Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bryston BHA-1 vs Fezz Audio Omega Lupi


Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas gdzie zorganizowałem pokój odsłuchowy i mam dużo miejsca. Stereo gra mi zacnie i śpię spokojnie :) Czas dopiąć zestaw słuchawkowy. 

 

Docelowo chcę Audeze LCD-3 i teraz pytanie ... Który wzmacniacz ? Znam Brystona i to zacny klocek, z długą gwarancją. Miałem go przez chwilę ale nie było miejsca. Lupi ponoć strojone pod LCD-3. Zdaję sobie sprawę, że to inne brzmienia tranzystor vs lampa. Mam Woo Audio i to dla mnie kompletne urządzenie i nie wiem czy je sprzedam. Zawsze mi się marzyła wieżyczka z Brystonów (wzmacniacz, streamer i DAC). 

 

Bryston wyjdzie dużo drożej. Mam DAC ale niestety zajęte XLR, a wiem, że Bryston po RCA gra dużo słabiej także bym usiał kupić jeszcze DAC XLR najlepiej R2R. Lupi po RCA elegancko napędzi mój DAC od ATC. 

 

Słuchawki docelowe LCD-XC (które zostają) do tego w niedalekiej przyszłości chcę rozważyć D9200 lub Fostex Th900. Otwarte to LCD-3 i nie wykluczone, że pójdę wyżej w jakieś 4. 

 

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Warszawy ale czy warto sobie głowę zaprzątać tym wzmacniaczem i czy uciągnie bardziej wymagające LCD-4 w przyszłości ? 
Nie no jak jest kasa na Brystona to sobie nie zawracaj głowy, ale moim zdaniem warto posłuchać i wyrobić sobie zdanie samemu, tym bardziej że w AM możesz to odsłuchać z LCD3 i LCD4. Mają tam też Little Dota MKVI+ który na bank uciągnie wszystko i gra bardzo dobrze, tylko że trzeba mieć kabel symetryczny do słuchawek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 09:27, Chcheckitout napisał:

Nadszedł czas gdzie zorganizowałem pokój odsłuchowy i mam dużo miejsca. Stereo gra mi zacnie i śpię spokojnie :)Czas dopiąć zestaw słuchawkowy. 

 

Docelowo chcę Audeze LCD-3 i teraz pytanie ... Który wzmacniacz ? Znam Brystona i to zacny klocek, z długą gwarancją. Miałem go przez chwilę ale nie było miejsca. Lupi ponoć strojone pod LCD-3. Zdaję sobie sprawę, że to inne brzmienia tranzystor vs lampa. Mam Woo Audio i to dla mnie kompletne urządzenie i nie wiem czy je sprzedam. Zawsze mi się marzyła wieżyczka z Brystonów (wzmacniacz, streamer i DAC). 

 

Bryston wyjdzie dużo drożej. Mam DAC ale niestety zajęte XLR, a wiem, że Bryston po RCA gra dużo słabiej także bym usiał kupić jeszcze DAC XLR najlepiej R2R. Lupi po RCA elegancko napędzi mój DAC od ATC. 

 

Słuchawki docelowe LCD-XC (które zostają) do tego w niedalekiej przyszłości chcę rozważyć D9200 lub Fostex Th900. Otwarte to LCD-3 i nie wykluczone, że pójdę wyżej w jakieś 4. 

 

 

Łukasz

 

F.O.L na wygrzanych lampach stock to ma tak bliżej do tranzystora. Chociaż na takich mnie urzekł.Warto posłuchać też tych Haltron z allegro [bajka] czy chociażby Ei że o Mullard nie wspomnę. Jeśli myślisz przyszłościowo o Lcd-4 to musisz sam sprawdzić.Obecnie robione mają 200 Ohm starsze 100 Ohm.

 

Tutaj Gościu  ,, schugh '' nie był chyba do końca zadowolony ze sparowania Lcd-4 z Bryston BHA 1. -  https://www.head-fi.org/threads/audeze-lcd-4.782442/page-155

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Chcheckitout napisał:

Opinia rzetelnego gościa, który trochę miał ten wzmacniacz.

Będę musiał to w końcu sprawdzić na własne uszy. Ciekaw jestem, czy RCA zagra jak mówisz "dużo słabiej" nawet przy kablach o dł. do 1m?

Edytowane przez Cain1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności