Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Fiio fh1 czy ibasso it01 a może coś innego


Remember4107

Pytanie

Cześć planuje kupić słuchawki dokanałowe cena okolice 400zł i mam na oku 2 modele fiio fh1 i ibasso it01 (a może jakieś inne?) muzyka jakiej słucham to głównie hip hop zdarza się elektroniczna taka gdzie jest też wokal lubię mocny bas.Przedtem miałem soundmagic pl11 pl21 snab 101 vjjb k4 teraz mam rock zircon bo zamówiłem z ciekawosci.Źródłem jest shanling m2x.Sprawdzałem tylko te zircony na tym shanlingu i trochę lipa z sybilantami i z jakością dzwieku także mile widziane są komentarze użytkowników co mieli styczność z tymi dokami z tematu i  z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć.

W komisie widziałem it03 na sprzedaż u Loke13. 

Miałem, polecam.

To były moje pierwsze hybrydy i spowodowały opad szczęki 😎😎😎

Cena ok, a miedź 4,4 mogę odkupić jak nie będzie potrzebny...

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, RADOslaw napisał:

Cześć.

W komisie widziałem it03 na sprzedaż u Loke13. 

Miałem, polecam.

To były moje pierwsze hybrydy i spowodowały opad szczęki 😎😎😎

Cena ok, a miedź 4,4 mogę odkupić jak nie będzie potrzebny...

 

Pzdr.

Wiem że używki można kupić po spoko cenach  ale wolałbym jednak nowe.Nigdy nie kupowałem używanego sprzętu wyjątkiem była jedna rzecz i chyba przy tym zostane.W każdym razie dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FH1 fajnie się zgrywają z M2x i ogólnie DACi od AKM robią im bardzo fajna robotę. Jak usłyszałem je na M1 (po przesiadce z M0) to pierwszy raz dowiedziałem się co znaczy SYNERGIA :)

Ogromny plus to to że z Shanlingiem mógłbyś ich słuchać po zbalansowanym kablu który jest w zestawie. Subiektywnie (na Fiio FH5)- zmiany w scenie są bardzo wyraźne (na korzyść balansu). Dźwięk zamiast być ścianą nagle staje się przestrzenny, plastyczny. 

Wiem że głupio to brzmi, ale polecam "dozbierać" do FH5- to wybitne słuchawki, wszystko robią lepiej od jedynek i są dużo równiej wyważone tonalnie (w fh1 w porównaniu "nie ma średnicy" a basu jest ogromna ilość). Ostatnio można w dobrych cenach (600) wyrwać używki, nawet na gwarancji. 

 

Tak czy inaczej spędziłem z FH1 dwa lata, i nigdy złego słowa o nich nie powiedziałem- to świetne, rozrywkowe i wygodne słuchawki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Boliasz napisał:

FH1 fajnie się zgrywają z M2x i ogólnie DACi od AKM robią im bardzo fajna robotę. Jak usłyszałem je na M1 (po przesiadce z M0) to pierwszy raz dowiedziałem się co znaczy SYNERGIA :)

Ogromny plus to to że z Shanlingiem mógłbyś ich słuchać po zbalansowanym kablu który jest w zestawie. Subiektywnie (na Fiio FH5)- zmiany w scenie są bardzo wyraźne (na korzyść balansu). Dźwięk zamiast być ścianą nagle staje się przestrzenny, plastyczny. 

Wiem że głupio to brzmi, ale polecam "dozbierać" do FH5- to wybitne słuchawki, wszystko robią lepiej od jedynek i są dużo równiej wyważone tonalnie (w fh1 w porównaniu "nie ma średnicy" a basu jest ogromna ilość). Ostatnio można w dobrych cenach (600) wyrwać używki, nawet na gwarancji. 

 

Tak czy inaczej spędziłem z FH1 dwa lata, i nigdy złego słowa o nich nie powiedziałem- to świetne, rozrywkowe i wygodne słuchawki. 

Tylko,że FH1 są dość wygodne a FH5 już nie dla każdych uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Tylko,że FH1 są dość wygodne a FH5 już nie dla każdych uszu.

Prawda, długo eksperymentowałem z tipsami. Stanęło na Bi-flangach CP240 od SpinFit- dalej nie jest idealnie, muszę się skupić przy zakładaniu. 
Mimo tego, nawet przy moich bardzo małych małżowinach- nie nazwałbym FH1 wygodniejszymi od FH5- te mniejsze też były odczuwalne. Położyć się na boku w żadnych niestety nie potrafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 godzin temu, Remember4107 napisał:

Kupiłem dunu titan 6 

Daj koniecznie znać jak ci siadły :)
Dużo zapłaciłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 4.05.2020 o 15:13, Boliasz napisał:

Daj koniecznie znać jak ci siadły :)
Dużo zapłaciłeś?

 

Kupowałem w audioheaven.Mam mieszane uczucia,słyszę dużo sybilantów podłączałem do kompa telefonu i m2x jak ktoś nawija to kłuję w uszy wstawiłem do szuflady na noc żeby się wygrały i nic się nie zmienilo.Czesc nagrań jest we flac Nie wiem może muszą trochę dłużej pograć w końcu membrana dość duża może je opyle  trudno zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności