Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie słuchawki przewodowe + wzmacniacz???


Miszczunieczku

Pytanie

Witam pięknie wszystkich użytkowników forum!

Od kilku lat jestem posiadaczem słuchawek ATH-M50x. Korzystam z nich podłączając je do komputera lub smartfona. Ostatnio pokusiłem się o kupno czegoś nowocześniejszego. Wybrałem słuchawki Bang & Olufsen BEOPLAY H9 3rd. Przetestowałem je na kilku telefonach, w łączności blutetooth, poprzez połączenie przewodowe z telefonem, a następnie poprzez połączenie przewodowe z komputerem. Testowałem też jakość dźwięku z włączonym ANC (jakość dźwięku jest wtedy gorsza), natomiast przy łączności przewodowej troszkę lepsza niż poprzez blutetooth. Natomiast ogólnie ujmując zawiodłem się na tych słuchawkach. Grają bardzo cicho (przy maksymalnej głośności na słuchawkach i telefonie), sama jakość odtwarzania przyzwoita, ale spodziewałem się większego bumu. Dałem też koledze do sprawdzenia. Stwierdził, że nie są warte swojej ceny (2200 zł) i też zaznaczył, że grają za cicho.

W związku z powyższym planuję kupić zestaw słuchawki+wzmacniacz. Przeglądałem wzmacniacze firmy fiio. Byłoby z czego wybrać. Zastanawiam się też nad modelem xDuoo XD-05 Plus AK4493EQ. Natomiast w kwestii samych słuchawek to nie wiem, które wybrać. Ciekawie prezentuje się model Denon AH-D7200, ale doszukałem się informacji, że nie współpracuje z urządzeniami z gniazdem 3,5 mm, a w zestawie brak przejściówki. A w moim przypadku częściej słucham muzyki z telefonu niż z komputera.

Na taki zestaw chciałbym przeznaczyć maksymalnie 4000 zł. Słuchawki bez żadnych ANC i innych bajerów. Przewodowe. A wzmacniacz to najlepiej taki przenośny jak fiio czy xDuoo, chociaż ze słuchawkami praktycznie nigdy nie wychodzę poza dom.

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi😀😀😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności