Skocz do zawartości

[S] Stacja dokująca iPod (Apple/JBL) / Adaptery wydruk 3D do SHP9500 (pod pady Beyera) / nieoryginalne pady welur Beyerdynamic / kabel zbalansowany 4 żyłowy MMCX > 2,5 mm TRN szary


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , zapraszam na zakupy!

 

1. Stacja dokująca JBL On Stage Micro II, kolor biały - wszystko działa, w super stanie, ale styki od baterii są skorodowane, trzeba by rozebrać i wyczyścić. Głośniki ładnie grają, głośno, nie trzeszczą. W zestawie jest pilot, zasilacz, wkładka dedykowana pod iPoda Video 80 GB oraz pokrowiec.

Cena: 50 PLN

 

 

2. Adaptery - wydruk 3D - do modyfikacji Philips SHP9500 wg pomysłu Perul - stelaż składa się z 2 części (na stronę), części są ze sobą sklejone (zgodnie z projektem), montuje się go do muszli za pomocą np. kleju na gorąco, plasteliny, modeliny - jak komu pasuje :D Ja miałem na kleju na gorąco i było trochę trudniej je ściągnąć, ale udało się bez uszczerbku dla słuchawek i dla adapterów. Na adapter pasują pady od Beyerdynamiców.
Cena: 10 PLN

 

 

3. Nieoryginalne pady do Beyerdynamiców, welurowe, czarne - kolejny element wspomnianego moda SHP9500. Pady nie są oryginalne, ale są niezłej jakości. W środku pianka bez efektu pamięci.

Cena: 20 PLN

 

 

4. Kabel zbalansowany 4 żyłowy MMCX > 2,5 mm TRN - w kolorze szarym, w super stanie. Nie mam do czego go podpiąć (i nie planuję w najbliższym czasie zmian) więc szkoda, aby leżał. A ktoś sobie sprawi kabelek szybciej niż od chińczyka.

Cena: 50 PLN

 

Do cen należy doliczyć koszty wybranej przesyłki.


Zapraszam do zakupu na Allegro (aktualnie nic tam nie ma):
https://allegro.pl/uzytkownik/Ramstein_2004

Lub na OLX:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4X4d/
 

ZDJĘCIA
photos.app.goo.gl/s71btaQVsiPdZy457

 
 

Edytowane przez x X x
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

UP! Dodałem zdjęcia OnePlus 6 i Sony NW-A55. Zdjęć LG G7 na razie nie ma, bo żona go cały czas używa. Zrobię na życzenie zainteresowanym.

 

Mała aktualizacja co do OnePlusa - odpaliłem go dzisiaj i nie widzę już na ekranie opisanego bindingu. Nie wiem jak to się stało. Być może odpoczął od ciągłego użytkowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

LG G7 dostał wczoraj aktualizację do Androida 10, zmian wiele, w zasadzie jak nowy telefon. Telefon nadal w użytku, czekamy na dostępność niebieskiego Norda w sklepach. Żona niby chce zmienć, ale czasem nie chce - sam nie wiem co z tym będzie. Zainteresowanych zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Pady GRADO L / Pady Sennheiser HD414 żółte / LG G7 ThinQ New Moroccan Blue / Symbio W i Symbio W Peel, rozmiar S
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Beyerdynamic Custom One Pro + / Pady GRADO L / Pady Sennheiser HD414 żółte / LG G7 ThinQ New Moroccan Blue / Symbio W i Symbio W Peel, rozmiar S

Up, dodałem Beyery Custom One Pro i O DZIWO nikt się nie interesuje :D Zapraszam!

 

Edit:

Poprawiłem opis Beyerów bo okazało się, że w zestawie jest też kabelek bez mikrofonu, z nakręcaną wtyczką 6,3 mm.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Pady GRADO L / Pady Sennheiser HD414 żółte / LG G7 ThinQ New Moroccan Blue / Symbio W i Symbio W Peel, rozmiar S
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Pady GRADO L / Pady Sennheiser HD414 żółte / Symbio W i Symbio W Peel, rozmiar S
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Pchełki Senfer PT-25, RY4S i JCALLY EP05 / gąbki i akcesoria do pchełek VE Ex Pack / Pady GRADO L / Pady Sennheiser HD414 żółte / Symbio W i Symbio W Peel, rozmiar S
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Stacja dokująca iPod (Apple/JBL) / Adaptery wydruk 3D do SHP9500 (pod pady Beyera) / nieoryginalne pady welur Beyerdynamic / kabel zbalansowany 4 żyłowy MMCX > 2,5 mm TRN szary
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności