Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Podziękowania za wiele lat wspaniałej przygody, xar


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zlikwidować swoje konto na forum.

Chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom za wiele lat wspaniałych chwil, ogrom wiedzy którą zdobyłem, znajomości i życzliwość.

To była piękna przygoda.

Gdyby ktoś potrzebował się ze mną skontaktować to pozwolę sobie przekazać moderatorowi @KaszaWspraju mój prywatny adres email.

 

Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim realizacji swoich marzeń!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z uzależnieniem?  Jeżeli tak to na swoim przykładzie podpowiem, że zdrowy rozsądek przyjdzie sam.. z czasem. Albo samoistnie albo znajdzie się nowe, ciekawe hobby. U mnie pojawiło się pierwsze i drugie. Psychoza słuchawkowa trwała dobre 6 lat. Teraz już nawet nie przykładam uwagi do tego na czym słucham.. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Xar na innych ścieżkach dokądkolwiek one Cię prowadzą.

Lojalnie ostrzegam też, że suma nałogów jest stała. Nie było mnie Forum dokładnie rok.

Padaczka audio minęła, ale wkręciłem się w nowe hobby i wydałem na nie tyle co przez 5 lat na audio...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, chico99 napisał:

Ja trochę kolegę rozumiem, to kasowanie konta. Chce spalić mosty, żeby nie kusiło.

Sam próbowałem, szanuję decyzję,

A ja nigdy nie rozumiałem tego kasowania. Zaloguj, zarejestruj. Co za różnica? Oba na "Z".

Nie pamiętam gdzie, ale już widziałem wielkie odejścia, a później wielkie powroty. Normalnie jak wielkie otwarcia w Media Expert tego samego sklepu ;)

 

@xar Powodzenia i wytrwałości w postanowieniu :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze śmieszyły mnie takie teatrzyki. Likwidacja konta to likwidacja. Po co się z tym ogłaszać? Żeby poklask zebrać na koniec czy co? Już jeden taki był co musiał wszem w wobec ogłaszać, że słuchawki są be bo on teraz na kolumny się przerzucił. Po co się tym szczycić? Hehlok czy jakoś tak mu było.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest jakiś konkretny powód natury że tak się wyrażę osobistej, to nie ma co oceniać i pozostaje decyzję uszanować. 

A jeśli nie, to może warto jest się zastanowić przed podjęciem radykalnych kroków. Wszakże forum nasze leży pod klawiszem "f" w który po pijaku trafiłby sam Stevie Wonder. 

Ja z tym nawet nie walczę, tylko klikam to f w przeglądarce średnio 150x dziennie. Choćby po to żeby se forumeła przeskrolować :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, paratykus napisał:

Powodzenia Xar na innych ścieżkach dokądkolwiek one Cię prowadzą.

Lojalnie ostrzegam też, że suma nałogów jest stała. Nie było mnie Forum dokładnie rok.

Padaczka audio minęła, ale wkręciłem się w nowe hobby i wydałem na nie tyle co przez 5 lat na audio...

 

Pochwal się co to za hobby, żebym wiedział czego unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności