Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki wzmacniacz do słuchawek Ultrasone Signature Pro???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pięknie wszystkich użytkowników Forum 🙂

Od niedawna jestem posiadaczem słuchawek Ultrasone Signature Pro. Na temat samych słuchawek jest w necie dużo informacji i recenzji, więc nie będę rozpisywał się o nich. Dla mnie ten sprzęt to rewelacja w każdym calu. Od wykonania po brzmienie. Zastanawiam się nad kupnem wzmacniacza do nich. A im więcej czytam tym większy mętlik w głowie. Chociaż zasadniczo przyjmuje się, że słuchawki o impedancji 32 Ω nie potrzebują wzmacniacza to ja chciałbym im dać dodatkowego "powera". Zastanawiałem się nad aune X1S lub aune B1S. Słuchawek używam w domu. Podłączam głównie do telefonu, a czasem do komputera. Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć lub zasugerować???

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Undertaker napisał:

równie dobrze powinno być z Headonikiem - w komisie jest chyba w razie czego oferta użytkownika @euter.

 

Dokładnie! Dołożysz kilka stówek (pisze o cenie komisowej, bo do nowego to byś musiał dołożyć, że hoho ;)) i będziesz miał wzmacniacz do nich, który wyprzedza o lata świetlne Aune x1s ;) A przy tym to na tyle uniwersalny sprzęt, że napędzi wszystko, co sobie kupisz w przyszłości :)

Edytowane przez euter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, neonlight napisał:

Na początek bym protestował Ultras'y z DFB, powinna być dobra synergia. ;)

O to to. Wtedy byś sam sprawdził, czy taki sprzęt ci wystarczy, czy może trzeba iść w coś lepszego. One niekoniecznie potrzebują dużo prądu, raczej dobrej synergii i jakościowego źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Miszczunieczku napisał:

No mi narzuciliście pułap 🙂 ale to może nawet lepiej. Kupić raz, a porządnie, a te słuchawki zasługują na porządny wzmacniacz. Ten Headonic da radę? I ewentualnie gdzie można go konkretnie kupić?

U mnie nowy (earstream.eu) albo polować na używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Teraz mam nauczkę... Trzeba było nie kupować takich świetnych słuchawek to nie byłoby problemu ze wzmacniaczem 🙂 Oczywiście to taki żarcik 🙂 Wybór chyba padnie na headonic. A ewentualnie coś innego, nowego, w granicach rozsądku (tak żebym do końca roku nie żył o chlebie i wodzie 🙂)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Miszczunieczku napisał:

Wzmacniacz jest mi potrzebny do podłączenia pod telefon (jack 3,5mm). Czyli zestaw: słuchawki+wzmacniacz+telefon.

No to potrzebujesz jeszcze kabelek z jacka stereo na 2x RCA, a tego jest od groma w Euro, MM, itp. Tylko się upewnij, czy wersja z trzema pinami, czy z czterema na mikrofon. Głośność najlepiej ustawić na 100%, wyłączyć wszystkie EQ i 3D w telefonie, i można słuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taki mam zamiar. Kupiłem już przewód do połączenia wzmacniacza z telefonem. I tak na wszelki wypadek przejściówkę jack 3,5mm na jack 6,3mm, chociaż ze słuchawkami był dołączony przewód zakończony wtyczką jack 6,3mm. Eh... ten sprzęt muzyczny kiedyś mnie puści... Mówi się, że z torbami, ale chyba w moim przypadku to już bez toreb, ponieważ te też będę musiał sprzedać 🙂 Tylko żeby mi teraz do głowy nie przyszło kombinować z tym wzmacniaczem pod kątem głośników komputerowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności