Skocz do zawartości

Najlepsze\najgorsze sprzętowe zakupy 2020


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.03.2020 o 09:43, ZebLong napisał:

Puki co same trafienia: najpierw DX160, potem nowy kabel od JD do moich EL-8. Teraz do kompletu Aune B1 i "mobilny" set jest w komplecie😁

Też mam EL-8 i nie narzekam na ebay-u wyrwane za 150$

W dniu 1.12.2020 o 04:39, Rafacio napisał:

Przykre.

Cóż morał taki lepiej nie liczyć.

W dniu 10.12.2020 o 21:08, jd1210 napisał:

W tym roku postawiłem na duże stereo.

Arcam A29

Arcam CDS27

I okablowane do tego, RCA i głośnikowy Luna Cables Orange

Arcam made in UK 

Arkam.jpg

Najlepszy zakup.

Od roku 2020 dużo się działo, zacząłem najpierw kupować iem-y,za poradą forumowiczów słuchawki różnego rodzaju te otwarte i zamknięte(nauszne,wokół-uszne,otwarte,zamknięte),dalej biegnąć skok w dal zacząłem kupować słuchawki planarne. Po całej tej gonitwie gdzie króliczek goni króliczka zakupiłem urządzenia przenośne do odtwarzania muzyki oraz stacjonarne lampowe i tranzystorowe. Wtedy też spróbowałem trochę w dziedzinie DIY.

Zacząłem też przygodę z op-ampami.

Muszę przyznać się, że chyba zagalopowałem się ale kocham muzykę.

Trafione zakupy w 2020 w skrócie. 

LCD2C

KGUSS

Little Dot I+

EL-8

i wiele innych marek gdzie lista jest długa.

Najważniejsze żeby w życiu mieć cel i jakieś swoje wytchnienie od rzeczywistości, kiedy sobie zasiadasz w swoim zaciszu relaksując się i odrywając się od rzeczywistości gdzie muzyka daję Ci ukojenie.

Tego nie idzie przeliczyć na pieniądze a czy dobrze zainwestowane to każdy audiofil w końcu trafił na swoją "nimfę" czy to stacjonarną lub przenośną a muzyka w uszach gra zakładając ulubione słuchawki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z perspektywy czasu wychodzi na to, że moim najlepszym zakupem w 2020 roku były iBasso IT00 - ostatnio nawet wróciłem do standardowego kabelka, gdyż lepiej się układa. To tyle, jeżeli chodzi o dokanałówki, bo wśród pełnowymiarowych słuchawek mam dwóch pretendentów do tego tytułu. W kwestii DAC-ów i wzmacniaczy ostatni rok upewnił mnie w przekonaniu, że nie potrzebuję niczego nowego.

P1010105.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności