Skocz do zawartości
  • 0

[~200zl] Jakie dobre słuchaweczki do ?


pierotero

Pytanie

Nowy telefon - Xiaomi RN 8T i nowy temat słuchawek. Okazało się że ten Redmi całkiem przyjemne dźwięki przez dziurkę 3,5mm wydaje.

Mały mam problem bo zostały mi jedynie senfery DT6 a one lubią dobry napęd i telefon sobie z nimi nie radzi, przynajmniej nie do końca ;)

Miałem fajne memty X5 ale w pracy mi zabrali koledzy (alee basss) :), pchły MS16 żonka zabrała a qianyuny się porozpadały.

 

Myślę zakupić doki lub pchełki - sprawa otwarta nate i na te, w kwocie jak w temacie a więc bez przesady cenowej. Jednak chciałbym wycisnąć dużo brzmieniowych wrażeń z zestawienia z fonem. Z DT6 to się nie udało - dół klucha itd.

 

Słuchawki mają być łatwo sterowalne przez fona (nie chodzi o głośność!!), czyli dźwięk gładki i przyjemny oraz wypełniony - bez dziur w paśmie.

 

Zaciekawiony jestem opisami nowych Urbanfanów (tylko zarzuty o słabą kontrolę jakości!), myślałem o senferach PT15 i Yincrow RW1000 ale pierwsze ponoć drą buzie na średnicy a drugie troche za drogie. Blomy - chyba nie,  wolny dół i podobnie ciepły w Redmi, i znowu wyjdzie klucha a lubią też prąd.

Ve Monk Lite i wyższe bardzo chętnie bym spróbował ale ponoć też lubią prąd.

Shozy Cygnus ostatnio podawane za wzór wyrafinowanego brzmienia.

 

Oprócz chińszczyzn są jeszcze zachodnie niezgorsze marki:  HM RE400, Finale E2000 E3000 5000, Lyperteki Bevi czy jakoś tak.

 

Warunek to doza wyrafinowania brzmieniowego i łatwość napędzenia j/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, side napisał:

Miałem 3 telefony Redmi, 4x, note 5, note 7, i we wszystkich dół się rozlazil. Dopiero dongla na Sabre go chwycił w ryzy.

Zewnętrzny amp zacznie grać swoim dźwiękiem ;)

A więc słuchawki o krótkim i dobrze kontrolowanym dołem.

UF widzę tylko w tym sklepie? 60$ - nie poszaleli!? Myślałem że to tańsze od blonów 🙄

Play, mogę wziąć te Y.BK2. Nie majątek a opinie b. dobre. Tylko można gdzieś sprawdzić średnice tych słuchawek?Np. takie MS16 nie wchodziły mi w ucho na ścisk a już Qian39 pasowały jak ulał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, pierotero napisał:

Zewnętrzny amp zacznie grać swoim dźwiękiem ;)

A więc słuchawki o krótkim i dobrze kontrolowanym dołem.

UF widzę tylko w tym sklepie? 60$ - nie poszaleli!? Myślałem że to tańsze od blonów 🙄

Play, mogę wziąć te Y.BK2. Nie majątek a opinie b. dobre. Tylko można gdzieś sprawdzić średnice tych słuchawek?Np. takie MS16 nie wchodziły mi w ucho na ścisk a już Qian39 pasowały jak ulał.

 

Zapytaj w fanklubie pchełek na forum. Kilka osób je ma, ktoś je raczej zmierzy. Jeśli grają faktycznie neutralnie bądź jaśniej, to będą się dobrze zgrywały z xiaomi

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności