Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

poszukiwanie słuchawek i daca (dt990)


bleakreaper

Pytanie

Witam wszystkich

mam mały dylemat, szukam słuchawek do grania (scena) i słuchania muzyki (przeważnie rock i pokrewne). Aktualnie posiadam isk-hd9999 i dragonfly black. Byłem z nich całkiem zadowolony dopóki nie zamówiłem sobie na testy beyerdynamic'ów dt770 w wersji 80ohm, i im dłużej w nich siedziałem tym bardziej zacząły mi sie podobać względem isk'ów. Scena została dla mnie bardziej poprawiona (zwłaszcza głębia), dźwięki zostały bardziej od siebie odeseperowane. Miałem je zostawić ale pomyślałem że może porównam je jeszcze z wariantem otwartym czyli dt990 który już niestety chyba potrzebuje mocniejszego wzmaczniacza niz ważka.

I teraz pytanie czy do polecanego wariantu 600ohm'ego nadaje sie tylko aune t1 czy może da rade coś bardziej budżetowego jako tempotec serenade albo sciagniecie aim sc808 bądź też wersja 250ohm z wczesniej wymienionymi kartami. Jestem też otwarty na inne propozycjie odnośnie słuchawek i daca w cenie 1000-1500zł.

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, bleakreaper napisał:

Witam wszystkich

mam mały dylemat, szukam słuchawek do grania (scena) i słuchania muzyki (przeważnie rock i pokrewne). Aktualnie posiadam isk-hd9999 i dragonfly black. Byłem z nich całkiem zadowolony dopóki nie zamówiłem sobie na testy beyerdynamic'ów dt770 w wersji 80ohm, i im dłużej w nich siedziałem tym bardziej zacząły mi sie podobać względem isk'ów. Scena została dla mnie bardziej poprawiona (zwłaszcza głębia), dźwięki zostały bardziej od siebie odeseperowane. Miałem je zostawić ale pomyślałem że może porównam je jeszcze z wariantem otwartym czyli dt990 który już niestety chyba potrzebuje mocniejszego wzmaczniacza niz ważka.

I teraz pytanie czy do polecanego wariantu 600ohm'ego nadaje sie tylko aune t1 czy może da rade coś bardziej budżetowego jako tempotec serenade albo sciagniecie aim sc808 bądź też wersja 250ohm z wczesniej wymienionymi kartami. Jestem też otwarty na inne propozycjie odnośnie słuchawek i daca w cenie 1000-1500zł.

Dziekuje i pozdrawiam

Weź na próbę DT1770Pro, z czarnej ważki ładnie grają, mimo 250ohm (Tesla).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, bleakreaper napisał:

Witam wszystkich

mam mały dylemat, szukam słuchawek do grania (scena) i słuchania muzyki (przeważnie rock i pokrewne). Aktualnie posiadam isk-hd9999 i dragonfly black. Byłem z nich całkiem zadowolony dopóki nie zamówiłem sobie na testy beyerdynamic'ów dt770 w wersji 80ohm, i im dłużej w nich siedziałem tym bardziej zacząły mi sie podobać względem isk'ów. Scena została dla mnie bardziej poprawiona (zwłaszcza głębia), dźwięki zostały bardziej od siebie odeseperowane. Miałem je zostawić ale pomyślałem że może porównam je jeszcze z wariantem otwartym czyli dt990 który już niestety chyba potrzebuje mocniejszego wzmaczniacza niz ważka.

I teraz pytanie czy do polecanego wariantu 600ohm'ego nadaje sie tylko aune t1 czy może da rade coś bardziej budżetowego jako tempotec serenade albo sciagniecie aim sc808 bądź też wersja 250ohm z wczesniej wymienionymi kartami. Jestem też otwarty na inne propozycjie odnośnie słuchawek i daca w cenie 1000-1500zł.

Dziekuje i pozdrawiam

 

Ja tego nie rozumiem - każdy nowy kto tu się pojawia i chce kupić Beyerdynamic, to myśli o DT990 w wersji 600 om. Jakiś gwiazdor Youtube je poleca czy ktoś? :) Skąd to się bierze?

DT990 600 to są trudne do napędzenia słuchawki, potrzebują bardzo dobrego wzmacniacza, żeby pokazać swój potencjał.

Wersja 250 om jest nieco łatwiejsza do napędzenia, choć też wymaga wzmacniacza.

Co do polecenia, to za 1500 zł da się kupić wiele różnych, ciekawych rzeczy, a gusta są tak odmienne, że trudno coś polecić. Każfy poleci to, co się jemu podoba, a niekoniecznie pytającemu :)

Mogę napisać tyle, że miałem DT770 80 i DT990 Edition 250 jednocześnie i te drugie uważam za lepsze w praktycznie każdym aspekcie, poza niskim basem który jest lepszy w 770-tkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, marek_m napisał:

Bajery są tanie, a powszechnie uważane za dobre (cokolwiek to znaczy) :) 

 

Sam niedawno ponownie kupiłem, tym razem  BD DT990 250 Ohm Special Edition Black (stan igła za 550 PLN)  i jestem bardzo zadowolony :) 

 

 

 

Jestem ciekaw Twoich wrażeń. Jak je odbierasz po hd58x?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DT990 podobno brzmią dobrze z xduoo ta-01b, za kilka dni mogę coś napisać bo właśnie do mnie lecą. DT990 miałem wcześniej właśnie z Dragonfly Black, Red i kilkoma innymi. Z serenade to nie gra, ale tempotec dla mnie karta gra bez emocji, nic w niej nie zachwyca, wolałem starego audiotraka hd2. Jak chcesz budżetowo to dokup do Blacka wzmacniacz Bravo v2, jak dasz komuś do zmodowania (koszt 50-100zł) to dla mnie w tej cenie nie ma nic lepszego. Jak mówiłem z dt990 xduoo jeszcze nie słuchałem, ale na wszystkich innych wolałem Black+Bravo v2, choć xduoo ta-01b w podobnej cenie do tego zestawu gra bardzo dobrze. Niektórzy chwalą połączenie smsl m3 z dt990, ma więcej mocy od ważki ale mi się nie podobało - brzmienie było jednak nieco za ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
25 minut temu, MrBrainwash napisał:

Jestem ciekaw Twoich wrażeń. Jak je odbierasz po hd58x?

 

Trudno będzie - HD58X miałej zdecydowanie za krótko. Jedno jest pewne, bajery są dużo wygodniejsze :) 

 

Mam natomiast porównanie do DT990 Pro 250 Ohm, które miałem około roku. Obie wersje bajerów grają V'ką, przy czym w wersji Edition nie ma mowy o ostrych górach, a w wersji Pro się zdarzały. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czy ja wiem czy taki nowy na forum od 2014r 😜 ale spoko rozumiem ;) czemu dt990 hmm spodobaly mi sie dt770 a z przeczytanych opinii duzo osob polecalo dt990 600ohm za najlepsze czy tak jest nie wiem dlatego pytam moze tez byc wersja 250ohm ;)

Panie Gumiak9 dzieki za nakierowanie mowimy o wersji 250ohm ?Zastanawialem sie tez wlasnie na hd 58x z mass(drop)a z kodem -20$ wychodzi z przesylka za 145$ ale jak to ma sie do dt990 tez jestem ciekaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
32 minuty temu, bleakreaper napisał:

czy ja wiem czy taki nowy na forum od 2014r 😜

 

Na liczniku miałeś 0, to myślałem, że nowy ;) Jakbym teraz kupował coś z serii DT, to bym brał właśnie DT990 Edition Black (tylko nie Pro Black, a Edition Black, bo to duża różnica :)), najlepiej wykonane i najwygodniejsze - mają pałąk od T90, a ten gumowy z DT880/990 Edition jednak trochę ciśnie w czubek głowy.

 

 Oczywiście w tym budżecie to już można polować na DT1990, które są pod pewnymi względami lepsze - np. scena jest bardziej 3D, bas też mają lepszy no i są łatwiejsze do napędzenia.

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, marek_m napisał:

 

Drop może obecnie wymagać dużej cierpliwości :)

a no tak teraz pewnie z 2 miesiace czekania ;/ 

9 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Oczywiście w tym budżecie to już można polować na DT1990, które są pod pewnymi względami lepsze - np. scena jest bardziej 3D, bas też mają lepszy no i są łatwiejsze do napędzenia.

ale tez pasuje im zapodac dobre zrodlo ;/ pozatym nie wiem czy nie za duzy przeskok dla mnie ;)

czyli zostaje dt 990 250 wziasc na probe tylko zastanawiam sie z czym to da sie teraz na allegro zamowic...

11 godzin temu, gumiak9 napisał:

Jak chcesz budżetowo to dokup do Blacka wzmacniacz Bravo v2, jak dasz komuś do zmodowania (koszt 50-100zł) to dla mnie w tej cenie nie ma nic lepszego.

ale widze ze ten wzmacniacz tylko z ali do sprowadzenia ? i mowimy o wersji 250 czy 600ohm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, bleakreaper napisał:

a no tak teraz pewnie z 2 miesiace czekania ;/ 

ale tez pasuje im zapodac dobre zrodlo ;/ pozatym nie wiem czy nie za duzy przeskok dla mnie ;)

czyli zostaje dt 990 250 wziasc na probe tylko zastanawiam sie z czym to da sie teraz na allegro zamowic...

ale widze ze ten wzmacniacz tylko z ali do sprowadzenia ? i mowimy o wersji 250 czy 600ohm ?

 

W mp3store ostatnio była promocja 990 Black za 700 zł. Co prawda promocja się skończyła parę dni temu, ale zawsze można zapytać, czy Tobie nie sprzedadzą jeszcze w promocyjnej cenie :) Oczywiście nie muszą być koniecznie te Black. Na Allegro masz "outlet" z X-kom Edition 250 om za 519 zł. Super cena za tak dobre słuchawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem wersje Pro 250 om i teraz też takie do mnie idą, nie miałem 600. Bravo napędzi i 600 omów, na 250 omów wystarczało 1/3 skali na potencjometrze co i tak było głośniejsze niż Dragonfly Black i Red.Beyerdynamic lubią moc i łagodne wysokie, więc lampa do nich pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

W mp3store ostatnio była promocja 990 Black za 700 zł. Co prawda promocja się skończyła parę dni temu, ale zawsze można zapytać, czy Tobie nie sprzedadzą jeszcze w promocyjnej cenie :) Oczywiście nie muszą być koniecznie te Black. Na Allegro masz "outlet" z X-kom Edition 250 om za 519 zł. Super cena za tak dobre słuchawki :)

te jedne za 519 to wersja 32ohm a te drugie po naprawie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, gumiak9 napisał:

Miałem wersje Pro 250 om i teraz też takie do mnie idą, nie miałem 600. Bravo napędzi i 600 omów, na 250 omów wystarczało 1/3 skali na potencjometrze co i tak było głośniejsze niż Dragonfly Black i Red.Beyerdynamic lubią moc i łagodne wysokie, więc lampa do nich pasuje. 

 

Pro grają moim zdaniem o wiele gorzej od Edition. Poza tym nie słyszałem jeszcze dobrze grającego taniego urządzenia z lampami, chyba że ktoś lubi zniekształcony dźwięk.

 

2 godziny temu, bleakreaper napisał:

te jedne za 519 to wersja 32ohm a te drugie po naprawie ;/

 

Nie znam wersji 32 om, ale w Twoim wypadku to chyba lepiej bo powinny zagrać z DFB. Poza tym to x-kom, jak Ci się nie spodobają, to w 14 dni zwrócisz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
44 minuty temu, marek_m napisał:

 

Jestem tego samego zdania, z pominięciem "o wiele".

 

Dla mnie te różnice są na tyle duże, że DT990 Pro nie lubię, z wyjątkiem jakiegoś ostrego metalu gdzie się dobrze sprawdzają, tylko ja nie słucham takiej muzyki. A DT990 Edition to jedne z moich ulubionych słuchawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Doszły do mnie dt990 250 omów, mają wstawione gniazdo jack wiec słucham na różnych kablach ( na posrebrzanym nie polecam :D ) . Z xduoo ta-01b brzmią fajnie, mocy nie brakuje, brzmienie podobało mi się bardziej z black czy Red ale tam będzie brakowało mocy. Jak komuś mimo wszystko będzie przeszkadzała góra to wymiana lampy na ciepłą ( i nie polecam iść w droższe jak Mullard czy pseudo nosy cudem "znalezione po latach w magazynie" bo nie ma sensu). Zdecydowanie bardziej polecam do dt990 xduoo niż wymieniany często na forum smsl m3.

22 godziny temu, Kuba_622 napisał:

Pro grają moim zdaniem o wiele gorzej od Edition. Poza tym nie słyszałem jeszcze dobrze grającego taniego urządzenia z lampami, chyba że ktoś lubi zniekształcony dźwięk.

W starych rewizjach różnice stanowił prosty kabel, lekko różniło się wygłuszenie i perforacja obudowy. Pałąk miał mniejszy docisk, stąd również różnica w basie. Miałem 2 pary dt880 i brzmiały wyraźnie inaczej. Ktoś swego czasu pisał to samo o dt990, wiec pewnie i porównując 2 pary nowych limited mogą zagrać różnie. Co do "zniekształconego dźwięku" to kto co lubi, równie dobrze wszystkie wcześniej wymienione można nazwać brzmiącymi sucho i cyfrowo. Co do ceny kiedyś już była rozmowa na ten temat, często rzeczy kosztujące grosze grają wybitnie dobrze, a w półce powyżej 1000zł 80% rzeczy które miałem kończyło się "owszem gra, ale cena to żart". W expressivo kumpel twierdził, że nie ma nic lepszego niż 4 mullardy za 800zł, wysłałem mu karton lamp i spodobały mu się stare wytarte bez napisów, były to philipsy z ebaya po kilka dolarów za sztukę. Kolega najwyraźniej stosuje się do wyżej wymienionej zasady"nie kosztuje=nie gra",bo żeby było śmieszniej pomimo tego, że Philipsy mu się spodobały bardziej niż Mullardy, to mi je odesłał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, gumiak9 napisał:

Doszły do mnie dt990 250 omów, mają wstawione gniazdo jack wiec słucham na różnych kablach ( na posrebrzanym nie polecam :D ) . Z xduoo ta-01b brzmią fajnie, mocy nie brakuje, brzmienie podobało mi się bardziej z black czy Red ale tam będzie brakowało mocy. Jak komuś mimo wszystko będzie przeszkadzała góra to wymiana lampy na ciepłą ( i nie polecam iść w droższe jak Mullard czy pseudo nosy cudem "znalezione po latach w magazynie" bo nie ma sensu). Zdecydowanie bardziej polecam do dt990 xduoo niż wymieniany często na forum smsl m3.

W starych rewizjach różnice stanowił prosty kabel, lekko różniło się wygłuszenie i perforacja obudowy. Pałąk miał mniejszy docisk, stąd również różnica w basie. Miałem 2 pary dt880 i brzmiały wyraźnie inaczej. Ktoś swego czasu pisał to samo o dt990, wiec pewnie i porównując 2 pary nowych limited mogą zagrać różnie. Co do "zniekształconego dźwięku" to kto co lubi, równie dobrze wszystkie wcześniej wymienione można nazwać brzmiącymi sucho i cyfrowo. Co do ceny kiedyś już była rozmowa na ten temat, często rzeczy kosztujące grosze grają wybitnie dobrze, a w półce powyżej 1000zł 80% rzeczy które miałem kończyło się "owszem gra, ale cena to żart". W expressivo kumpel twierdził, że nie ma nic lepszego niż 4 mullardy za 800zł, wysłałem mu karton lamp i spodobały mu się stare wytarte bez napisów, były to philipsy z ebaya po kilka dolarów za sztukę. Kolega najwyraźniej stosuje się do wyżej wymienionej zasady"nie kosztuje=nie gra",bo żeby było śmieszniej pomimo tego, że Philipsy mu się spodobały bardziej niż Mullardy, to mi je odesłał :D

 

Co kto lubi. Miałem Expressivo i dla mnie z Beyerami to porażka. Ale ma to połączenie swoich fanów, jak mówię, kwestia gustu.

 

Jeśli chodzi o różne wersie, to jest ciekawa sprawa - bo tyle o tym czytam, a osobiście mając w ostatnich latach jakieś 30 różnych słuchawek Beyerdynamic (jak nie więcej) nigdy się nie spotkałem z tymi wielkimi różnicami w brzmieniu - chyba że np. porównujemy wersję współczesną z taką sprzed 20 lat, albo kupimy jakieś używane z zupełnie spłaszczonymi padami. Tylko tak to każde słuchawki się będą różnić :) Miałem 2 razy współczesne DT990Pro jak i wiele razy słuchałem ich przy różnych okazjach - wszystkie grały tak samo - potężna V z nadmuchanym wyższym basem, wycofaną średnicą i ostrą górą, plus niezbyt rozległa scena. Ja ich nie lubię, choć jest to energetyczne granie z przytupem, więc do pewnych gatunków muzyki (np. metal) są dobre. Ze wspomnianymi na forum DT990Pro grającymi jak HD650 nigdy się nie spotkałem, koledzy piszą, że takie cuda się zdarzają, ale ja się z taką aberracją nie spotkałem ;)

Moje DT990 Edition 250 grają praktycznie identycznie jak grały moje DT880 600 om kiedy im się odkleiło ten filc między uchem a przetwornikiem. Uważam, że są to znacznie lepsze słuchawki, niż DT990 w wersji Pro.

 

Co do tego, że Smsl M3 nie wypadł dobrze z DT990 to nie jest żadna niespodzianka, bo to nie jest sprzęt który napędzi bardziej wymagające słuchawki. Nie znam Xduoo ta-01b ale z tego co widzę, to jest to wzmacniacz hybrydowy o dużej mocy, a lampa tam jest tylko po to, żeby dodać zniekształceń harmonicznych :) Znowu, takie urządzenia to nie moja bajka, ale ten Xduoo przynajmniej dobrze napędzi Beyery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 17.03.2020 o 21:38, Kuba_622 napisał:

Mogę napisać tyle, że miałem DT770 80 i DT990 Edition 250 jednocześnie i te drugie uważam za lepsze w praktycznie każdym aspekcie, poza niskim basem który jest lepszy w 770-tkach.

W moim skromnym niedoświadczonym odczuciu bedzie na odwrót. Mam od 2 dni dt990, wygodne są ale mogły by mieć jednak wiekszy docisk, góra kuje niemiłosiernie, średnica wycofana znacznie, bas dla mnie jest taki nijaki, nie mam w nich takiej przyjemności w odsłuchu jak w dt770 jedynie scena jest wieksza. I ta konstrukcja otwarta nie dla moich warunków, myślałem że mam w miare cicho przy komputerze, ale wystarczy że żona właczy obok tv, syn w pokoju zacznie grać, pies u sąsiada szczeknie no wszystko słychać. 

Zakupiłem sc808 zobacze jeszcze jak z nimi sie sprawdzi ale nie oczekuje jakiegoś oświecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 20.03.2020 o 00:39, Aro91 napisał:

@Kuba_622

Czy słuchałeś wzmacniaczy hybrydowych lub lampowych? ciekawi mnie to czy polecasz tylko i wyłącznie tranzystory, bo grają z mniejszymi zniekształceniami chociaż nie słyszałem tu różnic.

 

Wiesz, trochę tego miałem u siebie. Wolę porządny wzmacniacz tranzystorowy który nie dodaje harmonicznych, nie ma brumienia itp., do tego dobrze kontroluje zarówno wysokoomowe jak niskoomowe słuchawki. Nie musi być bardzo drogi - bo już tani A5 na baterie jest całkiem dobry.

Co do hybryd to mam jeszcze bardziej mieszane uczucia - np. taki Schiit Vali 2 gra praktycznie jak tranzystor, tylko z takim lekkim, ale dziwnym podkolorowaniem dźwięku.

Dla mnie dobry wzmacniacz, to powinien być niesłyszalny, a nie na stałe dodawać jakiś efekt. Gdybym miał kasę na bardzo drogie sprzęty, to może bym kupił sobie jakiś wzmacniacz lampowy z wyższej półki, choćby dla wyglądu ;) Ale obracając się w budżecie 1-2 tys. zł to zdecydowanie wolę kupić dobrej jakości tranzystorowy.

 

Godzinę temu, bleakreaper napisał:

W moim skromnym niedoświadczonym odczuciu bedzie na odwrót. Mam od 2 dni dt990, wygodne są ale mogły by mieć jednak wiekszy docisk, góra kuje niemiłosiernie, średnica wycofana znacznie, bas dla mnie jest taki nijaki, nie mam w nich takiej przyjemności w odsłuchu jak w dt770 jedynie scena jest wieksza. I ta konstrukcja otwarta nie dla moich warunków, myślałem że mam w miare cicho przy komputerze, ale wystarczy że żona właczy obok tv, syn w pokoju zacznie grać, pies u sąsiada szczeknie no wszystko słychać. 

Zakupiłem sc808 zobacze jeszcze jak z nimi sie sprawdzi ale nie oczekuje jakiegoś oświecenia :)

 

Moje DT990 Edition mają zdecydowanie równiejszą średnicę, niż wszystkie DT770 jaki słyszałem, a góry jest sporo, ale jest gładka. Tak jak Ty piszesz, to mi grały DT990 Pro.

sc808 to chyba karta do komputera, tak? Obawiam się, że to może być raczej średni wybór pod słuchawki Beyerdynamic.

 

A którą wersję DT990 w końcu kupiłeś? Nowe czy używane?

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zastanawia mnie

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

Moje DT990 Edition mają zdecydowanie równiejszą średnicę, niż wszystkie DT770 jaki słyszałem, a góry jest sporo, ale jest gładka. Tak jak Ty piszesz, to mi grały DT990 Pro.

sc808 to chyba karta do komputera, tak? Obawiam się, że to może być raczej średni wybór pod słuchawki Beyerdynamic.

 

A którą wersję DT990 w końcu kupiłeś? Nowe czy używane?

 

Wersje 250ohm edition nową po naprawie kabla z x-komu, nic w cenie 400zl do tych z suchawek z dac/wzmacniaczem nie znalazłem, a wyczytałem że sc808 i zabawa z opampami może coś pomóc. Ale tak jak pisałem narazie najważniejszy minus to brak najmniejszej izolacji od otoczenia i prawdopodobnie przez to wróce do dt770. Chyba że są jakieś inne polecane suchawki w podobnej kwocie.

Edytowane przez bleakreaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, bleakreaper napisał:

Wersje 250ohm edition nową

 

Mam tę wersję (wcześniej Pro) i zgadzam się tylko w tym, że są wygodne, natomiast z opinią że  

 

2 godziny temu, Kuba_622 napisał:

góra kuje niemiłosiernie, średnica wycofana znacznie, bas dla mnie jest taki nijaki,

 

już się nie zgadzam :) 

 

Mój skromny tor to: Dell XPS - DAC SMSL m100 - Schiit Magni Heresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, bleakreaper napisał:

..góra kuje niemiłosiernie, średnica wycofana znacznie, bas dla mnie jest taki nijaki..

 

A ja się z tym w 90% zgadzam, góra jest mocno wyeksponowana (firmowa), średnica wycofana, może nie mocno, ale jednak (firmowa), bas natomiast miękki, brak mu definicji, faktury. Oczywiście, w tej kasie nie można oczekiwać cudów, bo mimo wszystko, jak ktoś lubi granie na planie V, to ciężko jest znaleźć coś lepszego. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności