Skocz do zawartości

Słuchawki pod aune w okolicach 1000zł


Munio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Po przeczytaniu wielu testów wytypowałem trzy które mnie najbardziej interesują:

Hd650

NightHawk Carbon

ath-r70x


Posiadam denony7200 i chciał bym ciut cieplejszego grania i w miarę możliwości większej sceny. Denony potrafią zagrać na tyle ostro ze czasem są drażniące.

 

Która para najlepiej spełni te warunki w połączeniu z aune 6s pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Munio napisał:

Witam. 
Po przeczytaniu wielu testów wytypowałem trzy które mnie najbardziej interesują:

Hd650

NightHawk Carbon

ath-r70x


Posiadam denony7200 i chciał bym ciut cieplejszego grania i w miarę możliwości większej sceny. Denony potrafią zagrać na tyle ostro ze czasem są drażniące.

 

Która para najlepiej spełni te warunki w połączeniu z aune 6s pro

 

Nie wiem czy Denony nie będą miały większej sceny niż 3 ww. pary.

Jak ma być cieplej ale z mniejszą sceną, węższą i bliższym dźwiękiem to na pewno HD650 i R70X są dobrym wyborem.

Jak ma być szeroko ale z minimalnie większą gładkością to starsze Denki D7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej wyprzedaży mowa (Carbony)? Chodzi o to, że z komisu można je w dobrej cenie znaleźć czy gdzieś okazyjnie są nówki?

HD650 potrafią dobrze zagrać odpowiednio napędzone. Ale jakoś nie mam ochoty do nich wracać, dla mnie były trochę mało uniwersalne. 

Myślałem, aby trochę posłuchać R70x potem odsprzedać i przesiąść się na coś innego np. HD600, które też nie są tak uniwersalne (bo grają dość spokojnie), ale już bardziej niż HD650 i ogólnie dają w każdym utworze wrażenie audiofilskości. Jednak też jakoś mi się do nich nie śpieszy, a stwierdziłem, że R70x jednak ze mną zostaną. Chyba że sytuacja mnie przyciśnie by je sprzedać. Chyba się wygrzały, bo mam wrażenie, że dźwięk się otworzył. Zatrzymam je bo mają w sobie taki wyjątkowy efekt, że właśnie posiadając mnóstwo powietrzna grając neutralnie, dają wrażenie niesłychanej transparentności. Grają przestrzennie, ale nie mają dużej sceny. W tym względzie są dosłownie jak grado, dźwięk jest dość bezpośredni.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ze k701 to naprawdę ciekawie grające słuchawki, może mniej dynamiczne od d7200 i mniej pokazują detali, ale przedstawiają niesamowicie miłą prezentację całości utworu. Bas w nich jest ciekawy taki dociążony mega. No i komfort na plus w stosunku do denona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Munio napisał:

Muszę przyznać ze k701 to naprawdę ciekawie grające słuchawki, może mniej dynamiczne od d7200 i mniej pokazują detali, ale przedstawiają niesamowicie miłą prezentację całości utworu. Bas w nich jest ciekawy taki dociążony mega. No i komfort na plus w stosunku do denona

Czyli zakup udany. To dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności