Skocz do zawartości

Lime Ears Aether R Recenzja - Kosmiczny eter


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

20200205_114548.jpg

 

Lime Ears może nie być wszystkim znane, a powinno bo nie jest to wcale egzotyczny producent z drugiego końca świata, a nasz, rodzimy polski. Nie jest to też żaden nowicjusz bo na rynku dzielnie sobie poczyna już od 2012 roku i cieszy się dzięki temu nie lichą renomą. Jak mówi przysłowie: "cudze chwalicie, swego nie znacie", a więc poznajmy! Na pierwszy ogień idzie nie byle co bo flagowy model Lime Ears Aether R, czyli 6 przetwornikowa multiarmatura z 4 drożną zwrotnicą i przełącznikiem dzięki któremu brzmienie można w ułamku sekundy dodatkowo zmodyfikować. Brzmi co najmniej intrygująco.

 

Zapraszam:

https://www.audionervosa.pl/2020/03/lime-ears-aether-r-recenzja-kosmiczny.html?m=1

 

Audionervosa.pl dostępna jest teraz również na facebooku. Polub i nie przegap żadnej recenzji https://www.facebook.com/AudioNervosapl-2236342306579559/

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem ostatnio przyjemność posłuchać R mają swoje Aethery przy sobie.
Podsumowując nowe mają więcej detalu, są lepiej rozciągnięte ale i to jest wielkie ALE scena się bardzo wyplaszcyla. Proporcja szerokość głębokość mi strasznie nie pasowała. Wokale też mniej przyjemne niz w zwykłych LEA.
Słuchane na cayin E01 i z różnymi kablami.


Rozgryzłeś znaczenie tych intrygujących malunków na kopułkach?
 

Jedeno to logo firmy. Drugi ikona modelu. Chyba że o coś innego pytasz.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pankracy_waw napisał:

Jedeno to logo firmy. Drugi ikona modelu. Chyba że o coś innego pytasz.

Że to ikony: producenta i modelu to z trudem, bo z trudem ale ogarnąłem he, he

Chodziło mi, tak jak napisałem, o ich znaczenie.

 

14 minut temu, Spawn napisał:

To okrągłe to chyba limonka i logo producenta, a trójkąt to logo modelu ale nie wiem jakie ma znaczenie :P

A więc recka niepełna ...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności