Skocz do zawartości
  • 0

Jakie słuchawki zamknięte wokółuszne do smartfona


ArekChudy

Pytanie

Witam, poszukuję dobrych słuchawek zamknietych, wokółusznych do smartfona Xiaomi Redmi note 8pro. Z zamknietych posiadam kingston hyperz cloud core grajace "v", ale ich brzmienie jest conajmniej tragiczne, są malo szczegolowe, przebasowione i przebarwione. Przy komputerze uzywam Akg k701 i wlasnie w strone takiego brzmienia chcialbym sie udac. Preferuje brzmienie z dobra srednica, nie za ostrymi wysokimi tonami i nie zalwajacym dobrze kontrolowanym basem. Słucham głównie muzyki gitarowej od akustycznej po najciezsze odmiany metalu.

 

Na sluchawki moge przeznaczyc max. 500zł

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
21 minut temu, ArekChudy napisał:

Obawiam sie ze shure moga sie zmarnowac przy tym zrodle. Akg nie wiem czy nadadzą się do użytku poza domem. Moje k701 maja kabel 3m i nie wyobrazam sobie uzywania sluchawek z tak dlugim kablem poza domem.

AKG K551 to wersja z krótkim kablem specjalnie pod smartfony, do tego z pilotem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 minut temu, zdzichon napisał:

Tylko ten kabel 3m spiralny. Nas szczęście jest wymienny

 

Na obu końcach jest jack 3,5mm ?

______________________-

 

Znalazłem:

Kabel wymienny do słuchawek Shure SRH440, SRH840, SRH750DJ oraz Philips SHP8900. Prosty, długość 2,5m
Wtyk: jack 2,5mm, jack 3,5mm

 

"The connection at the headphone is a 2.5 mm plug/jack. The locking mechanism is unique to the Shure cable.  The opening in the headphone has a restriction of 6 mm in diameter so the mating 2.5 mm plug must have a diameter of less than 6 mm."

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wlasnie zastanawialem sie nad shure bo ostatnim razem jak bylem na odsluchu to sprzedawca powiedzial mi ze moga miec calkiem podobne brzmienie do moich akg k701, a bynajmniej idace w tym kierunku. Niestety nie mialem jak ich odsluchac bo sa jakos fabrycznie zaplombowane a sprzedawca nie chcial ich odplombywac niestety. Ciekawi mnie jak bedzie z ich wytrzymaloscia. No i oczywiscie pytanie czy Xiaomi da rade je napedzic. Nie jest to za dobre zrodlo niestety. Jest glosne i to jest w sumie jego jedyna zaleta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co wiem to zawias lubi sobie pęknąć po jakimś czasie. Nie jest to zasadą, ale zdarza się. Koleżance pękł po 1,5 roku. Wymienili na nowe. Osobiście wolę jak te newralgiczne punkty są w słuchawkach metalowe, reszta może być z plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności