Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokółuszne [500-600 zł]


olinda

Pytanie

Cześć! Poszukuję słuchawek wokółusznych, główne kryteria to:

1. wygoda - spędzam w nich większość dnia

2. muzyka - indie rock, modern rock, melodic/deep house

3. źródłem są laptop i telefon ze spotify, więc wiem, że za wiele się z tych 320 kbps nie wyciśnie 😏

4. cena do 500-600, mogą być niezniszczone używki, najchętniej z forum/allegro

5. zamknięte

6. najchętniej BT, ale jeśli różnica w dźwięku będzie znacznie odczuwalna nawet przy spotify'u jako źródle to mogą być przewodowe

7. do tej pory używałam Marshall Major II (uciskały uszy, jak to nauszne), Sennheiser 4.40 (po dłuższym czasie uciskały głowę, ale nie były złe)

słuchałam jeszcze Bose QC35 II i Sony WH-1000xm3 - dźwiękowo i pod względem wygody bardziej odpowiadały mi Bose, jednak nie zależy mi na ANC

Dzięki za pomoc! 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

https://allegro.pl/oferta/outlet-sluchawki-przewodowe-snab-euphony-af-100-8994994385?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

HM5 (analogiczny model) przegrał u mnie z D600, ale nawiązał uczciwą walkę. Średnica mogła by się nawet komuś bardziej podobać gdyż była bardziej wysunięta i czysta. Polecałbym raczej cieplejsze źródła (nie wiem może DFB?) lub kupując takiego ES100 miałabyś bluetooth i dobry EQ w apce. Choć nie wiem jak to razem by grało.  Polecałbym posłuchać przed zakupem, ale jak by siadły to mogłoby być fajnie.

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
13 minut temu, olinda napisał:

Dobra, ostateczna decyzja zapadła, wybieram AKG K550, dzięki wszystkim! 😄

Miej jedną rzecz na względzie, jak masz mała głowę, to możesz mieć problem z poprawną szczelnością, ponieważ ich pady mają dużą średnicę i w efekcie bas będzie uciekał. K371 będą zdecydowanie bezpieczniejsze w tym względzie, a dźwięk i komfort wypadają podobnie. 😉

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Te nowe AKG takie "szprytne" są. ;) Mi się podobają wizualnie, ale zamknięte słuchawki to nie moja bajka.

375 zł

Tutaj mamy zwolennika K550, który wymienił je właśnie na K371.

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytałam o nich i bardzo fajna propozycja! Jedyne co, to obawiam się trochę, czy nie będą zbyt basowe, ale pewnie w razie czego da się je dostosować. I są nawet 2 oferty na olxie (12), więc prawdopodobnie się skuszę, jeśli nikt z forum nie posiada ich na sprzedaż. Dzięki! 😊

Edytowane przez olinda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, teraz będę miała zagwozdkę - za dużo fajnych modeli 😄 Do tego jeszcze pojawiła się promka na Philipsy https://www.amazon.co.uk/Philips-X2-Headphones-Over-Ear-Cushions-Black/dp/B01N5VHLUG?th=1 Co prawda otwarte, ale promocja, jak to promocja - działa na psychikę 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności