Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki zamknięte wokółuszne do 700zł.


matys243

Pytanie

Dzień dobry. 

Poszukuję słuchawek domowych, które dopełnią mój zestaw audio. Budżet jaki chcę przeznaczyć to max 700zł. 
Słuchawki mają być zamknięte ew. półotwarte, wokółuszne.

Muzyka będzie odtwarzana z komputera. Za kartę dźwiękową sprawuję się FiiO E17 a wzmacniacz to NAD C326BEE. 

Moje doświadczanie ze słuchawkami to CAL!'e, które aktualnie posiadam i grają całkiem w porządku do tego zestawu, oraz AKG K550 - Idealnie trafiły w moje gusta, lecz ze względu na ich wielkość byłem zmuszony je zwrócić. 

Muzyki jakiej słucham to przeważnie: 
Progressive Trance(np. Neelix) 
Minimal Techno(np. Boris Brejcha) 
Metal (np. Tool) 

Od słuchawek oczekuję podobnego grania, którego doświadczyłem słuchając K550. 

Szukam ciepłego brzmienia, z czystym i głębokim bassem, który nie zagłusza wysokich tonów. 


Najbardziej moją uwagę zwróciły słuchawki Beyerdynamic DT770 PRO oraz wyższy model DT880. 

Bardzo proszę o wasze sugestie. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
57 minut temu, matys243 napisał:

Dzień dobry. 

Poszukuję słuchawek domowych, które dopełnią mój zestaw audio. Budżet jaki chcę przeznaczyć to max 700zł. 
Słuchawki mają być zamknięte ew. półotwarte, wokółuszne.

Muzyka będzie odtwarzana z komputera. Za kartę dźwiękową sprawuję się FiiO E17 a wzmacniacz to NAD C326BEE. 

Moje doświadczanie ze słuchawkami to CAL!'e, które aktualnie posiadam i grają całkiem w porządku do tego zestawu, oraz AKG K550 - Idealnie trafiły w moje gusta, lecz ze względu na ich wielkość byłem zmuszony je zwrócić. 

Muzyki jakiej słucham to przeważnie: 
Progressive Trance(np. Neelix) 
Minimal Techno(np. Boris Brejcha) 
Metal (np. Tool) 

Od słuchawek oczekuję podobnego grania, którego doświadczyłem słuchając K550. 

Szukam ciepłego brzmienia, z czystym i głębokim bassem, który nie zagłusza wysokich tonów. 


Najbardziej moją uwagę zwróciły słuchawki Beyerdynamic DT770 PRO oraz wyższy model DT880. 

Bardzo proszę o wasze sugestie. 

Pozdrawiam

Jeśli chesz czegoś takiego jak K550 tylko mniejszego to chyba jest prosty wybór bo takimi rzekomo są K371. 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, MrBrainwash napisał:

Jeśli chesz czegoś takiego jak K550 tylko mniejszego to chyba jest prosty wybór bo takimi rzekomo są K371. 

Dziękuję za odpowiedź. A jakbyś je porównał do wyżej wspomnianych Beyerdynamic'ow DT770? 

 

Edit: Czy zwiększając budżet do 800 wyłapię cós lepszego? 

Edytowane przez matys243
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, matys243 napisał:

Od słuchawek oczekuję podobnego grania, którego doświadczyłem słuchając K550. 

Szukam ciepłego brzmienia, z czystym i głębokim bassem, który nie zagłusza wysokich tonów.

tumblr_pvc4918NbU1qe8lb8o1_250.gif

A już tak całkiem serio, to rzeczywiście K371 będą grały podobnie do K550, czyli "ciepło"😳 i z "głębokim basem".😵

 

Nie nie, DT770 sobie odpuść, to będzie sahara i obuch, przy "ciepłych" K371. 😆

 

Jeszcze.. 🤧 równie.. "ciepłe".. 🤞 będą.. Focal Listen.👍

 

Edit.

Pod coś Ty podłączył te K550, że Ci tak ciepło zagrały, chyba pod 230 co? 😆

Edytowane przez neonlight
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, neonlight napisał:

tumblr_pvc4918NbU1qe8lb8o1_250.gif

A już tak całkiem serio, to rzeczywiście K371 będą grały podobnie do K550, czyli "ciepło"😳 i z "głębokim basem".😵

 

Nie nie, DT770 sobie odpuść, to będzie sahara i obuch, przy "ciepłych" K371. 😆

 

Jeszcze.. 🤧 równie.. "ciepłe".. 🤞 będą.. Focal Listen.👍

 

Edit.

Pod coś Ty podłączył te K550, że Ci tak ciepło zagrały, chyba pod 230 co? 😆

 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 dzięki za odp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K550 MK2 całkiem ciepło grały i to bez dopalania, wystarczył telefon, w każdym razie basu nie brakowało :) K371 wydają mi się grać trochę inaczej, nie zrobiły na mnie takiego wrażenia. W ogóle - szukanie następcy K550 to chyba droga przez mękę, najbliżej do nich, z tych co słyszałem, grają Fostexy TH610, ale to już inna półka cenowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności