Skocz do zawartości

DAP do Andro


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Dapa lub przenośnego dac/apm do Andromed. Najważniejsze aby urządzenie miało poniżej 1ohm na wyjściu inaczej Andromedy grają nienaturalnie, bas wzbudza się za szybko i mocno, generalnie tracą swój unikalny charakter. Można się ratować iematch, którego posiadam ale płacąc za sprzęt docelowy wolałbym uniknąć przelotek. Inne ważne cechy obowiązkowe to:

- TIDAL online/offline

- dac usb

- bal nie jest wymagany

Co do ceny to jestem elastyczny, na pewno nie powinna przekroczyć ceny słuchawek. Sprzęt musi jakością audio przewyższyć moje obecne urządzenie czyli Cobalt.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😵 właśnie sobie uświadomiłem, że nie podpinałem Andro pod Mojo... Ja nic nie mam do zarzucenia dla połączenia z dx220 po BAL na kablu alo litz, oraz z dx229 + iematch + alo.  Oba te połączenia w odpowiednich repertuarach zagrają świetnie. Pamiętam pisałeś, że takie połączenie nie zrobiły na Tobie wrażenia, tylko nie pamiętam czy tylko na AMP8/9, czy też na AMP1MKII. Ale jak już masz iEMatch to może wystarczy dać drugą szanse? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał:

@LuQi dzięki za propozycje ale niestety Mojo znam bardzo dobrze i daleko mu do sq Cobalta. Jak dobrze czytam on ma na wyjściu 75ohm a ja potrzebuje poniżej 1 😉

 

75mOhms (zapomniałeś o "m") ;)

 

Ps. Ten Cobalt to musi być zaje..sty gwizdek skoro tak mocno przebija Mojo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine szczerze, to nie wiem, czy przy założonym budżecie znajdziesz coś lepszego. Osobiście M11 mi nie podpasował... a, następnych kandydatów w tych pieniądzach nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuQi napisał:

75mOhms (zapomniałeś o "m") ;)

Dziękuję za sprostowanie. 

3 minuty temu, LuQi napisał:

Ps. Ten Cobalt to musi być zaje..sty gwizdek skoro tak mocno przebija Mojo :D

To prawda, ale je nigdy fanem grania Mojo nie byłem. O ile sama sygnatura jest fajna i może się podobać to jest to kastrat scen w słuchawkach, a w Andro cała magia to scena i holografia.

Jest kilka recek w necie Cobalta więc można o nim poczytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć M5s gra dobrze.

Chwalone jest połączenie z DAPami Sony, zwłaszcza ZX2, ale to już niemal antyk. Z pamięci z ZX300 było ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX2 + Andro imo świetne połączenie.

Dla mnie Andro z M5s grały fatalnie, jedno z najgorszych połączeń. Jak rozmawiałem z człowiekiem od Shanlinga to powiedział, że są tego świadomi i dużą "zasługą" jest impedancja na wyjściu w M5s, stąd nie gra to tak, jak powinno.

Krótka lista moich rekomendacji - ZX2, M11, N5ii (niedostępny tak jak ZX2 już). Z nimi ich najwięcej słuchałem i było najprzyjemniej, ale ja mam specyficzne preferencje.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie analizowałem tego tak bardzo, nie widziałem sensu. Podłączyliśmy Andro do M5s i wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że gra jakby umarło. 

Potem wspomniałem na kolacji z człowieczkiem od Shanlinga, że mam prywatnie Andro, myślałem o M5s ale podłączyłem i to nie grało totalnie.

Jego odpowiedź : "oh yeah, i've heard this before...quite often actually. It's the output impediance thing i believe, just doesnt like each other, thats all - while making M6 we bought Andromeda's to the office and did everything we could so every Andro owner would love the sound in this particular model".

Tyle, taka casualowa gadka bardziej 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności