Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wciśnięty driver w TWSach


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent: Lypertek Tevi

Chciałem je wyczyścić przed sprzedażą, więc zabrałem się za to jak z poprzednimi parami tj. Tin Audio T2 i Moondrop Kanas Pro.
Niestety Tevi są o tyle oryginalne że driver siedzi cholernie blisko filtrów, a filtrem jest guma która najpierw się wciska do środka by móc ją potem wyciągnąć.
Wcisnąłem driver, jest mocny channel imbalance.
Coś da radę jeszcze z tym zrobić czy już raczej do śmieci?

 


 

image.png

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BitWolf napisał:

Pacjent: Lypertek Tevi

Chciałem je wyczyścić przed sprzedażą, więc zabrałem się za to jak z poprzednimi parami tj. Tin Audio T2 i Moondrop Kanas Pro.
Niestety Tevi są o tyle oryginalne że driver siedzi cholernie blisko filtrów, a filtrem jest guma która najpierw się wciska do środka by móc ją potem wyciągnąć.
Wcisnąłem driver, jest mocny channel imbalance.
Coś da radę jeszcze z tym zrobić czy już raczej do śmieci?

 


 

image.png

Spróbuj przez słomkę szczelnie delikatnie zassać i dmuchnąć. U mnie taka operacja zawsze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, retter napisał:

A słychać że coś jest nie tak?
Jak nie zostaw bo można bardziej zepsuć.

- Tapatalk
 

Oj słychać i to cholernie mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zdziałasz bez rozebrania słuchawek i dostania się do samego drivera. Jak już by ci się to udało to pozostaje mikroskop i chirurgiczna zabawa - samo podniesienie membrany to najmniejszy problem. Większy problem to prostowanie "żeber" membrany. Podsumowując bez wprawy w doświadczeniu w takiej zabawie to finał. Rozbieranie słuchawek napewno zostawi ślady. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ALTON napisał:

Podsumowując bez wprawy w doświadczeniu w takiej zabawie to finał. Rozbieranie słuchawek napewno zostawi ślady. 

Dałem sobie spokój, w ogóle nie jestem w DIY, nawet w przeszłości z lutowaniem kabla miałem ogromne problemy.
Puściłem je dalej, komuś kto możliwe, że będzie w stanie zrobić z nimi coś pożytecznego.

Człowiek uczy się na błędach, wiadomo.
Ja natomiast chyba TWSy odpuszczę i przerzucę się na coś pokroju UTWS1,
ale to w przyszłości, jak wreszcie zacznę zarabiać jakiekolwiek pieniądze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności