Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dające radość ze słuchania muzyki


dzienciol

Pytanie

Witam jak do tej pory zakładałem tamat w tym dziale bo wydawało mi się że im droższe słuchawki kupię tym będzie więcej radości ze słuchania a to nie tak drogie słuchawki za 2000zl wymagają równie drogich elementów które będą tworzyły synergie ze sobą czyli cały tor audio ja tak naprawdę szukam słuchawek które będą dawały radość ze słuchania i powodowały uśmiech na twarzy jako jedyne i główne źródło do napędzenia tych słuchawek będzie telefon i DAC na USB na teraz meizu w przyszłości może ibasso albo inny no chyba że kupię słuchawki na BT i bardziej w te stronę bym się kierował na słuchawki mogę w sumie przeznaczyć nawet 1500zl tylko czy to ma sens czy koniecznie trzeba wydać 1500zl żeby było miło w uszach co możecie mi zaproponować w budżecie żeby cena była adekwatna do jakości i wygody użytkowania dodam że preferuje bardziej ciepłe granie ale bez przesady słuchał będę muzyki z lat 80s ale ogólnie to nie mam jakiegoś ulubionego gatunku słucham wszystkiego co w pada w ich i takich też słuchawek poszukuje uniwersalnych dziękuję za pomoc

 

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

Chodzi o słuchawki dokanałowe

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak zaczynałem przygodę ze słuchawkami to radość dawały mi SoundMagic E10, teraz przesiadłem się na Fiio FH5 i jestem również bardzo szczęsliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdy ma inne kryterium radości odsłuchowej chyba...

U mnie radość wynika z :

- muzyki

- słuchawek : SoundQuality

- słuchawek : ergonomia

- playera

To w tej chwili spełniają u mnie doki Shanling ME500. W połączeniu z AK120 i AK300.

 

W nausznych - Oppo PM3 i AK300/AK380 amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DT150 na welurach i z dynamicznym tranzystorem i wszystkiego do się słuchać :-)

 

Bardzo fajnie grają tez ATH-R70X, Focal Listen, HE400i,  HD600/650, AKG K712, AKGQ701. Wygodne muszą być, otwarte są wskazane dla komfortu, i bez dużych nierówności pasma i rozjaśnień, wtedy nie męczą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko zależy od preferencji. Ja lubię równe granie może z lekkim akcentem na basie. Musi być bogata średnica ale bez kastracji skrajów pasma. Moje ulubione to z otwartych HD650 a z zamkniętych najbliższe okazały sie DT150 na welurowych padach z podkładkami co by było trochę dalej od przetwornika i bez wkładek z gąbki na przetworniku. Tak jak już Synthax pisał, równie dobre są K712 i R70x. Z zamkniętych nie mam innego odpowiednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatecznie padło na słuchawki firmy z mojego miasta Berlina Teufel Move BT właśnie po nie jadę zobaczę jak grają i chyba kupię jedna rzecz mnie ciekawi dlaczego tak mało jest o tych słuchawkach na forum może dlatego że są słabe i w tych pieniądzach można coś lepszego kupić dlatego ich nikt tu nie poleca dzięki za odpowiedzi

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności