Skocz do zawartości
  • 0

DAC POD AUDEZE LCD-X (1500)


Gracjan

Pytanie

Witam, tj. w temacie poszukuję DACa pod Audeze LCD-X. Oczywiście może być tańszy niż w założonym budżecie. Najważniejsze na co patrzę to, żeby był super pod względem jakości do ceny. Najbardziej zależy mi na zwartym, mocnym basie oraz pełnej, detalicznej średnicy, oczywiście jednocześnie z dobrą, jakościowo górą. Dodam tylko info, że przedtem moim DACiem był DragonFly Red i już wtedy grało to bardzo dobrze. Jednak w TopHifi natknąłem się na Cobalta i zagrało mi to jeszcze lepiej. Dlatego pytanko który z wymienionych poniżej DACów jest pod Audeze najbardziej opłacalnym rozwiązaniem? 

- Audioquest DragonFly Cobalt 

- Chord Mojo 

- iFi Micro iDAC-2 

Biorę pod uwagę jedynie sprzęt dostępny w salonach mp3store :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, trez0r napisał:

Polecałbym dozbierać do Burson Playmate'a. Synergia z LCD-X(C) wyśmienita.

Jest niezła, ale IMO synergia z Aune S6 Pro to jest marzenie ;) Scena jaką budują po balansie z Aune to jest kosmos, bo jest rozbudowana w każdym kierunku, a nie grają aż tak bezpośrednio, jak z Playmate.

 

Czy dostaniesz w MP3store coś, co zagra z LCD-X lepiej, niż Aune S6 Pro? Szczerze wątpię.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, Vaiet napisał:

Jest niezła, ale IMO synergia z Aune S6 Pro to jest marzenie ;) CIACH

Możliwe, nie dane mi było przesłuchać... a może nie chciałem :P Jakoś kości AK mi nie podchodzą, wolę ESS, ewentualnie jakiś fcpga, czy inne wydumki. Playmate może nie jest jakimś tytanem sceny, ale swoją holografią i intymnością pozwala w swoim budżecie cieszyć się przez kilka miesięcy 🆗 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Palpatine napisał:

Aburd sytuacji polega na tym, że ten AKM brzmi jak rasowy ESS, a mój Cobalt na ESS brzmi jakby był na AKM ;)

A gdyby tak jako DACa wziąć Cobalta i do tego jakiś mocny wzmacniacz typu iFi iCAN SE, żeby poprawnie wysterować Xy? Gdzieś wyczytałem, że pod planary musi być zapas mocy, najlepiej minimum 1W 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, Palpatine napisał:

Absurd sytuacji polega na tym, że ten AKM brzmi jak rasowy ESS, a mój Cobalt na ESS brzmi jakby był na AKM ;)

Już nie ma świętości na tym świecie 🤣, kiedy człowiek nie może nawet "wierzyć" w kości w DACach 😝

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam mam aune S16 i to jest moje granie ❤️ Neutralne, ale nasycone i płynne, jeśli nowsze aune grają tak samo dobrze tylko lepiej, ja bym w to szedł. 

Z drugiej strony zależy czego się oczekuje. Interesowałem się trochę wzmacniaczami THX i z opisów wydają mi się grać jak The Wire bez potka a może nawet lepiej. Czyli kolejny poziom transparentności. 

https://drop.com/buy/drop-thx-aaa-789-linear-amplifier/details#details można wziąć w balansie, 

Albo SE to wtedy SMSL SP200

Różnic jakościowych w DACach dużych nie słyszałem, ale AKM dla mnie żądzą. Widocznie są aplikowane tak jak lubię. W każdym razie ten wzmacniacz jest wszystkim czego trzeba słuchawkom. Będziesz słyszał źródło i słuchawki tak jak grają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności