Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Craft Ears Fanklub


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, wegiel21 napisał:

Czy coś już więcej wiadomo na temat hybryd bo od lutego troszkę czasu minęło ;)

Jeszcze troszkę ;) Odłożyliśmy lekko premierę w czasie, co nie zmienia jednak faktu, że zbliża się  ona wielkimi krokami ;) 

 

6 godzin temu, mszysz napisał:

Czwórki jak i Szóstki skończyły właśnie występ gościnny i u mnie. Wszystko co powyżej @Inszy zwięźle napisał idealnie podsumowuje wrażenia odsłuchowe tych dwóch par. FOUR muzykalne, funowe, a SIX wprowadzają powiew świeżości podany w bardzo delikatny i romantyczny sposób.

 

Dodam jedynie, że te dwie pary się świetnie uzupełniają. Taka Agnes Obel czy Florence na CE6 to sztos, podobnie AC/DC czy Guns n' Roses ale na CE4. Jedne jak i drugie ładnie się sparowały z Lotoo PAW 6000. 

 

 

 

IMG_20210514_171410.jpg

Cieszę się, że odsłuchy się podobały! Może któraś z tych par zawita u Ciebie na troszkę dłużej :D?

 

6 godzin temu, manuelvetro napisał:

Biere

Wystarczy tyllko napisać, lub zadzwonić a z przyjemnościa zrobimy dla Ciebie wyjątkową parę :D! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jedrula1 napisał:

Cieszę się, że odsłuchy się podobały! Może któraś z tych par zawita u Ciebie na troszkę dłużej :D?

 

Jestem jeszcze mocny w postanowieniu, że maksymalnie dwie pary na raz :D 

Jak się zwolni miejsce, to będziemy w kontakcie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pabloj napisał:

Moje CE4 już zamówione i się robią, będą w drewnie :)

Już niedługo! :D

 

21 godzin temu, mszysz napisał:

 

Jestem jeszcze mocny w postanowieniu, że maksymalnie dwie pary na raz :D 

Jak się zwolni miejsce, to będziemy w kontakcie ;)

Niektórzy mówią, że trzy na raz dają jeszcze większą przyjemnosć :D! W razie pytań służę pomocą. Pozdro! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was obcował z UM Mest mkI i Craft Ears Six a jak tak to czy może napisać kilka słów porównania? 

 

Czy to ta sama liga wogóle?

 

Które z nich lepiej sprawdzą się w gatunkach takich jak downtempo, house, EDM, rap i blues?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

Mestów nie znam, ale do takiej muzyki bardziej CE4 niż CE6. Albo poczekać na ostateczną wersję prototypów.

Nie chcę czekać bo kasa się pojawiła ze sprzedaży innych i się rozejdzie :) A 6tki słuchałem ze 2 dni i nóżka sama chodziła więc waham się bo wiem jak one grają , ale te hajpowane mesty kuszą tylko obawiam się czy basu nie będą mieć za mało do w/w gatunków muzycznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.06.2021 o 20:14, pabloj napisał:

Dojechał mój preszyssss, Craft Ears 4 :)

image.png

Obczaj je z innymi kabelkami, jak masz. Wtedy dopiero zacznie się jazda ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/24/2021 at 2:34 PM, manuelvetro said:

Gratulacje! :) Czekamy na opis grania :) 

Już był jak miałem demówki :D

Te nowe przez pierwsze dni grały lekko inaczej, ale jak im dałem pare nocy grania to już wróciło to co było : )

On 6/24/2021 at 11:23 PM, Vaiet said:

Obczaj je z innymi kabelkami, jak masz. Wtedy dopiero zacznie się jazda ;D

Mam właśnie 2 kable 4.4mm z aliexpress sie pokusilem, srebro złoto i potrójna hybryda srebro/złoto/miedż, tam to złoto to jest chyba miedz zlocona czy cos, musze sprawdzić żeby sie upewnic bo juz nie pamietam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/31/2021 at 2:20 PM, MPM said:

Panowie jaki kabelek zbalansowany 4.4 do CE4 polecacie? Co by nie zmienił charakteru sluchawek ewentualnie lekko dół.

Jeśli jeszcze nie kupiłeś to polece chinola, o tego: GIEFTU HAKUGEI Bodhi 
https://pl.aliexpress.com/item/1005002363547893.html?spm=a2g0o.search0302.0.0.228242b5WVXGEZ&algo_pvid=2ed3b84f-56dd-4690-8ac9-6ce450ee2079&algo_expid=2ed3b84f-56dd-4690-8ac9-6ce450ee2079-6&btsid=0b0a119a16251563599981503eadab&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś szukał tipsów do CE Four, to polecam SpinFity CP100+.

Ze względu na długie tulejki w Czwórkach, przy dłuższych odsłuchach musiałem je poprawiać, bo się wysuwały. Teraz wkładam raz i spokój.

Ale zmienia się trochę brzmienie - bardziej nasyca się średnica, a całość wyrównuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@InszyDzięki za info, bardziej nasycona średnica brzmi kusząco.

 

Btw. z czym parujesz swoje CE4?

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności