Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś się wypowiedzieć jak gra Cowon Plenue D2 na układzie CL43131 ?

Czy będzie grał podobnie jak układ CL4398 w Topping D30?

Szukam grajka na układzie Cirrus Logic, a nie mam jak przetestować Plenue D2. Może są inne grajki na układzie Cirrus Logic ?

Dzięki za wszelkie uwagi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Questyle QP1R, The Bit Opus 1, Hiby R5, ibasso DX80 i DX160, Colorfly C4 i C10, Astell&Kern AK120II, AK70 mk2 i SR15 i pewnie więcej.

 

Czy będą grały tak samo? Możliwe, że część będzie miała podobne cechy, ale już niekoniecznie styl czy rodzaj grania bo kostka daca nie jest decydująca.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mrbudyn napisał:

Akurat chodzi mi o większą wyrazistość, szczegółowość dźwięku i nie musi być na androidzie.

Posprawdzam wymienione modele ....

Swojego czasu też interesowałem się tym modelem. Przerobilem kilka recenzji i wątek na headfi i opinie są różne. Gra ponoc szczegółowo i muzykalnie ,a masa ustawień jet  effect i bbe ponoc pozwala dopasować go  pod swoje preferencje. Trafiają się też negatywne opinie ,że strasznie zamula i interfejs odtwarzacza potrafi być męczący 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mrbudyn napisał:

Akurat chodzi mi o większą wyrazistość, szczegółowość dźwięku i nie musi być na androidzie.

Posprawdzam wymienione modele ....

 

Na cirrusach dapy są raczej cieplejsze i przyjemniejsze. To co opisujesz to podpada pod granie bardziej charakterystyczne dla ess sabre. Z tych co wymieniłem to najmniej ciepły jest DX160, a jak chcesz całkiem w szczegółowość i wyrazistość kosztem muzykalności to bardziej Fiio M11 i jeszcze bardziej M11 pro.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Spawn napisał:

 

Na cirrusach dapy są raczej cieplejsze i przyjemniejsze. To co opisujesz to podpada pod granie bardziej charakterystyczne dla ess sabre. Z tych co wymieniłem to najmniej ciepły jest DX160, a jak chcesz całkiem w szczegółowość i wyrazistość kosztem muzykalności to bardziej Fiio M11 i jeszcze bardziej M11 pro.

To mnie zaskoczyłeś .... dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dysponuje Cowon Plenue D2 oraz Pioneer XDP-30(sabre) i powiem tak przy ibasso it01 czy rha t20 grają podobnie. Scena jest i szeroka i głęboka, holografia perfekcyjna. Dopiero przy etymoticach Er4xr wyszło, że Cowonki są bardziej neutralne i analityczne. Napewno D2 ma dużo więcej mocy. Jetami się nie bawiłem więc nie powiem jak wpływają na dźwięk. Ogólnie oba Dap-y bardzo lubie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jak na własnym słuchu nie posłucha to różnicy nie poczuje 😁.

Jak kolega @Spawn napisał Cirrusy są cieplejsze, przyjemniejsze i raczej tak jest. A całość dźwięku zależy od całego urządzenia. 

Ale korektor EQ dźwięku w D2 to mistrzostwo możliwości jakie spotkałem. Można sporo ustawić i poczuć się jak w pokoju pełnym basu, czy na stadionowy koncercie, nawet słuchając jazzu dodać sceny, a nawet wszystko to połączyć. Jak kto lubi 😉

 

Edytowane przez mrbudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności