Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Soundmagic hp150 naprawa ?


Stawskiszef

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ,dawno mnie tu nie było jednak o forum nie zapomniałem , a nawet sobie przypomniałem kiedy otworzyłem pudełko z hp 150 podłączyłem do kompa chciałem założyć aby posłuchać ulubionej muzyki i okazało się ze w reku odpadła mi cześć plastiku z wiszącym na nim słuchawką. Po krótkim researchu dowiedziałem się ze ten typ tak ma , tylko ja praktycznie używałem ich sporadycznie bo może dwa trzy razy do roku.Czy jest jakaś opcja żeby coś z tym zrobić , kontaktowałem się z soundmagic to mnie olali , nie wiem czy można dorwać gdzieś części naprawcze.Szkoda mi tych słuchawek wyrzucać tym bardziej ,że przegrane mają z 20-30h. Piszę post z rana, jak się ogarnę dorzucę fotki , no i czekam na porady od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Stawskiszef napisał:

Hej ,dawno mnie tu nie było jednak o forum nie zapomniałem , a nawet sobie przypomniałem kiedy otworzyłem pudełko z hp 150 podłączyłem do kompa chciałem założyć aby posłuchać ulubionej muzyki i okazało się ze w reku odpadła mi cześć plastiku z wiszącym na nim słuchawką. Po krótkim researchu dowiedziałem się ze ten typ tak ma , tylko ja praktycznie używałem ich sporadycznie bo może dwa trzy razy do roku.Czy jest jakaś opcja żeby coś z tym zrobić , kontaktowałem się z soundmagic to mnie olali , nie wiem czy można dorwać gdzieś części naprawcze.Szkoda mi tych słuchawek wyrzucać tym bardziej ,że przegrane mają z 20-30h. Piszę post z rana, jak się ogarnę dorzucę fotki , no i czekam na porady od Was.

Wrzuć fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie wypełnić wnętrze ułamanego elementu jakimś dwuskładnikowym mocnym klejem i po prostu wklejenie ułamanego elementu pałąka w trzpień mocujący. Swoją drogą idiotycznie rozwiązane mocowanie muszli do pałąka.. Gorzej chyba się nie dało tego zrobić. 

 

Jak miałbym to naprawiać z pompą to usunął bym nity, po zewnętrznych stronach z laminatu dorobiłbym szablon i całość skręcił małymi śrubami z nakrętkami uwzględniając warstwy wyciętego na szablon laminatu po zewnętrznej i wewnętrznej stronie.  

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z serwisem soundmagica wycenili mi naprawę na 150 zł , jednak jeżeli mam mieć naprawione z użyciem elementów , które po pewnym czasie znowu pękną to się nad tym zastanawiam , poprosiłem ich o szczegółowy opis naprawy zobaczymy. No tragedia , słuchawki grają super, są fajną odskocznią od somic v2 więc serio szkoda mi ich nie naprawiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności