Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Do 200 zl; wyciszone do pracy; przewodowe/bez-?


kamzzz

Pytanie

Bardzo proszę o doradzenie w sprawie zarówno typu i modelu słuchawek!

Szukam słuchawek do 200 zł.

Muzyka głównie youtube i spotify na laptopie ze zintegrowana karta dźwiękową (Acer Aspire 3 A315-55G, "karta zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio")

 

Moje cele to od priorytetów do mniej ważnych:

 

1. słuchawki pewnie wokółuszne (nauszne chyba bedą meczyć uszy? i gorzej spełniać poniższe cele?) (na pewno nie dokanałowe, które mnie często alergizuja)

2. mocne izolowanie dźwięków z zewnątrz jak i izolowanie słuchanej muzyki (tak, żebym mógł się odizolować pracując w czytelni/gabinecie z kilkoma osobami i jednoczesnie im nie przeszkadzal, zeby nie slyszeli muzyki) (bede słuchał muzyki w pomieszczeniach, nie na zewnątrz)

3. będę ich używał w miejscach publicznych, pracy, więc nie chce, żeby raziły swoją wielkością, wyglądały śmiesznie, niepoważnie

4. dobra jakość dźwięku, żebym maksymalnie wykorzystywał sprzęt i jakość spotify/youtube (słucham różną muzyke m.in sporo klasycznej, chciałbym móc poczuć trochę jego głębię i przestrzenność, a dźwięk był czysty)

5. czy wybór bezprzewodowych słuchawek wiąże się ze znacznym spadkiem jakości dźwięku na moje warunki? jesli nie to może byłoby to wygodniejsze do pracy

 

Bardzo proszę o radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1-3. Słuchawki wokółuszne zamknięte (o takich myślę ze względu na izolacje) nie słyną z dużej przestrzeni,także tu się nic nie wyczaruje. Aczkolwiek w tym budżecie wybrałbym na Twoim miejscu Creative Aurvana Live! (potocznie CAL!), które by pasowały do Twoich wymagań całkiem nieźle. 

4.Słuchawki wokółuszne wymagają dosyć sporo mocy, której Twoja karta zintegrowana może im nie dostarczyć, choć będą one grały, to na pewno nie z pełnią możliwości. 

5.Tak, zwykle w tej samej cenie słuchawki bezprzewodowe grają gorzej niż słuchawki przewodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukaj m.in. w x-kom Bluedio T5, były w promocji za 150 pln. Warte rozważenia. Można słuchać po kablu i po BT

https://www.x-kom.pl/p/489715-sluchawki-bezprzewodowe-bluedio-t5s-czarny.html?_ga=2.267681222.955505113.1585643408-1997629901.1584695229&_gac=1.141705734.1584955859.EAIaIQobChMIiPHx_6Ow6AIVVhIbCh3oOA3vEAEYASAAEgLi4PD_BwE z kodem "wiosna" 149 pln

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widze troche negatywnych opinii jeśli chodzi o Bluedio T5 i dysfunkcje jej Bluetooth, który się podobno zacina. Troche mnie to odpycha

Creative Aurvana Live! wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Lekko droższym i pozbawionym Bluetooth (nie jest to najwazniejsze), ale rozumiem, ze wartym inwestycji bazując na opiniach innych

Wydaje sie ze moze lepiej pojsc w kierunku CAL! jeśli nie ma jeszcze innych dobrych alternatyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności