Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pękająca skóra na pałąku i padach ATH-M50x


czaron87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ATH-M50X DG Limited edition. Zaczęły w nich pękać pady nie było możliwe dostać oryginalnych ciemno brązowych padów w Polsce to kupiłem z GB. Teraz zaczęła pękać skóra na pałąku od spodu i na warstwie wierzchniej. Wydaje mi się że to musi być skóra syntetyczna bo skóra naturalna by się rozciągnęła ale nie popękała. Szok że producent w tej półce cenowej zakłada skórę syntetyczną.

 

Czy w innych wersjach kolorystycznych też tak macie?

Czy można wymienić skórę na pałąku kupując oryginalne części jeśli tak to gdzie można to dostać szukam i nie mogę znaleźć?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czaron87 napisał:

Wydaje mi się że to musi być skóra syntetyczna bo skóra naturalna by się rozciągnęła ale nie popękała. Szok że producent w tej półce cenowej zakłada skórę syntetyczną.

Z całą pewnością jest to pseudoskórka i nie ma w tym nic dziwnego, ani tym bardziej szokującego, ponieważ w znacznie droższych modelach, również nie znajdziemy naturalnej skóry. 😉

 

W innych wersjach, niestety, też występuje ten problem, a rozwiązaniem trwalszym i poprawiającym komfort użytkowania, jest wymiana na pady nieoryginalne, np. welurowe od modelu DT250 firmy Beyerdynamic.

 

Z pseudoskórą na pałąku niestety nic nie poradzę, jedynie zakup oryginału w kolorze czarnym, żeby komponował się z nieoryginalnymi padami. ;)

 

Poszukaj dystrybutora Audio-Technica (Konsbud) i skontaktuj się z nimi, opisując swój problem.

Na pałąk możesz kupić coś takiego. ;)

https://www.amazon.com/Replacement-Headband-Compatible-Technica-Headphones/dp/B07K85T7F7

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2020 o 01:38, neonlight napisał:

Z całą pewnością jest to pseudoskórka i nie ma w tym nic dziwnego, ani tym bardziej szokującego, ponieważ w znacznie droższych modelach, również nie znajdziemy naturalnej skóry. 😉

 

W innych wersjach, niestety, też występuje ten problem, a rozwiązaniem trwalszym i poprawiającym komfort użytkowania, jest wymiana na pady nieoryginalne, np. welurowe od modelu DT250 firmy Beyerdynamic.

 

Z pseudoskórą na pałąku niestety nic nie poradzę, jedynie zakup oryginału w kolorze czarnym, żeby komponował się z nieoryginalnymi padami. ;)

 

Poszukaj dystrybutora Audio-Technica (Konsbud) i skontaktuj się z nimi, opisując swój problem.

Na pałąk możesz kupić coś takiego. ;)

https://www.amazon.com/Replacement-Headband-Compatible-Technica-Headphones/dp/B07K85T7F7

Zastanawiałem się czy nie winą jest inny niż czarny kolor. Czy w czarnym kolorze też tak jest bo jeśli nie to sprzedaję to co mam i kupuję czarne. Jeśli tak to sprzedaję ten szajs u szukam czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności