Jump to content
  • 0

Słuchawki Wokółuszne do 300 zł

Question

Witam, poszukuję dobrych słuchawek wokółusznych do 300zł. Słuchawki będę używane jedynie w domu podłączone do Karty Xonar DG. Będą służyć głównie do słuchania muzyki z gatunku hip-hop i czasem do gier. Zastanawiałem się nad Superluxami HD330, Cal 2, Somic V2, Takstar pro82 i myślę czy wybrać któryś model z wymienionych, czy znajdzie się coś lepszego i bardziej pasującego do moich preferencji. Dodam że co do jakości dźwięku jestem dosyć wymagający. Do tej pory miałem superluxy HD681 ale po kilku latach nadszedł czas na zmianę sprzętu.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Miałem ATH M40x i polecam, dźwięk wyrównany, może delikatnie basowy. Ładnie znoszą zabawy EQ, kupiłem używane za 300zł dwa lata temu, teraz może na promocji znajdziesz.

• 0

To i ja dorzucę BossHiFi B8. Nawet przy obecnym kursie $ zmieścisz się w budżecie. Wygoda, jakością dźwięku i wykonania biją Takstar 82 pro 

• Like 1
  • 0

A co sądzicie o słuchawkach snab euphony af-100 oraz z wyżej wymienionych ATH M40x ? Zastanawiam się nad tymi dwoma, bo są łatwo dostępne i myśle czy warto dopłacić te kilkanaście złotych powyżej budżetu żeby je kupić.

• 0

Te snaby, to rebrand Brainwavz HM5, brzmieniowo raczej M40 będą lepsze, bo bardziej basowe i mniej wrzaskliwe na wyższej średnicy.

Jeśli używane wchodzą w grę, to mam na sprzedaż ten egzemplarz Shure SRH840 (nowy pałąk i pady).

https://forum.mp3store.pl/topic/89926-bądź-bohaterem-w-swoim-audio-czyli-dzisiaj-sam-zrobiłem/?do=findComment&comment=1634951

• 0

Ja bym zasugerował zakup ISK HD9990. Co prawda są słabo wykonane, tani plastik piszczy, ale grają na poziomie sporo wyższym niż są wyceniane. W zestawie 2 kable i 2 pary padów.