Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki tws do 500zl


Osti30

Pytanie

Witam. Bardzo mocno byłem nastawiony na zakup pamu slide mini. Ale przeszło mi po recenzji Klawiatura. Teraz nie wiem co kupic zastanawiam się nad shanling mtw100. Chodziły mi po głowie Jabra Elite 65t ale te przyciski nie dotykowe. No i na koniec chodzą mi bardzo Sony 1000mx3 ale używane w dobrej cenie pomóżcie albo podrzućcie jakieś typy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

Słuchałem różnych,min.lenowo,
Wybór na e12
Jakość dźwięku i wykonania
Żywność baterii
Dopasowanie do uszu,nic nie wystaje
Możliwość ściszania i zgłaśniania,itp
Bardzo ,,głośne" w mieście się przydaje
Fizyczne przyciski, działające bd.
nie ma potrzeby mocnego naciskania

Polecam kolor brązowy,koło w środku jest czarne, naprawdę ładne


Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

Tzn., oprócz Lenovo, jakie jeszcze odpadły z gry i jaką charakterystykę dźwięku mają te Sabbat'y? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, Inszy napisał:

Niedługo powinny być też dostępne w Polsce HELM True Wireless. Opinie mają dobre, w budżecie pewnie się zmieszczą, więc może warto poczytać.

 

Szkoda, że fizyczny przycisk :( Nie śledzę tego tematu jakoś mocno ale jakoś naturalnym (i łatwiejszym) wydaje mi się dotykanie tych słuchawek niż wciskanie (sobie czegoś jeszcze bardziej do ucha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, Inszy napisał:

Miałem i dotykowe i z przyciskiem, wolałem te drugie. Ważne jednak jaki nacisk jest potrzebny, bo przy niektórych może być faktycznie efekt wpychania do ucha.

 

Otototo, jak jest lekko to można przeboleć ale jednak perfekcyjnie działający dotyk byłby perfekcyjny. Ja ze swoich doświadczeń z sluchawkami wireless to bardzo sobie ceniłem bezbłędny sposób działania WH-1000XM3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze nie miałem więc nie wiem ale na chłopski rozum no kurde to wiem gdzie mam ucho, nie? Przykładając palec 10 razy pod rząd do lewego czy prawego ucha zawsze trafię w to samo miejsce :D Jeżeli panel dotykowy jest jakoś sensownie upozycjonowany (powiedzmy po środku zewnętrznej obudowy słuchawki) to chyba nie powinno być to problemem aby ją obsługiwać 😔

 

No ale może i jest problem - nie wiem, nie używałem, ale wypowiem się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie kupuj Pamu, nie kupuj ...

Wstrzymaj rumaki zakupowe i rozglądaj się dalej.

Padło pytanie czy Lypertek Tevi są warte 350 zet ?

Tego nie wiem, bo każdy ma inną definicję wartości "350 zet".

Ja porównywałem je w bezpośrednimi starciu z Sennkami TWS, a zostały w domu Tevi.

Powody były dwa :

1.kompatybilność z moimi uszami

2.Czas pracy na jednym ładowaniu.

 

Gdyby jednak pkt.1 i 2 były po stronie Sennek to one zostałyby w domu mimo, że znacznie droższe.

Są jednak Tevi i ani nie płaczę, ani szat nie rozdzieram tylko sobie na nich słucham.

 

Zresztą producenci dopiero uczą się TWS. Ktoś chce już to kupuje i idzie na kompromis - wygoda użytkowa kontra jakość dźwięku, albo czeka rok-dwa na

rozwój TWS.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, paratykus napisał:

Nie kupuj Pamu, nie kupuj ...

Wstrzymaj rumaki zakupowe i rozglądaj się dalej.

Padło pytanie czy Lypertek Tevi są warte 350 zet ?

Tego nie wiem, bo każdy ma inną definicję wartości "350 zet".

Ja porównywałem je w bezpośrednimi starciu z Sennkami TWS, a zostały w domu Tevi.

Powody były dwa :

1.kompatybilność z moimi uszami

2.Czas pracy na jednym ładowaniu.

 

Gdyby jednak pkt.1 i 2 były po stronie Sennek to one zostałyby w domu mimo, że znacznie droższe.

Są jednak Tevi i ani nie płaczę, ani szat nie rozdzieram tylko sobie na nich słucham.

 

Zresztą producenci dopiero uczą się TWS. Ktoś chce już to kupuje i idzie na kompromis - wygoda użytkowa kontra jakość dźwięku, albo czeka rok-dwa na

rozwój TWS.

A powiedz mi jak z opakowaniem szybko się brudzi? Bo jeśli chodzi o dźwięki to można testy po ogladac. A co do testowania słuchawek dokanałowych to nie jest takie proste. Nie ma za bardzo mozliwosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sennki mają na case materiał lepszej jakości (gramatura ) i grubości, ale w kolorze jasnoszarym.

Na Tevi jest bardziej cienki, ale w kolorze grafitowym więc to kolor praktyczny na którym tak brudu nie widać.

Obie tkaniny to poliestry więc pewnie można to swobodnie przecierać.

Będzie się brudzić tak jak brudzą się ubrania. Jedne wolniej, inne szybciej.

To są wszak tylko przedmioty użytkowe, więc albo używamy z radością, albo katujemy się dbałością o nie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, x X x napisał:

Jeszcze nie miałem więc nie wiem ale na chłopski rozum no kurde to wiem gdzie mam ucho, nie? Przykładając palec 10 razy pod rząd do lewego czy prawego ucha zawsze trafię w to samo miejsce :D

Niby tak, ale jednak nie ;) Po pierwsze, na małych słuchawkach masz mały panel,  więc musisz dość precyzyjnie po nim smyrać, co w ruchu nadzwyczaj łatwe nie jest. Po drugie, w rękawiczkach dość średnio się to sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Urbanista pojawia się na wyprzedażach w Tk Maxx. Kupiłem tam pchełki TWS Urbanista Stockholm. Oni robią dosyć porządnie jeśli chodzi o jakość użytych materiałów. Panel dotykowy, jakość rozmów, gadaczka Google, ergonomia całkiem spoko. Ty będziesz miał więcej basu, jak to w dokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, paratykus napisał:

Urbanista pojawia się na wyprzedażach w Tk Maxx. Kupiłem tam pchełki TWS Urbanista Stockholm. Oni robią dosyć porządnie jeśli chodzi o jakość użytych materiałów. Panel dotykowy, jakość rozmów, gadaczka Google, ergonomia całkiem spoko. Ty będziesz miał więcej basu, jak to w dokach.

 

I jak te Stockholm? W kwestii dźwięku to pewnie za wiele nie porównamy, ale też napisz. Ale przede wszystkim w kwestii obsługi, działania - troche więcej szczegółów :)

 

Są na Allegro w cenie 270 PLN jeszcze 2 lub 3 pary.

 

Miałem kiedyś ich słuchawki - Urbanista New York bodajże - i fajnie grały, ale niestety cisnęły mnie w uszy i musiałem się z nimi rozstać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bardzo lubię te pchły. Są równo zestrojone, znaczy bas nie jest podbity choć w przypadku pcheł nie wiem czy to zaleta. Dotyk działa ok. Nie jest przesadnie czuły. Case z ładowarką-żadnych problemów👍 Na te moje pchły to narzekają, bo one muszą idealnie dopasować się do ucha i wtedy grają. Ja tak mam. Ty przy czopkach będziesz  miał łatwiej. Oczywiscie napisz coś jak posłuchasz

Ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 minut temu, paratykus napisał:

Ja bardzo lubię te pchły. Są równo zestrojone, znaczy bas nie jest podbity choć w przypadku pcheł nie wiem czy to zaleta. Dotyk działa ok. Nie jest przesadnie czuły. Case z ładowarką-żadnych problemów👍 Na te moje pchły to narzekają, bo one muszą idealnie dopasować się do ucha i wtedy grają. Ja tak mam. Ty przy czopkach będziesz  miał łatwiej. Oczywiscie napisz coś jak posłuchasz

Ile dałeś?

 

Dzięki za opinię!

 

Tak jak w poprzednim poście, 270 ziko.

 

https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-urbanista-paris-black-fv-8905748251?utm_source=notification&utm_medium=PLemail_tracking_number_added&utm_campaign=tracking-numbers-notifications&snapshot=MjAyMC0wMy0wNFQxMDowNjowNS4xNDdaO2J1eWVyO2RjM2RkMTdlOWJjMGRjOTAyYWNhMzVkN2M5ODNhYWFhNjlmNzQ4ZjA0Y2YxYTc1YmExYTBmNDcwZmQ5NGU5ZjA%3D

 

Zostały 3 sztuki. Nie są to nówki z gwarancją producenta, ale jest miesiąc gwarancji sprzedawcy + 14 dni na zwrot. Sprzedawca oferuję też fvat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja za pchły dałem sto kilkadziesiąt zet.

Musisz brać pod uwagę, że tego rodzaju doki jak Paris mogą ograniczać możliwość kręcenia kopułkami w celu dopasowania ze względu na dolną część, tę wypustkę z baterią.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No na allegro cena tych Paris to 399 więc sporo. W oficjalnym sklepie 99 Euro, ale można uzyskać rabat 10% aktualnie. Więc te 270 złotych to może nie okazja, ale 400 za nowe bym nie dał :D

 

Jak dotrą (pewnie jutro) dam znać jak wrażenia. Mam nadzieję, że nie będą za duże i nie będzie problemu z sealem. Cóż, to mój pierwszy krok w tym kierunku, ciekawe gdzie mnie ta ciekawość zaprowadzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności