Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzamcniacz vintage do 350 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Bez zmian scott 330 jak będą lepsze zdjęcia i więcej sie dowiem czy nie modyfikowany itd. Chyba ze ten co pierwszy polecałeś saba 215 spadnie cena. Jakby się nie udało to akai 2400. :)

pan od scotta coś się rozmija pisze ,ze ma sprzet od dawna a znalazłem aukcje sprzed 3 tyg gdzie nabyl ten sprzet a kupil go natej

aukcji 3 marca (chyba ze to ten sam sprzedawca..) https://allegro.pl/oferta/amplituner-stereo-scott-330-rl-unikat-okazja-7549172386?snapshot=MjAyMC0wMy0wM1QxOTowMjowMC42OThaO2J1eWVyOzQ4NTZlNDRkOTg3ZmZlNjRlZGE1YWRkNzllZmQxYjk4Nzc3OTc2MWRiMGMyZWZjYzI0MTcxMjEzNDQ2ZWE3NmM%3D

boje sie czy nie uszkodzil

 

Narazie innych nie ma czekam na info od niego międzyczasie tak oto sie pojawił:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/rewelacyjny-amplituner-scott-r-357-flf

opis i rodzaje tego scotta:

  1.gif


R-337, o którym tu mowa, należy do serii odbiorników, które w tym czasie obejmowały cztery modele:

R-307 z 2 x 28 wat sinusoidalnym dla 700, - DM
R-327 z sinusoidą 2 x 42 W dla 850, - DM
R-337 z 2 x 60 wat sinusoidalnym dla 1200, - DM
R-357 z sinusoidą 2 x 82 W za 1500, - DM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuje za pomoc w wyborze głównie amrówek i troche Oskar2905

Dzięki wam stałem się posiadaczem takiego zestawu:

obraz.thumb.png.5d3b650357e43d817ada14e42da96b43.png

Zdj po przywiezieniu nie podpięte ( nie będą stały koło grzejnika :))

.

Amplituner:  Akai aa1150

Kolumny: Pioneer cs999 oraz musical technology kestrel (prawdopodobnie mało info o tej firmie)

Mało narazie słuchałem ale brzmi według mnie dobrze.

Teraz jakie kolumny najlepiej zgrywają się z akai ?

Oczywiście wybiorę lepsze z tych dwóch ale jak warto sprzedać te i wymienić na inne to też rozważę . :)

Co o tym myślicie ?

 

 

Edytowane przez rytmicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat taki zestaw był razem do kupienia w dobrej cenie. Póki co tymi musical technology kestrel jestem zachwycony ( nie mam dużego porównania) Wolne utwory - góra mega czysta. Czy kolce jakich mi brakuje do tych kolumn coś wnoszą ?

Ciekawe te kolumny dobrze współgrają coś jak te MT ?

Chyba sprzedam te Pioneery  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności