Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Katowice - wypożyczenie słuchawek


mirfak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jako, że katowicki mp3store jest w remoncie i nie mogę posłuchać upaczonych słuchawek mam do Was prośbę, czy mógłby mi ktoś pożyczyć za kaucią swoich sluchawek, ewentualnie umożliwić posłuchanie przez kilka chwil na moim DAP (Shanling M6).

 

Słuchawki które mnie interesują:

BD 1990 Pro

BD T1 v2

Fostex TH610 TH900 mk2

HD600

HD660

HD800

Audioquest NightOwl Carbon

Audeze LCD-2

Grado 1000e, 2000e

lub Wasze propozycje 🙂

 

Z góry dziękuję 

Edytowane przez mirfak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mirfak napisał:

Cześć,

jako, że katowicki mp3store jest w remoncie i nie mogę posłuchać upaczonych słuchawek mam do Was prośbę, czy mógłby mi ktoś pożyczyć za kaucią swoich sluchawek, ewentualnie umożliwić posłuchanie przez kilka chwil na moim DAP (Shanling M6).

 

Słuchawki które mnie interesują:

BD 1990 Pro

BD T1 v2

Fostex TH610 TH900 mk2

HD600

HD660

HD800

Audioquest NightOwl Carbon

Audeze LCD-2

Grado 1000e, 2000e

lub Wasze propozycje 🙂

 

Z góry dziękuję 

 

BD i Fostex - Audiostyl

Audioquest i Audeze - TopHifi

Senki - Studio HZ

Grado - nigdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tylko słuchawek wokółusznych.

Czy proponowane przez Was sklepy nie robią problemów żeby przyjść ze swoim odtwarzaczem i posłuchać?

 

P.S. chciałbym posłuchać jak największej liczby sluchawek, bo chcę wybrać coś na dłużej 🙂

Edytowane przez mirfak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mirfak napisał:

Szukam tylko słuchawek wokółusznych.

Czy proponowane przez Was sklepy nie robią problemów żeby przyjść ze swoim odtwarzaczem i posłuchać?

 

P.S. chciałbym posłuchać jak największej liczby sluchawek, bo chcę wybrać coś na dłużej 🙂

Nie robią, to co jest na sklepie, posłuchasz od ręki. Jak chcesz, to najpierw podzwoń i zapytaj co jest na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vonBaron napisał:

TH-900 MKI mam u siebie, jak się karniesz do Jaworzna. 

Witaj,

widzę, że masz wiele interesujących słuchawek. Na pewno się do Ciebie wybiorę, ale najwcześniej pod koniec tygodnia, bo do czwartku jestem prawie non-stop w pracy. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności