Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

TWS do 500 zł muzyka na siłowni, audiobooki do spania


Liquid Snake

Pytanie

Szukam TWSów, kopię w tematach na forum ale na razie nic co by pasowało w moje potrzeby.

Nie wiem czy w ogóle istnieją takie TWS które nie wypadną na siłowni i w których można się położyć spać (tinnitus, muszę mieć dźwięk do snu).

Limit cenowy do 500 zł ale jak będzie coś przekraczało to będę "musiał" dorzucić grosza ;)

Planowałbym używać ich głównie z Galaxy S8 ale może czasami też z DAP.

I ostatnie pytanie, znajdę coś w tym limicie cenowym co jeszcze ma ANC? Nie wiem w jakim przedziale cenowym zaczynają się TWS z ANC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Testowałem kilka TWS-ów i na siłownie nic bym nie polecił.

Kwestia ergonomii. Może być ciężko znaleźć takie, które dobrze siedzą.

Z drugiej strony jest to też kwestia indywidualna, związana z kształtem małżowiny i głębokością kanału słuchowego. Szczerze radzę przed zakupem przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@chico99 Mieszkam w Irlandii, tutaj każdy kupuje online bo sklepów z elektroniką jest jak na lekarstwo a szczytem technologii są beatsy, testowanie odpada, muszę polegać na opinii forumowiczów, już nie raz dobrze mi doradzono także zaufanie jest :)

Są TWS z pałąkami za uszy, podejrzewam że wystarczy na siłkę ale niekoniecznie do muzyki.

Przykład:

https://www.amazon.co.uk/Muzili-Headphones-Bluetooth-Earphones-Waterproof-Black-G4/dp/B07XG8L3CW/ref=sr_1_3?keywords=over+ear+tws&qid=1581589753&sr=8-3

 

Może ktoś zna takie over ear ale z dobrą jakością dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Liquid Snake napisał:

@chico99 Mieszkam w Irlandii, tutaj każdy kupuje online bo sklepów z elektroniką jest jak na lekarstwo a szczytem technologii są beatsy, testowanie odpada, muszę polegać na opinii forumowiczów, już nie raz dobrze mi doradzono także zaufanie jest :)

Są TWS z pałąkami za uszy, podejrzewam że wystarczy na siłkę ale niekoniecznie do muzyki.

Przykład:

https://www.amazon.co.uk/Muzili-Headphones-Bluetooth-Earphones-Waterproof-Black-G4/dp/B07XG8L3CW/ref=sr_1_3?keywords=over+ear+tws&qid=1581589753&sr=8-3

 

Może ktoś zna takie over ear ale z dobrą jakością dźwięku?

Mam TRN BT20S. Barddzo fajnie grają ( możesz wybrać w zależności jakie głównie masz słuchawki 2-pin lub mmcx) gors\e słuchawki na siłownie, a potem podpinasz swoje ulubione doki i słuchasz muzyki. Pracuje toto ok 8 godzin na jednym ładowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, gucio-chan napisał:

Poleciłbym EOZ Air, ale możesz mieć problem z ich namierzeniem/kupnem. Gdy zrobiło się o nich głośno, rozeszły się w iście błyskawicznym tempie...

 

Chyba właśnie tego szukałem :D

Są dostępne na stronie producenta, poczytam o nich i jak recki będą sie zgadzać to zamówię.

https://eozaudio.com/products/eoz-air

@gucio-chanimage.png.4bf48d8d76e28e4bfcc102a2ec605e3d.png 

 

Jak z gubieniem sygnału/połączenia? 

 

Link do recki: https://www.trustedreviews.com/reviews/eoz-air

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Mam TRN BT20S. Barddzo fajnie grają ( możesz wybrać w zależności jakie głównie masz słuchawki 2-pin lub mmcx) gors\e słuchawki na siłownie, a potem podpinasz swoje ulubione doki i słuchasz muzyki. Pracuje toto ok 8 godzin na jednym ładowaniu

 

@Jaro54 Bardzo ciekawe rozwiązanie, jak  z wygodą, czuć wagę, latają za uszami? 

Używam Ikko OH1, nie wiem czy by pasowały do tego zestawu.

Edytowane przez Liquid Snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Liquid Snake Jakoś nie widzę aby na stronie były dostępne... Miałem je krótko, ale nie zauważyłem rozłączania jednej słuchawki czy urywania sygnału. Grają jasno - jeśli zależy Ci na bardzo dużej ilości basów, musisz zastosować bardziej wygłuszające końcówki. Jakkolwiek ich nie skreślam ponieważ mają w sobie taką fajną melodyjność i szczegółowość, dzięki której człowiek siedzi i mimowolnie tupie nogą do taktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Liquid Snake napisał:

Bardzo ciekawe rozwiązanie, jak  z wygodą, czuć wagę, latają za uszami? 

Używam Ikko OH1, nie wiem czy by pasowały do tego zestawu.

Nie lata, fajnie się trzyma. Czy Ikko będą pasowały nie wiem, bo nie znam ich. Ja używam z różnymi npShanling ME100, MeeAudio Pinnacle P2, I wieloma innymi i jest całkiem ok. Tylko jeśli będziesz zamawiał bierz BT20S nie BT20. S-ka ma aptx i dłużej pracuje na baterii i lepszy układ BT

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, gucio-chan napisał:

@Liquid Snake Jakoś nie widzę aby na stronie były dostępne... Miałem je krótko, ale nie zauważyłem rozłączania jednej słuchawki czy urywania sygnału. Grają jasno - jeśli zależy Ci na bardzo dużej ilości basów, musisz zastosować bardziej wygłuszające końcówki. Jakkolwiek ich nie skreślam ponieważ mają w sobie taką fajną melodyjność i szczegółowość, dzięki której człowiek siedzi i mimowolnie tupie nogą do taktu.

 

@gucio-chan Faktycznie nie ma ich w oficjalnym, wszędzie niedostępne, jak masz jeszcze jakieś na oku warte uwagi to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności