Skocz do zawartości
  • 0

Następca DT770 do ~900zł


above4ll

Pytanie

Siema, po użytkowaniu od jakiś dwóch lat DT770 250ohm (z których jestem mega zadowolony) chciałbym troszkę dołożyć i kupić coś półkę wyżej. Zależy mi aby były brzmieniowo na lepszym poziomie niż moje aktualne słuchawki, czyli całkiem przyjemny bas i środek. Większość czasu będą napędzane przez aune x1s oraz telefon.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, deftones9 napisał:

szybki jesteś ;D

No ba. 😆

1 godzinę temu, Undertaker napisał:

Technicsy dwudrożne lepsze? 

Ekhm.. jakie Technics'y?! :ph34r:😆
Technics'y odpadły m.in. z powodu nienaturalnie brzmiących blach, zamiast tszzz było ssss, HF-580 miałem wtedy do porównania i to był nokaut, a cena tych drugich wiadomo jaka. 😉

 

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobre ale to są słuchawki raczej które sobie zostawisz jak masz kilka różnych par w posiadaniu i możesz se zamieniać.Bo jako jedyne albo nawet drugie to sie nie sprawdzą moim zdaniem.One są dobre na jakąś godzine odsłuchu.Wkładasz na głowe masz efekt woow bo tak zagrają.Ale po godzinie już są natarczywe i raczej nie są do długich relaksacyjnych odsłuchów imo :D

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
42 minuty temu, deftones9 napisał:

Dobre ale to są słuchawki raczej które sobie zostawisz jak masz kilka różnych par w posiadaniu i możesz se zamieniać.Bo jako jedyne albo nawet drugie to sie nie sprawdzą moim zdaniem.One są dobre na jakąś godzine odsłuchu.Wkładasz na głowe masz efekt woow bo tak zagrają.Ale po godzinie już są natarczywe i raczej nie są do długich relaksacyjnych odsłuchów imo :D

No nie do końca ;), ja po prostu nie bardzo się dogaduję z słuchawkami zamkniętymi, i już nie tyle chodzi o komfort użytkowania, co o efekt zamknięcia dźwięku w zbyt małej przestrzeni. Otwarte słuchawki dają to poczucie oddechu, swobodnego wybrzmiewania, dlatego zostawiłem sobie HD650, które posiadają obszerną, trójwymiarową scenę i są mega wygodne. Nie wiem też, czy słuch mi się polepszył, czy DAC'i tak technicznie poszły do przodu, bo obecne 650'ki nie mają nic wspólnego z zamuleniem, kocem itp. itd., a rozdzielczość średnicy i góry jest wyśmienita. 😍

 

 

edit.

HD650 "nudne", hehe.. dobre sobie.. . :P

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, neonlight napisał:

No nie do końca ;), ja po prostu nie bardzo się dogaduję z słuchawkami zamkniętymi, i już nie tyle chodzi o komfort użytkowania, co o efekt zamknięcia dźwięku w zbyt małej przestrzeni. Otwarte słuchawki dają to poczucie oddechu, swobodnego wybrzmiewania, dlatego zostawiłem sobie HD650, które posiadają obszerną, trójwymiarową scenę i są mega wygodne. Nie wiem też, czy słuch mi się polepszył, czy DAC'i tak technicznie poszły do przodu, bo obecne 650'ki nie mają nic wspólnego z zamuleniem, kocem itp. itd., a rozdzielczość średnicy i góry jest wyśmienita. 😍

 

Nie masz się co okłamywać, słuch z wiekiem nie młodnieje, więc teraz już wszystko słyszysz zza koca, to i nie zauważasz koca w HD650 ;)

A tak serio, parę lat temu coś zmieniki w HD650, nie wiem czy pady, czy coś innego i teraz grają tak jak piszesz. Świetne słuchawki, choć dla mnie były za ciemne i ogólnie zmuszały mnie do głośnego słuchania. W otwartych Beyerdynamic mam odwrotnie, czyli są za jasne i zmuszają mnie do cichszego słuchania, czyli są zdrowsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, Kuba_622 napisał:

 

Nie masz się co okłamywać, słuch z wiekiem nie młodnieje, więc teraz już wszystko słyszysz zza koca, to i nie zauważasz koca w HD650 ;)

A tak serio, parę lat temu coś zmieniki w HD650, nie wiem czy pady, czy coś innego i teraz grają tak jak piszesz. Świetne słuchawki, choć dla mnie były za ciemne i ogólnie zmuszały mnie do głośnego słuchania. W otwartych Beyerdynamic mam odwrotnie, czyli są za jasne i zmuszają mnie do cichszego słuchania, czyli są zdrowsze :)

No ok, tylko u mnie jest na odwrót, skoro słyszę ostrość w HD650. 😊 A z kolei ja uwielbiam słuchać głośno, dlatego wszelkie podbicia góry są dla mnie nieakceptowalne. Słucham tak od lat i słuch mam nadal bardzo dobry. 😉

1 minutę temu, Kuba_622 napisał:

Ja muszę wreszcie spróbować tych HD660, bo brakuje mi w domu jakiś Sennheiserów, a z opisów wynika, że to może być moje brzmienie :)

HD660s nie mają już tak dopalonej średnicy, lepiej "nowe" 650'ki kupić, więcej muzyki z nich płynie, imo. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności