Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek ZMF


MFRD

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, zlowik napisał(a):

Takie straszne te lampowce? Dużo poświęceń to wymaga? Nigdy nie miałem.

 

Można gdzieś znaleźć jakie modele poleca Zach do swych słuchawek? Przeleciałem ten temat i rzuciło mi się w oczy, że ten Zach właśnie bardzo lubi lampy. 

Straszne nie ale możliwość doboru różnych lamp i kolejne argumenty do zmian. Chce tego uniknąć. 
Zach to czytałem że lubi lampy. Feliks nawet się przewijał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, Euforia z ZMF zgrywa się świetnie. Miałem okazję posłuchać Verite, Eikon i Aeolus. W każdym przypadku było super 

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z ZMF w sprawie polecanych przez nich modeli wzmacniaczy. 

 

Myślę, że mogę tu wkleić odpowiedź, dla potomnych, może się w przyszłości również komuś przyda:

 

"I will give you a few amp recommendations that we really love around the shop:

Cayin HA-3A/HA-6A/HA-2A - We really love the Cayin Tube Amp products (so much that we are an official distributor!) Their HA line is really amazing for the prices they go for and you really can't go wrong on an Atrium with any of them. I know this may come across as a sales pitch but we really do find the Cayin Products to be some of the best bang-for-buck value on the market and a great match with our headphones.

 

Feliks Echo MkII (or any of the Feliks Tube Amps, really) - This is also up there with affordably priced tube amps. This has a great sound for the form factor and meshes really well with the Atrium.

 

Chord Hugo 2 - This is the smallest of the recommended amps but this thing sounds anything but small. It is a small form factor, solid state DAC/Amp combo that sounds amazing both as an amp and as a dedicated DAC going into other amps. For the price it really can't be beat."

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mayster napisał(a):

Z Feliksem Euforia Evo na pewno grają fajnie, ale na Twoim miejscu sprawdziłbym S17 Pro, jeśli masz już S9c. 

 

Też taką opcję będę brał pod uwagę. Na razie niech się wygrzewa wszystko spokojnie, bo Atriumy przegrane mają 40h, a i Aune niewiele więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności