Skocz do zawartości

FiiO M11 PRO SS, UE18+ pro 3rd gen., Noble Khan


ententa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

 

FiiO M11 Pro SS - w stanie prawie idealnym oraz z dwoma różnymi futerałami! Stan prawie idealny wynika z faktu, że od nowości niestety na szkiełku z przodu po lewej jest mikro wada. W ogóle nie rzuca się w oczy przy codziennym użytkowaniu. Poza tym sprzęt jak nowy i też niewiele używany, świeżynka, z pudełkiem, dowodem zakupu, gwarancją. MSRP w Polsce 3690 zł w Audiomagic. Cena: 2400 zł + 15 zł KW. 

Zdjęcia: https://www.dropbox.com/sh/savlqof9jfh06w2/AAAb93kgODwplLtW5aCQVAjMa?dl=0

 

Ultimate Ears UE18+ pro 3rd gen. universal - monitory studyjne lub audiofilskie, do niedawna flagowiec firmy UE, aczkolwiek można uważać że wciąż, bo ich model Live jest raczej nieudany. 6BA, piękne średnicowe granie, ciepłe, muzykalne, przyjemne, przy tym bardzo przestrzenne i szczegółowe, z piękną ekstensją góry powyżej 10 kHz. Do tego moduł bluetooth oraz kabel Linum SuperBax T2! MSRP $1500 + VAT przy ściąganiu do Polski. Cena: 2800 + 15 zł KW. 

Zdjęcia: https://www.dropbox.com/sh/r3xec2laxr9wscc/AADH_ydjfdEvMwNbL4UY-LoNa?dl=0

 

Noble Khan - w stanie idealnym, wersja 2 poprawiona, kupione w Audiomagic jako v1 w czerwcu 2019 i wymienione we wrześniu 2019 przez Noble USA na nowy egzemplarz v2 za symboliczną dopłatą, także na gwarancji, MSRP 10.900 zł, u mnie cena 6000 + 15 zł KW. Wspaniała słuchawka, grająca zjawiskowo, neutralnym lekkim U, przy założeniu comply isolation jest to istna perfekcja, a sprzedaję chyba tylko z nudów i dlatego, że mam jeszcze parędziesiąt CIEMów w kolekcji. 

 

Pozdrawiam,

Piotr

 

Archiwum

LG G8x dual screen, Quad DAC, z gniazdem mini-jack w stanie idealnym i w pudełku - audiofilski telefon, gra faktycznie świetnie, z dowodem zakupu na gwarancji. Poużywałem kilka dni i niestety z przyzwyczajenia wróciłem do iPhone'a. Polecana alternatywa dla DAPa. Telefon nie posiada żadnych blokad. MSRP 550€ przy zakupie ze zniżką. Cena: $OLD

Edytowane przez ententa
update
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności