Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek ZMF


MFRD

Rekomendowane odpowiedzi

@Corvin74 są to ZMF Eikon. Dziękuję @MFRD za możliwość ich wypożyczenia! Brzmienie mniej neutralne od Aryi, lekko ocieplone, z lekko lampowym charakterem, z mniej zaakcentowaną górą pasma, ale bardziej odczuwalnym impaktem basu. Są od siebie znacząco różne, ale bardzo przyjemne w odbiorze, idealne do dłuższych odsłuchów. Przez weekend spokojnie porównam :)

 

20200924_203026.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*piszczy jak mała dziewczynka*
Chyba nie będę spał w ten weekend xD 
 
 
IMG_20200925_164024.thumb.jpg.86956d952623f4ec7632d304db3f8788.jpg
Hehe, nie dziwię się!
Co to dokładnie w tych skrzyniach? :)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MFRD napisał:

Hehe, nie dziwię się!
Co to dokładnie w tych skrzyniach? :)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

Eikon i Aeolus :) Dobra... Zacznę od... eeee... cholera!!!!!!! Serio, żadne zdjęcie nie oddaje nawet w połowie tego, jakie wrażenie te słuchawki robią na żywo. Kufer fajniejszy (IMO) był w Audeze, ale same słuchawki... Bogowie, miejcie litość dla mnie i mojego portfela!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eikon i Aeolus  Dobra... Zacznę od... eeee... cholera!!!!!!! Serio, żadne zdjęcie nie oddaje nawet w połowie tego, jakie wrażenie te słuchawki robią na żywo. Kufer fajniejszy (IMO) był w Audeze, ale same słuchawki... Bogowie, miejcie litość dla mnie i mojego portfela!!!!!!
To prawda, nie da się zrobić zdjęcia, które pokaże tą głębię drewna :)
Nie ma litości! ;>
Super zestaw.. Bardzo jestem ciekaw porównania obu par!


Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MFRD napisał:

To prawda, nie da się zrobić zdjęcia, które pokaże tą głębię drewna :)
Nie ma litości! ;>
Super zestaw.. Bardzo jestem ciekaw porównania obu par!


Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

 

Zgadzam się👍Wykonanie ZMFów jest przepiękne😍🥇

 

@Vaiet życzę przyjemnych testów i również będę czekał na wrażenia, abyśmy mogli trochę podyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MFRD  @Tytus1988 Musicie mi dać chwilę, bo na razie emocji tak dużo, że zaburzają całkowicie jakąkolwiek konstruktywną próbę ich analizy :D Póki co grają Aeolusy na perforowanych padach i stockowej taśmie. Mam jeszcze te suede oraz kabel ZMF OFC, ale na razie chcę je poznać. I przyznaję otwarcie, że dobre są te cholery. Zdecydowanie za dobre. Ścisk odczuwalny, ale nie jest póki co po tych niespełna pół godziny dokuczliwy. Za to na głowie i w ręku wydają się absurdalnie wręcz lekkie. Mogę na razie powiedzieć jedno - WOW. Efekt wow jest i to ogromny, zarówno pod kątem wizualnym jak i sonicznym. 

 

Poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że również przypadło Tobie brzmienie ZMFów. Z pamięci jest to zupełnie inny charakter niż topowych dynamików Sennheisera. Przy takich porównaniach będzie na pewno interesująco. U mnie już ustawiają się w kolejce do odsłuchu;)

 

20200925_173527.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... To jest ogromny, OGROMNY sukces. Aeolusy to PIERWSZE słuchawki, które zaakceptowała moja żona xD Tego jeszcze nie grali. 

 

@stefanbatja to wiem, mam tego świadomość. Tym niemniej chcę poznać je od podstaw, żeby mieć w nie lepszy wgląd i móc je jak najtrafniej ocenić. Nie wytrzymałem zresztą i zmieniłem na Eikony i... Inny charakter, zdecydowanie.  Na razie wrażeń opisywać nie będę, bo na to za wcześnie, ale... wow. TH900 chyba zaczynają się pocić, a HD800S zdaje się, że pochlipują cicho, ale nie mam pewności, bo torba Dekoni Savior tłumi szlochy bardzo skutecznie ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tytus1988 napisał:

Bardzo się cieszę, że również przypadło Tobie brzmienie ZMFów. Z pamięci jest to zupełnie inny charakter niż topowych dynamików Sennheisera. Przy takich porównaniach będzie na pewno interesująco. U mnie już ustawiają się w kolejce do odsłuchu;)

 

20200925_173527.jpg

A co u Ciebie robią K812? ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Vaiet napisał:

A więc tak... To jest ogromny, OGROMNY sukces. Aeolusy to PIERWSZE słuchawki, które zaakceptowała moja żona xD Tego jeszcze nie grali. 

 

@stefanbatja to wiem, mam tego świadomość. Tym niemniej chcę poznać je od podstaw, żeby mieć w nie lepszy wgląd i móc je jak najtrafniej ocenić. Nie wytrzymałem zresztą i zmieniłem na Eikony i... Inny charakter, zdecydowanie.  Na razie wrażeń opisywać nie będę, bo na to za wcześnie, ale... wow. TH900 chyba zaczynają się pocić, a HD800S zdaje się, że pochlipują cicho, ale nie mam pewności, bo torba Dekoni Savior tłumi szlochy bardzo skutecznie ;D

Porównaj je jak się osłuchasz z TH900. Poproszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Compton napisał:

A co u Ciebie robią K812?

 

A to moje akurat :D Pojechały do @Tytus1988 na wakacje, bo on ma lampy i tam lepiej grzeje ... :) 

Edytowane przez januszmuzy
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Grand Wazoo napisał:

Porównaj je jak się osłuchasz z TH900. Poproszę. 

Konfrontacja jest nieunikniona, tylko aż mi szkoda wyciągać z TH900 mojego Astrala SSPC :D No ale jak mus, to mus. Założę tego stocka specjalnie dla Ciebie, żeby porównanie było fair ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

@MFRD  @Tytus1988 Musicie mi dać chwilę, bo na razie emocji tak dużo, że zaburzają całkowicie jakąkolwiek konstruktywną próbę ich analizy :D Póki co grają Aeolusy na perforowanych padach i stockowej taśmie. Mam jeszcze te suede oraz kabel ZMF OFC, ale na razie chcę je poznać. I przyznaję otwarcie, że dobre są te cholery. Zdecydowanie za dobre. Ścisk odczuwalny, ale nie jest póki co po tych niespełna pół godziny dokuczliwy. Za to na głowie i w ręku wydają się absurdalnie wręcz lekkie. Mogę na razie powiedzieć jedno - WOW. Efekt wow jest i to ogromny, zarówno pod kątem wizualnym jak i sonicznym. 

 

Poezja.

Jaki ścisk wystarczy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton jest to egzemplarz pożyczony od @januszmuzy (dziękuję raz jeszcze za jego użyczenie) i u mnie mają wczasy przy lampie do przyszłego tygodnia :) W pewnym stopniu traktuję je prawie jak jedne z mojej gromadki, bo już dosyć długo u mnie są i cieszą swym dźwiękiem:) 

 

27 minut temu, Royal napisał:

Podpieraja k1000 :)

 

To prawda ;) K1000 mają swoje lata i czasami muszą się podeprzeć na swoim następcy :)

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaiet napisał:

Bogowie, miejcie litość dla mnie i mojego portfela!!!!!!

 

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

A więc tak... To jest ogromny, OGROMNY sukces. Aeolusy to PIERWSZE słuchawki, które zaakceptowała moja żona xD Tego jeszcze nie grali. 


Może chociaż żona okaże swą litość :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LuQi napisał:

 


Może chociaż żona okaże swą litość :P 

 

Jeśli jest zgoda od żony, to tylko pozostaje brać i nie zastanawiać się :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wyobraźcie sobie ten scenariusz: "Kochanie! Kupuję słuchawki warte więcej, niż samochód którym obecnie jeździsz!".

 

Zbieram zakłady, jak długo miałbym dach nad głową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 20:46, Vaiet napisał:

A teraz wyobraźcie sobie ten scenariusz: "Kochanie! Kupuję słuchawki warte więcej, niż samochód którym obecnie jeździsz!".

 

Zbieram zakłady, jak długo miałbym dach nad głową :D


Dachu nad głową może byś i nie miał, ale za to jakie zaje...ste słuchawki na głowie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności