Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO K7


StAc

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2023 o 20:58, bassfreak napisał(a):

Let the fun begin 😇

Jest dobrze ale coś więcej skrobnę za kilka dni 😎

11957891.jpg

Ty na tak jak na zdjęciu ustawionej głośności słuchasz muzyki? Hmm. Ja na K5 nie przekraczam tzw. godz. 10. I to jest moim zdaniem bardzo głośno. I to na najniższym gain.

16 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

Troszczy się o ich słuch, a ich to wkurza :D 

Jeśli słuchają tak jak nasz w/w forumowicz to może i dobrze, że tak się dzieje.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na AVS się przeraziłem jak głośno ludzie słuchają, z reguły sporo powyżej mojego progu tolerancji, a mistrz odpalił doki na xDuoo TA-30 na takim poziomie, że stojąc metr od niego słyszałem co leci, mimo że wokół było sporo rozmawiających osób...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Inszy napisał(a):

Ja na AVS się przeraziłem jak głośno ludzie słuchają, z reguły sporo powyżej mojego progu tolerancji, a mistrz odpalił doki na xDuoo TA-30 na takim poziomie, że stojąc metr od niego słyszałem co leci, mimo że wokół było sporo rozmawiających osób...

Dokładnie tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 05:00, Rafacio napisał(a):

No, ale ono po to jest by sygnalizować jakie jest próbkowanie. Jakoś w chordzie festiwal lampkowy nie wadzi.

Wiem, że teraz jest moda na sprzęt komputerowy z RGB i to już nie tylko klawiatury, ale podkładki, słuchawki i fotele, ale mnie się w ogóle nie podoba takie podświetlenie, a jak już jest to fajnie by było mieć możliwość jego wyłączenia albo chociaż wybrania koloru. Próbkowanie i tak widać np. w odtwarzaczu muzycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jokerthc napisał(a):

a jak już jest to fajnie by było mieć możliwość jego wyłączenia albo chociaż wybrania koloru

Nie ma przymusu kupowania czegoś co się nie podoba. Ja mam K5 i nie wiem co w tym świecącym kręgu może przeszkadzać. Jest to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W K9 Pro ESS można całkowicie wyłączyć to podświetlenie z poziomu aplikacji na telefon. W K7 tego nie ma?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2023 o 13:46, Rafacio napisał(a):

To co mają powiedzieć użytkownicy Mojo czy innego modelu Chorda?

Nie wiem, ale w jakim w ogóle kierunku zmierza ta dyskusja? Zawsze znajdzie się jakiś przykład, żeby napisać "to co mają powiedzieć użytkownicy X?" Temat jest o konkretnym modelu FiiO a nie jakichś świecących Mojo.

 

W dniu 19.01.2023 o 13:52, bakus1233 napisał(a):

Mi jak przeszkadzała w nocy dioda od wzmacniacza, to po prostu zakrywałem ją bluzą i po problemie. Polecam. 

Ja kiedyś zakleiłem taśma izolacyjną, a w K7 tego nie zrobię i przecież nie będę kładł bluzy czy czegokolwiek innego na wzmacniacz słuchawkowy. :lol:

 

W dniu 19.01.2023 o 20:04, Rafacio napisał(a):

Nie ma przymusu kupowania czegoś co się nie podoba. Ja mam K5 i nie wiem co w tym świecącym kręgu może przeszkadzać. Jest to jest.

Oczywiście, że nie ma i dlatego nie kupię tego FiiO. Właśnie dlatego, że świeci i to może przeszkadzać, a na dodatek robi to w różnych kolorach. Moja klawiatura też ma podświetlenie, ale nie chcę to go nie używam, a gdyby musiało być cały czas włączone to bym jej nie kupił, bo by mnie też irytowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jokerthc napisał(a):

Ja kiedyś zakleiłem taśma izolacyjną, a w K7 tego nie zrobię i przecież nie będę kładł bluzy czy czegokolwiek innego na wzmacniacz słuchawkowy. :lol:

Czemu? W takim razie pozostaje zmienić wzmacniacz jeśli nie posiada opcji wyłączenia tego światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy istnieje jakieś przeciwskazanie, by podłączyć 2 pary słuchawek jednocześnie do obu wejść? Posiadam Beyery DT150 na oryginalnym kablu/jacku i HFM Edition XS z kablem zbalansowanym. Do tej pory jak używałem jednych, to drugie odłączałem, ale ostatnio się zapomniałem i podpięte były dwie pary, gdy używałem Edition XS. Różnicy w odsłuchu nie zauważyłem. Są jakieś negatywne skutki dla FiiO lub słuchawek prócz może "zużywania się" drugiej pary, gdy również gra w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. To ciekawe. Przy głośnikach podłączonych równolegle ryzykujesz niską impedancję widzianą przez wzmacniacz (jak przekracza to jego parametry to może ulec uszkodzeniu), przy słuchawkach pewnie też, ale jak to się dokładnie ma na balansie i nie balansie to nie wiem.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności