Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub słuchawek ZMF


MFRD

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=19202]Vaiet[/mention] A co to za edycja? ZMF chyba nie ma takich w kolekcji na sprzedaż. Jeśli masz je u siebie czekamy na relacje jak to gra
Widzę, że się zaczynają bawić w drewno stabilizowane, ekstra!
https://laplander.pl/product-pol-3858-Drewno-Stabilizowane-Brzoza-Karelska-Zielony-bloczek.html
:)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chłopcy i chłopacy! Taka mała informacja dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych, bo dzieje się i to dzieje się grubo :D Nadchodzą!

 

https://m.facebook.com/audeospl/posts/2892839184169404?d=m

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vonBaron napisał:

Wołałbym Abbysy w PL ale to też dobre ;)

Nie znasz się, profanie jeden :D

 

Za biedny jestem na Verite C, ale Eikony Ltd... ❤️

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hop hop! Uwaga, uwaga! Już są! :D Oficjalna polska dystrybucja ZMF na naszym podwórku :D Póki co w sklepie widać same słuchawki, ale z tego co wiem, w przyszłości niedalekiej mają się też pojawić pady i kable od ZMF, a chyba nawet i pozostałe akcesoria. Tak czy inaczej, w końcu są!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, saudio napisał:

Chyba jeszcze nie ma, możliwe że już w drodze.

Technicznie rzecz ujmując są do zamawiania, a pewnie będą na dniach w kraju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeszcze dostawa nie dotarła, ale lada dzień powinna wylecieć.

 

Będę wszystkie modele słuchawek, wszystkie wersje padów, wszystkie kable + adaptery i prawie wszystkie stojaki (nie mieli akurat jednego modelu) :)

 

Z dodaniem akcesoriów jeszcze trochę zejdzie, ale jak coś to można pytać na PW o nie do czasu pojawienia się na sklepie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrzucę trochę dłuższego posta niż zwykle :)
Przed samą pandemią postanowiłem sobie zrobić retouch moich Eikonów, bo uznałem, że tak mi pasują, że warto w nie trochę zainwestować. Odezwałem się do@michauczok, bo wiem, że robi super wykończone puszki do słuchawek. Po rozmowach stanęło na renowacji drewna w słuchawkach i jeszcze dorobieniu kabla i stojaka słuchawkowego w padouku do kompletu :)
Potem Eikony miały kolejną partię przygód, czekał je kolejny mały mod - miały mieć dolutowane dodatkowe kabelki z wtyczki mini xlr do głośnika, bo ZMF wykorzystuje tylko połowę pinów. Przez wirusa wszystko trochę dłużej trwa, okazało się, też, że lepiej nie dłubać wewnątrz słuchawek jeśli nie jest to konieczne. Przy lutowaniu odlutowaly się cieniutkie kabelki cewki głośnika i okazało się, że nie da się ich z powrotem przylutować.
W dalszym toku sprawy wyszło, że nie można kupić sobie pojedynczego głośnika, trzeba przysłać słuchawki do USA do Zacha (właściciela) i on wymienia tylko oba i wszystko zawsze sprawdza, mierzy i dopiero odsyła :) to też ciekawe podejście, najpierw byłem zły, ale widać, że facetowi zależy, żeby jego słuchawki grały dobrze, nawet te z 2 ręki.
Jak już miałem płacić za wysyłki to stwierdziłem, że zapytam go o koszt zmiany pałąka na nowy (z moim wszystko było ok, ale wolę czarny :) ) po zastanowieniu zdecydowałem się na zamszowy support i dodatkowe zamszowe pady - czytałem, że są mega wygodne i to się sprawdziło :)
Koniec końców Zach nie wziął ode mnie nic za naprawę i wymianę głośników, zapłaciłem tylko za wymianę pałąka, testowanie i dodatkowe pady. Inne firmy powinny się uczyć takiego podejścia do klienta! (myślę o Audeze i Abyss(tu wymiana drivera to UWAGA 1250 USD :)) )
Dziś rano otrzymałem w końcu zwrotną przesyłkę z całym kompletem i podzielę się kilkoma zdjęciami!
Drewno po zabiegach Michała wygląda nieziemsko, reszta słuchawek jest w sumie nowa :) uff warto było czekać!
Czeka mnie teraz wygrzewanie driverów!
Wybaczcie ilość zdjęć, ale na pojedynczym nie da się tego pokazać :) Kolor drewna wygląda inaczej w zależności od kąta patrzenia i od kąta padania światła :)
Pozdrawiam wszystkich!

20200720_091201.jpg20200720_093656.jpg20200720_093116.jpg20200720_094555.jpg20200720_093912.jpg20200720_095013.jpg20200720_094324.jpg20200720_091522.jpg20200720_093507+.jpg

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez MFRD
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności