Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dragonfly'e Cobalt


Deathinmay

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Deathinmay napisał:

Oki - zrobię tak - skoro jest jak mówisz (zapewne masz o wiele większe doświadczenie niż ja) a który dac dekoduje jako wyjściowy - ostatni (czyli ten z duoo?) - nikt nie powiedział nic na temat jitterbuga ;)

Cobalt pod względem DAC i pod względem wzmacniacza samego w sobie będzie lepszy jakościowo od Xduoo. Podłącz Cobalta pod tel albo pod laptopa i posłuchaj tylko na nim.

Jitterbug jest przy Cobalcie bezużyteczny ponieważ Cobalt ma wbudowane te filtry wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwe że ten Cobalt jest uszkodzony bo zalaczalem go do kompa na podpiętych głośnikach, mógł siasc jakiś układ odpowiedzialny za jakosc dzwieku - czy to raczej nie możliwe - podbicie jest, kolor zmienia ale jakoś wiele się nie różni...

U Ciebie jest na prawdę taka "drastyczna poprawa dźwięku" jak tam opisują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj linka bo ja wciąż nie wiem o co pytasz.

W TIDAL włącz ustawienia, opcje dźwięku i zaznać tryb exlusive i narzucenie głośności dźwięku i odpal plik master. Dioda się zmieni na filetowy. 
Czy usłyszysz zmianę pomiędzy MQA a nie MQA zależy od wielu czynników. Głównie od jakości słuchawek i jakości nagranego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune są ok, z Cobaltem mogą fajnie zagrać.

Ja jednak wolałbym kupić używane BGVP DM6 na przykład. Świetna jakość. Pojawiają się w komisie do kupienia za ok 350/400 zł. Nowe to 200$. Moim zdaniem słuchawki bezkonkurencyjne do 1000 zł.

Co masz na myśli dap co Cobalta? Cobalt niczego oprócz transportu (telefonu, laptopa, pc) gdzie są pliki nieczego więcej nie potrzebuje do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komórce nie odpala mi się w trybie MQA (sam nie trybie - przepraszam, nieprzespana nocka ;) ) nie wiem co jest powodem mam Mi9T - próbowałem programów że wspomaganiem USB dac - nic - swieci się na niebiesko, zielono - na fioletowo tylko kiedy podłącze do komputera - uszkodzenie czy brak wspomagania tel. - nie wiem co jest grane...jak odpalić go na komórce w trybie MQA? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Palpatine napisał:

Iphone X. Tak zmieniają się, nigdy nie miałem z tym problemów, ani na Red ani na Cobalt.

Implementacja USBAudio na iOS jest lepsza niż w Androidzie i nie potrzeba takich kombinacji jak USB Audio Player Pro.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Akustik napisał:

Implementacja USBAudio na iOS jest lepsza niż w Androidzie i nie potrzeba takich kombinacji jak USB Audio Player Pro.

Chyba właśnie tak jest ;) ...Akustik mogłem popsuć tego Cobalta, tym wpinianiem w gniazdo na włączonych głośnikach - zmienia kolory diodka itd - więc watpie, ale może ty się wypowiesz czy mógł zostać uszkodzony jakis układ? ;) Problem jak widać rozwiazalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności