Skocz do zawartości

ISK HD9999 - popsuty kabelek


tehmal

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi kabelek, jest on wypinany jedna strona to taki mikrofonowy zeński - druga strone męski jack mini 3 ?cale?

 

lewa słuchawka po prostu nie działa.

Na pewno kabel, bo 2gi to taki sam ale na duży jack -  użyłem przejściówki i działają oby dwie słuchawki.

 

Gdzie taki kabel dostanę, specjalnie kopiłem takie słuchawki gdyby popsuł się kabel - mogę wymienić, a teraz nawet nie wiem gdzie kupić a google nie wie nic - możeliwe że wpisywanie wtyczka mikrofonowa to niedokładne nazewnictwo dla wuja gugla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tehmal napisał:

Padł mi kabelek, jest on wypinany jedna strona to taki mikrofonowy zeński - druga strone męski jack mini 3 ?cale?

 

lewa słuchawka po prostu nie działa.

Na pewno kabel, bo 2gi to taki sam ale na duży jack -  użyłem przejściówki i działają oby dwie słuchawki.

 

Gdzie taki kabel dostanę, specjalnie kopiłem takie słuchawki gdyby popsuł się kabel - mogę wymienić, a teraz nawet nie wiem gdzie kupić a google nie wie nic - możeliwe że wpisywanie wtyczka mikrofonowa to niedokładne nazewnictwo dla wuja gugla.

Ten drugi kabel spiralny, który był w zestawie też jest z małym jackiem. Po prostu ma założoną przejściówkę na 6,3 mm, która jest odkręcana. Tak więc odkręć ją i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 8.02.2020 o 14:25, bakemono napisał:

Ten drugi kabel spiralny, który był w zestawie też jest z małym jackiem. Po prostu ma założoną przejściówkę na 6,3 mm, która jest odkręcana. Tak więc odkręć ją i po kłopocie.

Dzięki, bo nowy kabel znowu padł - jakiś koleś ma audio sklep i sprzedał mi ostatni kabel mxlr żeński  do męskiego jack 3,5 (Ostatnia sztuka) za 80zł, ale minęło miesiące kabel padł.

Wszystko zamknięte, a sklepu już niema...

Uratowała mi twoja wiadomość pupala....

 

Jednak byłbym rad gdzie takie kabelki kupować na przyszłość.

Odkręciłem i dźwięk już nie zrywa 😃

 

Zastawiam się czy czasem nie kupić adapter/donga - xlr żeński na jack 3.5żeński (o ile takie są) i jedynie co wymienić to kabel 3.5 do 3.5 męski kabelek 10zł, nie znam rozwiązania rozsądnego w cenie.

 

jak padną te ISKi...to kupię jakieś inne ale na jack dwustronne.

W dniu 8.02.2020 o 14:09, Inszy napisał:

Takie, podziękował dodam za zakładek.

Edytowane przez tehmal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego, prędzej czy później wszystko pada. Po prostu kupując kabel za 10 złotych, mocno zwiększasz szanse na to, że padnie szybciej niż później. Tanio można zrobić na przewodach głośnikowych - będzie brzydko, mało ergonomicznie, ale solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności