę rabat 10%. Można przysłać kolegę, nie trzeba osobiście. Opcja tylko z paragonem (nie FV).

Koszt wysyłki na pojedyncze przedmioty 15zł InPost ubezpieczony lub DPD.

• By majkel
      Sprzedam combo słuchawkowe oparte o najnowszą rewizję Headonica oraz DAC ES9038. Do tego optymalizacje związane z architekturą "pod jednym dachem". Sprzęt nowy. Robiony na zamówienie, ale klient chce się wycofać z transakcji bez podania przyczyny - szanuję prywatność. Szerszy opis tutaj, a post niżej zdjęcia i specyfikacja dokładnie tego egzemplarza. Na zakup jest paragon lub faktura.
      Cena tego egzemplarza - 4999zł, w której darmowe bonusy to potencjometr polimerowy oraz przełączniki filtrów i trybu pracy wzmacniacza.
      Jest możliwość rozbudowy lub zmiany konfiguracji po wstępnym odsłuchu:
      - wymiana op-ampa w DACu - gratis
      - zmiana op-ampa we wzmacniaczu - gratis
      - dołożenie wyjścia liniowego RCA prosto z DACa +200zł
      - dołożenie wejścia liniowego RCA na wzmacniacz słuchawkowy +200zł
      - dodanie wejścia coax, separowanego lub nie +100zł
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy