Skocz do zawartości

Dadam.com


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

O firmie dadam.com pisałem już jakiś czas temu. Ta Koreańska firmam powtała w 95 roku. Zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem od myszek komputerowych przez playery i teleofny na lodówkach kończąc. Mają na swoim końcie wiele nagród iF design jak i GoodDesign. To właśnie ta firma projktuje sporą część słuchawek firmy Cresyn i między innymi te znane z odtwarzacza iriver N10.

 

Dla Cowona projektuje od samego początku. Odpowiedziali są za wygląd: CW200, CW300, U2, U3, i4, i5, i6, G2 i G3, A2 (no A3 ;)), D2, N2 oraz jego młodszego brata Q5. Niestety nie wiem czy odpowiadali też za M3, X5 oraz F2 oraz F1 jednak należy założyć że tak. To właśnie oni będą też odpowiedziali za kolejne modele, których premiera będzie miała miejsce już w tym roku.

 

 

A na koniec takie ciekawe cosik. Jeden z nielicznych projketów którty nie posiada opis do kogo należy, stworzony w 2005 roku... i jeśli był stworzony na zamówienie Cowona, to bardzo żałuje, że nie został wcielony w życie ;)

 

himm2.gif himm1.gif

ps. a jak sądzicie co to jest to po lewej na drugiej fotce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a jak sądzicie co to jest to po lewej na drugiej fotce?

doczepiany modul aparatu. taki, ze mozesz dokupic, podpiac do odtwarzacza i juz masz odtwarzacz z fajnym aparatem. zgadnalem? wygralem odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest doczepiany aparat, tylko jego "rewers" odtwarzacza. Zwróć uwagę na identyczny zestaw przycisków na dolnej stronie obudowy. Tak jak mówiłem, niedługo wszystkie playery będą umiały parzyć kawę. Ale ten jest wyjątkowo ładny jednak. :]

 

Zagadkę rozwiązałem, czekam w takim razie na paczkę z prototypem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bezapelacyjnie to jest tył odtwarzacza. To "oko" to jest obiektyw od aparatu. Można rozpoznać po dolnej krawędzi.

Ale przecież ten element po lewej wielkością różni się od samego odtwarzacza, więc raczej to nie jest player...

Patrząc na player z przodu przyciski sterujące są po prawej - po odwróceniu powinny być po lewej, a ich tam nie ma...

 

 

Może zrobimy sondę na ten temat? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mi sie wydaje ze to z co jest po lewej to tyl odtwarzacza i ze to moze byc tzw. TrackBall taki bajer co graficy chyba uzwyaja...albo juz nie :) Generalnie taka kulka do sterowania odtwarzaczem zamiast joysticka :) Mialaby mniejsze szanse na zepsucie sie :) choc kurz...no sam nie wiem :)

 

A moze zgadlem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności