Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

TWSy do 400-500 zł


Mihu83

Pytanie

Witam.

Panowie, poszukuję słuchawek TWS, tak do 400, może 500 zł.

Na rynku jest tego od groma, tylko co tu wybrać?

 

Do tej pory przetestowałem Soundmagic TWS50, Shanling MTW100 BA, Cambridge Audio Melomania 1, Jade Audio EW1 i niestety żadne się nie sprawdziły, ale u mnie to norma... nie często trafiam dokanałówki, które dobrze dogadują się z moimi uszami. Z doków na kablu, najbliższe ideału(izolacja, dopasowanie) są Pinnacle P1.

W sumie, Shanlingi były całkiem ok, choć izolacja taka sobie.

 

Tak więc, szukam TWSów, które dobrze lub bardzo dobrze izolują, pewnie siedzą w uszach, nie piszczą i nie zabijają basem( co nie znaczy że bas ma być wykastrowany). Sybilantom również mówimy nie.


Na chwilę obecną, zastanawiam się nad Edifierami TWS6 lub Creative Outlier Gold. Odnośnie Outlierów mam obawy, że będą waliły basem na prawo i lewo, natomiast o TWS6 nie wiem nic... zwyczajnie mnie zaciekawiły.

 

Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja sobie chwalę Creative, pięknie grają, bateria mega długo. Jak dla mnie 4-5h w uszach zero problemów.

*Nabazgrane z S10*
**Power by Harman Kardon**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Edki TWS6 bardzo mi się spodobały. Armatura, klarowne i dość zrównoważone granie, ale nadal z basem, gładko i muzykalnie, ale tym samym jasno i nieostro. Wysoka rozdzielczość, jak na Bluetooth i niezbyt cyfrowo. Fajne małe i wygodne, ale bez tych nakładek ergonomicznych, bo one niestety za ostre - drażnią ucho. Bez trzymają się dobrze.

 

Niestety panele dotykowe marne i nie ma kontroli muzyki + głośności, ale w zamian dali obsługę asystenta głosowego, którego nie mają np. TWS5.

 

Nie znam Creative w wersji Gold. Podstawowe lubię, ale ciut za dużo basu - korzystam z jakiegoś EQ wbudowanego w OnePlusa i lepiej wypadał któryś tam profil Dolby.

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Edki TWS6 bardzo mi się spodobały. Armatura, klarowne i dość zrównoważone granie, ale nadal z basem, gładko i muzykalnie, ale tym samym jasno i nieostro. Wysoka rozdzielczość, jak na Bluetooth i niezbyt cyfrowo. Fajne małe i wygodne, ale bez tych nakładek ergonomicznych, bo one niestety za ostre - drażnią ucho. Bez trzymają się dobrze.

 

Niestety panele dotykowe marne i nie ma kontroli muzyki + głośności, ale w zamian dali obsługę asystenta głosowego, którego nie mają np. TWS5.

 

Nie znam Creative w wersji Gold. Podstawowe lubię, ale ciut za dużo basu - korzystam z jakiegoś EQ wbudowanego w OnePlusa i lepiej wypadał któryś tam profil Dolby.

Dzięki za info.

Miałeś okazję posłuchać MTW100 i mógłbyś ewentualnie porównać do TWS6?

Jeżeli chodzi o czysto użytkowe cechy, to ja jednak wolę fizyczne przyciski(jeżeli są odpowiednio zrobione). Panele dotykowe to na ogół padaka.

 

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Mihu83 napisał:

Dzięki za info.

Miałeś okazję posłuchać MTW100 i mógłbyś ewentualnie porównać do TWS6?

Jeżeli chodzi o czysto użytkowe cechy, to ja jednak wolę fizyczne przyciski(jeżeli są odpowiednio zrobione). Panele dotykowe to na ogół padaka.

 

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Niestety nie znam MTW100.

 

Również wolę fizyczne, gorzej, gdy są zbyt twarde - jak np. w Outlier Air Sports, wtedy ich nie używam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności