Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

IEM bas fh5, średnica ciepła jasna, soprany andromeda


retter

Pytanie

IEM bas fh5, średnica ciepła jasna, soprany andromeda.

 

Idealne bas dynamik, planar średnica, piezo góra ale będą spore i wymagające.

 

FH5 ma swoje wady i dziwnie strojenie, fh7 z góry odpada, andromedy zielone cóż braki w basie, solarisy za drogie straciły średnice zielonych za duże.

 

Na plus zaliczę

- gniazda mmcx

- raczej uniwersalne niż custom,

- w miarę skuteczne ale naturalność dynamika (ex800 są już dość wymagające więc odpada). Kabel bez znaczenia.

 

Szukałem trochę brak mi pomysłów i tematów. Macie jakieś pomysły?

 

- Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
34 minuty temu, retter napisał:

 

IEM bas fh5, średnica ciepła jasna, soprany andromeda.

 

Idealne bas dynamik, planar średnica, piezo góra ale będą spore i wymagające.

 

FH5 ma swoje wady i dziwnie strojenie, fh7 z góry odpada, andromedy zielone cóż braki w basie, solarisy za drogie straciły średnice zielonych za duże.

 

Na plus zaliczę

- gniazda mmcx

- raczej uniwersalne niż custom,

- w miarę skuteczne ale naturalność dynamika (ex800 są już dość wymagające więc odpada). Kabel bez znaczenia.

 

Szukałem trochę brak mi pomysłów i tematów. Macie jakieś pomysły?

 

- Tapatalk

 

 

 

 

 

Earsonics ES3? :) Mogłyby podpasować, patrząc po tym co piszesz.

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, retter napisał:

ES3 może ale podkreślasz mniej ważne cechy, tak mało znany model że chyba w ciemno mam obawy.

- Tapatalk
 

Poczytaj, albo jeszcze lepiej napisz do maystra o testowke oh500. Z lepszym kabelkiem potrafia pozytywnie zaskoczyć 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Andromed nie znam, ale świetny bas i fajna analogowa średnica jest w Meze Rai Penta. Na AVS wywarły na mnie najlepsze wrażenie z dokanałówek.
Pewnie głuchy jestem i niedoświadczony jestem albo po prostu to nie ten kierunek co RaiPenta. Nie mówię nie ale pierwszy kontakt mnie zniechęcił. Choć ma je ktoś kto miał andro i sony więc może coś w tym jest a ja jestem głuchy stary i głupi.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Spróbuj ME500, Maciek ma testówkę. Miałem na odsłuch i kupiłem dla siebie.   

 

O ile się nie mylę były z nimi mały problem default_wink.png Także dziękuję za taką radę ;p 

 

me500-mmcx-problem

 

 

 

- Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, retter napisał:

O ile się nie mylę były z nimi mały problem default_wink.png Także dziękuję za taką radę 😜

 

me500-mmcx-problem

 

 

 

- Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Akurat ME500 nie mają opisywanego problemu, bo celowo sprawdzałem inną sztukę z wieloma kablami. Ktoś wpiął jakiegoś chińczyka taniego nie trzymającego standardu i uszkodził gniazda. W rezultacie nie działały też z innymi kablami, ponieważ rozgięły się kontakty. Fabryczny kabel działał ok, bo jest nieco inaczej zbudowany. Tak więc ten... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Mayster napisał:

Akurat ME500 nie mają opisywanego problemu, bo celowo sprawdzałem inną sztukę z wieloma kablami. Ktoś wpiął jakiegoś chińczyka taniego nie trzymającego standardu i uszkodził gniazda. W rezultacie nie działały też z innymi kablami, ponieważ rozgięły się kontakty. Fabryczny kabel działał ok, bo jest nieco inaczej zbudowany. Tak więc ten... ;)

 

Zgadza się. W egzemplarzu, który zakupiłem, nie ma żadnego problemu !

Wszystkie moje kabelki mmcx: effect, alo, fiio, dunu, sony, te od Kuby przawidłowo działają. Zatrzaskują się ze słyszalnym klikiem, dobrze siedzą w gniazdach i

bezproblemowo dają się wyjąć z gniazda w kopułce.

4 godziny temu, retter napisał:

O ile się nie mylę były z nimi mały problem default_wink.png Także dziękuję za taką radę 😜

 

me500-mmcx-problem

 

Nie wyciągaj pochopnych wniosków na podstawie jednej opinii.;) Także proszę.:P

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie ME500 dobrze zatrzaskują się z własnym kablem, gorzej z kablem Fiio balans od FH1. Ale tylko kopułka R. Nie posiadam na.razie drogich fajnych kabli innej marki.

Aha - wpięcie w Fiio UTWS1 było ok. Także granie z tą konstrukcją BT (2 osobne zausznice BT)

 

Co do grania ME500 - świetne , opisywałem je na forum w dedykowanym temacie.

Rozwinięcie ME100 w bardzo dobrą stronę. Świetnie zgrywają się ze starym AK120, także z AK300.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności