Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki tws do 500zl


Osti30

Pytanie

Witam. Bardzo mocno byłem nastawiony na zakup pamu slide mini. Ale przeszło mi po recenzji Klawiatura. Teraz nie wiem co kupic zastanawiam się nad shanling mtw100. Chodziły mi po głowie Jabra Elite 65t ale te przyciski nie dotykowe. No i na koniec chodzą mi bardzo Sony 1000mx3 ale używane w dobrej cenie pomóżcie albo podrzućcie jakieś typy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Małżonka ma Jabry i jest wniebowzięta, aczkolwiek wg mnie są dosyć specyficzne brzmieniowo i troszkę ubogie w kodeki.

Co do ogółu słuchawek TWS to bez możliwości przymiarki nie kupowałbym w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 minut temu, hubercik12311 napisał:

Małżonka ma Jabry i jest wniebowzięta, aczkolwiek wg mnie są dosyć specyficzne brzmieniowo i troszkę ubogie w kodeki.

Co do ogółu słuchawek TWS to bez możliwości przymiarki nie kupowałbym w ciemno.

A powiedz mi jest jakakolwiek możliwość osłuchania skuchawek? Mieszkam blisko Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwość to jest taka, że albo objeżdżasz znajomych ( jeśli masz takich) albo kupujesz przez net gdzie masz możliwość zwrotu.

Kupowanie w ciemno TWS - tak jak hubercik pisał. Seal i dopasowanie w małżowinie to podstawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, chico99 napisał:

 

Dla porządku trza dodać, że senki są prawie 3x droższe.;)

Patrząc po allegro to używki można już łyknąć w granicach 650zł, a nówki często pojawiają się w okolicach 999zł.

Ja miałem chytry plan "współużywania" z małżonką ale niestety konstrukcja Jabry zupełnie nie zgrywa się z moim uchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, hubercik12311 napisał:

Patrząc po allegro to używki można już łyknąć w granicach 650zł, a nówki często pojawiają się w okolicach 999zł.

Ja miałem chytry plan "współużywania" z małżonką ale niestety konstrukcja Jabry zupełnie nie zgrywa się z moim uchem.

 

Senki są duże i musisz je sprawdzić przed zakupem. @paratykusowi nie podeszły całkowicie, mi z kolei pod kątem ergonomii

pasują jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, chico99 napisał:

 

E tam, jesteśmy w temacie przecież ... Nasze doświadczenia zostaną, na gorąco, wykorzystane.

Musiałem skasować, bo wpis nie był w pełni miarodajny ze względu na problemy z sealem.

Za to Ty masz PW 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 minut temu, Osti30 napisał:

czy jabry 65t?

Używałem 65t Active na siłowni. Ergonomia bardzo dobra z minusem. Po dopasowaniu odpowiednich tipsów bardzo dobrze łapią seala, nie wypadają z ucha ani nie uwierają. Przyciski rzeczywiście momentami dawały popalić ale używałem sporadycznie bo i tak żonglowałem playlistą na telefonie. A dźwiękowo niczego sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra soniaki odpadły koleś sprzedał. Szukamy dalej ważne żeby miały panel dotykowy jednak do obsługi. Jakieś inne propozycje. Dźwiękowo dobra szczegółowa góra jak i w miarę dobry bas. 

Soundcore libert 2/pro co myślicie?

Jakieś inne propozycje?

Edytowane przez Osti30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Soniaki są często przeceniane - cierpliwości (przy czym nowych z 500, to jeszcze długo nie będzie).

Stare Jabry (65t) to grzmoty, trzeba mieć "pojemną" małżowinę :) 

Sterowanie dotykowe - potrafi doprowadzić do szału (przypadkowe dotknięcie, itp.)

 

Innymi słowy, testuj i kup tam gdzie nie robią problemów ze zwrotem (np. Amazon). 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Słuchawki MTW100 są jednym z nielicznym słuchawek które mają kształt ucha i w 80% wchodzą w ucho. gdy jechalem okolo 30km/h na rowerze i przelecialem przez kierownice i uderzylem mocno w asfalt to jedyna rzecz ktora mi nie wypadła to słuchawki, ani trochę się nie poluzowały. Ale dobranie gumki to loteria bo pasowała mi tylko jedna para a, każda inna oznaczała wypadanie z ucha :).

Sterowanie dotykowe w MTW100 skonstruowne jest tak że ani razu przypadkowo nic nie zrobiłem lecz nie wiem dlaczego ale przewijanie utworów  srednio dzialalo. Pamietaj też aby Mieć Wątpliwość bo każde słuchawki mogą być  lepsze dla innego użytkownika.

Co do jakości dzwięku nie mogę się przyczepić. Nie jest ,,O k***a" ale tez nie jest ,,Ale shit".

(Jakbyś się pytał MTW100 używam prywatnie od 2 miesięcy na telefonie Motorola G5S)

Edytowane przez xMateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchajcie w dobrej cenie znalazłem mifo07

https://www.pepper.pl/promocje/sluchawki-tws-mifo-07-z-aktywna-redukcja-szumow-at-dhgate-238757

Tylko tak to jest chiński sklep i robić sobie pod górkę jakby mi nie podeszły lipny pomysł. Ktoś może się wypowiedzieć na ich temat czy warte zachodu. 

Jak nie to zaryzykuję i wezmę z Amazon te soundpets. Zawsze jest możliwość oddania bez problemowego. Jeszcze mi chodzą po głowie Anker liberty pro tylko cena 550zl trochę drogo poza tym nie ma żadnych fajnych testów po polsku 

Edytowane przez Osti30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 1.03.2020 o 11:19, Osti30 napisał:

 

Dual Dynamic Driver - miodzio :) 

Mają dobre recenzje w necie :)

Ale (chyba) wystają z ucha na kilometr i do tego mają idiotyczne podświetlenie :( 

 

SoundPEATS-TruEngine-SE-8.jpg

 

PS. Dostępne na Amazon.de

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

Przetestowałem trochę TWSów i zatrzymałem się dopiero na Sabbat e12 ultra. Nie szukam dalej.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

Napisz jeśli to możliwe czego słuchałeś z TWS i dlaczego padło e12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Napisz jeśli to możliwe czego słuchałeś z TWS i dlaczego padło e12 ?
Słuchałem różnych,min.lenowo,
Wybór na e12
Jakość dźwięku i wykonania
Żywność baterii
Dopasowanie do uszu,nic nie wystaje
Możliwość ściszania i zgłaśniania,itp
Bardzo ,,głośne" w mieście się przydaje
Fizyczne przyciski, działające bd.
nie ma potrzeby mocnego naciskania

Polecam kolor brązowy,koło w środku jest czarne, naprawdę ładne


Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności